Menu
Menu
Winkelwagen
Alapure Metaalfilter 481248058314 458x175x8mm MFR44
Alapure Metaalfilter 481248058314 458x175x8mm MFR44
Huismerk
Alapure Metaalfilter 481248058314 458x175x8mm MFR44
Alapure Metaalfilter 481248058314 458x175x8mm MFR44
Op voorraad

Alapure Metaalfilter 481248058314 458x175x8mm MFR44

Model : MFR44
(195)
€ 15,95
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 13,18
Op Voorraad
2 x € 14,95
€ 29,90
Je bespaart 6%
3 x € 13,95
€ 41,85
Je bespaart 13%
4 x € 11,95
€ 47,80
Je bespaart 25%
Alapure Metaalfilter 481248058314 458x175x8mm MFR44
€ 15,95
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Alapure Metaalfilter 481248058314 458x175x8mm MFR44

Het metalen vetfilter is ideaal voor het effectief verwijderen van vet- en oliedeeltjes uit de lucht tijdens het koken. Door de stevige, hittebestendige constructie blijft uw afzuigkap efficiënt werken en wordt de verspreiding van kookgeuren en vetresten aanzienlijk beperkt. Dit zorgt voor een schone, frisse en gezonde keuken.

Het metaal is eenvoudig te reinigen en bestand tegen hoge temperaturen, wat de levensduur van het filter verlengt. Regelmatig onderhoud voorkomt verstopping door vetdampen en beschermt zowel het filter als uw afzuigkap. U kunt het filter handmatig schoonmaken of veilig in de vaatwasser plaatsen.

Voor een optimale reiniging raden wij aan de Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter te gebruiken. Deze reiniger verwijdert hardnekkig vet en kookresten snel en veilig, zonder het metaal te beschadigen. Volg de onderstaande stappen voor het beste resultaat:

  1. Voeg 250 ml Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter toe aan 5 liter warm water.

  2. Dompel het filter volledig in de oplossing.

  3. Laat het filter circa 30 minuten weken zodat vet en vuil loskomen.

  4. Spoel het filter grondig af met handwarm water.

  5. Laat het filter goed uitlekken en volledig drogen voordat u het terugplaatst.

Wilt u het filter in de vaatwasser reinigen? Plaats het met de vervuilde zijde naar beneden en gebruik een programma tot maximaal 50°C. Zorg dat er geen bestek of servies tegelijk wordt gewassen om vlekken of aanslag te voorkomen. Houd er rekening mee dat metalen filters in de vaatwasser kunnen verkleuren; dit beïnvloedt de werking niet.

Belangrijk: Heeft uw filter een blauwe beschermfolie? Verwijder deze vóór gebruik. De folie dient enkel ter bescherming tijdens transport.

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 458x175x8
Verpakking per 1
Merk Alapure
Artikelnummer MFR44
Inhoud verpakking 1
Artikelnummer(s) fabrikant AS-MF220, 481248058314
Vaatwas bestendig Ja
Voor apparaat Vet filter, Metaal filter, Grease filter, Aluminium filter, Metallfettfilter, Fettfilter, Küchenhaube, Wrasenabzug
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Elica174N/B/X 60
Elica175N/B
Elica1768336A
Elica208298104408
Elica208355404836
Elica208355404896
ElicaBI60-3
ElicaBI60T-3
ElicaBOXIN HE 60
ElicaBOXIN PLUS 60
ElicaELB-60-1M
ElicaELB-60-2M
ElicaELB-60-RM
ElicaELB-HT-60
ElicaPRF0121068
ElicaPRF0121068A
ElicaSKLOCK-60
ElicaSKLOCK-LED-60
ElicaSLEEK-80
Elica175G 8920
Elica175G 9990
Elica208018904402
Elica208018904406
Elica208018904407
Elica208018904410
Elica208018904412
Elica208298161101
Elica208298161103
Elica208347604404
Elica208350561102
Elica208350561104
Elica208350561106
Elica208355404534
Elica208355404585
Elica208355404611
Elica20801890441917400
Elica208355405818PRF01
ElicaBOXINPLUSIXGLA60 PRF0097795
ElicaCIAKGRA56 PRF0008404A
ElicaCIAKGRA568 PRF0047509C
ElicaCIAKGRA568709742 PRF0047509
ElicaCIAKGREY568 PRF0047509A
ElicaCIAKGREY568 PRF0047509B
ElicaCIAKLUXGRAL56 PRF0121068
ElicaCIAKLUXGRAL56 PRF0121068A
ElicaELIB91K28SL3V2LBGRF60 1755555A
ElicaELIBLOC9LXSILVER
ElicaELIBLOC9SILVER1MF60
ElicaELIBLOC9STGRA60
ElicaELIBLOC9STGRA60SI PRF0142001
ElicaELIBLOC9STSILVERF60
ElicaELIBLOC9STSILVERF60 17555553
ElicaELIBLOC9STSILVERF60 PRF0142480
ElicaELIBLOCHTGRA60 1768336
ElicaELIBLOCHTGRA60 1768336A
ElicaELIBLOCLUXGRA60 PRF0104623A
ElicaHIDDEN20IXA90 PRF0164356
ElicaHIDDENHTIXGLA90 PRF0121264
ElicaHIDDENIXA90 PRF0095073
ElicaHIDDENIXGLA90
ElicaHIDDENIXGLA90 PRF0097708
ElicaHIDDENIXGLA90 PRF0101141
ElicaLANEIXA72
ElicaLANEMBLA72
ElicaPRF01 859698001206
ElicaTAFL60G PRF0136434
Bekijk 1 tot 66 van 66 modellen

Recensies

(195)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email