Menu
Menu
Winkelwagen
Alapure Longlife Koolstoffilter geschikt voor Roblin 112.0716.092
Alapure Longlife Koolstoffilter geschikt voor Roblin 112.0716.092
Huismerk
Alapure Longlife Koolstoffilter geschikt voor Roblin 112.0716.092
Alapure Longlife Koolstoffilter geschikt voor Roblin 112.0716.092
Op voorraad

Alapure Longlife Koolstoffilter geschikt voor Roblin 112.0716.092

Model : HFK092
(0)
€ 99,95
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 82,60
Op Voorraad
2 x € 94,95
€ 189,90
Je bespaart 5%
3 x € 89,95
€ 269,85
Je bespaart 10%
4 x € 84,50
€ 338,00
Je bespaart 15%
Alapure Longlife Koolstoffilter geschikt voor Roblin 112.0716.092
€ 99,95
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Alapure Longlife Koolstoffilter geschikt voor Roblin 112.0716.092

Alapure Longlife Koolstoffilter geschikt voor Roblin 112.0716.092

Productgegevens
Verpakking per 2
Merk Alapure
Artikelnummer HFK092
Inhoud verpakking 2
Artikelnummer(s) fabrikant 112.0716.092, 408232, 1120716092
Gebruiksduur (in maanden) 36
Vaatwas bestendig Ja
Voor apparaat Afzuiger, Afzuigkap, Dampkap, Wasemkap, Cooker hood, Hood filter, Coal filter, Dunstabzugshaube, Abzugshaube, Küchenhaube, Wrasenabzug
BPA Free
EC1935
ISO 9001
NSF
Halal
Kosher
ISO 14001:2015
ISO 45001:2018
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Roblin340.0711.189
Roblin340.0711.190
Roblin340.0711.223
Roblin340.0711.224
Roblin340.0711.271
Roblin340.0711.272
Roblin5383836
Roblin5383843
Roblin5383850
Roblin5383867
Roblin5383935
Roblin5383942
RoblinDUO
RoblinDUO RECYCLAGE
RoblinPIANO
RoblinPIANO RECYCLAGE
RoblinSOPRANO
RoblinSOPRANO RECYCLAGE
Bekijk 1 tot 18 van 18 modellen

Recensies

(0)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email