Menu
Menu
Winkelwagen
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Electrolux MCFE04 / EFF72
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Electrolux MCFE04 / EFF72
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Electrolux MCFE04 / EFF72
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Electrolux MCFE04 / EFF72
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Electrolux MCFE04 / EFF72
Huismerk
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Electrolux MCFE04 / EFF72
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Electrolux MCFE04 / EFF72
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Electrolux MCFE04 / EFF72
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Electrolux MCFE04 / EFF72
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Electrolux MCFE04 / EFF72
Op voorraad

Alapure Koolstoffilter geschikt voor Electrolux MCFE04 / EFF72

Model : HFK236
(247)
€ 8,95
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 7,40
Op Voorraad
4 x € 8,75
€ 35,00
Je bespaart 2%
6 x € 7,95
€ 47,70
Je bespaart 11%
8 x € 7,50
€ 60,00
Je bespaart 16%
Alapure Koolstoffilter geschikt voor Electrolux MCFE04 / EFF72
€ 8,95
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Hotpoint-Ariston Koolstoffilter 484000008776 / Type 244 van Alapure HFK236

Houd uw keuken fris en uw afzuigkap optimaal presterend met het Alapure HFK236 Koolstoffilter. Dit hoogwaardige afzuigkapfilter is ontworpen om geuren, vet en andere verontreinigingen effectief uit de lucht te filteren. Dankzij de actieve koolstoflaag wordt de lucht gereinigd voordat deze terug de keuken in wordt geblazen. Voor optimale prestaties wordt aanbevolen het koolstoffilter regelmatig te vervangen, afhankelijk van het gebruik van de afzuigkap.

  • Hoogwaardig koolstoffilter voor afzuigkappen
  • Helpt geuren effectief te verminderen
  • Filtert vet, stof en andere verontreinigingen
  • Actieve koolstof voor optimale luchtzuivering
  • Draagt bij aan een frisse keukenomgeving
  • Regelmatig vervangen voor optimale werking

Het Alapure HFK236 koolstoffilter zorgt ervoor dat de lucht die uw afzuigkap verlaat schoner is door geuren en verontreinigingen te absorberen. Regelmatige vervanging helpt de prestaties van uw afzuigkap op peil te houden.

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 267x237x16
Verpakking per 1
Merk Alapure
Artikelnummer HFK236
EAN 8720933713380
Inhoud verpakking 1
Artikelnummer(s) fabrikant EFF72, 50290661003, 9029793636, E3CFF72, 50266284004, MCFE04, 9029800480, AS-AZKF040
Gebruiksduur (in maanden) 6
Houdbaarheid (in jaren) 15
Vaatwas bestendig Nee
Voor apparaat Afzuiger, Afzuigkap, Dampkap, Wasemkap, Cooker hood, Hood filter, Coal filter, Dunstabzugshaube, Abzugshaube, Küchenhaube, Wrasenabzug
BPA Free
EC1935
ISO 9001
NSF
Halal
Kosher
ISO 14001:2015
ISO 45001:2018
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
ElectroluxWHL6035
ElectroluxWHGL9062CN
ElectroluxWHGL9040
ElectroluxWHGL9030
ElectroluxWHGL6030
ElectroluxWEGL1030
ElectroluxIHL9028CN
ElectroluxIHGL9040
ElectroluxIHGL9030
ElectroluxIHGL1262CN
ElectroluxIHGL1062CN
ElectroluxEFV90380BX
ElectroluxEFT726X
ElectroluxEFT719X
ElectroluxEFL90566OX
ElectroluxEFL12680BX
ElectroluxEFL10380BX
ElectroluxEFG90563OX
ElectroluxEFG60750X
ElectroluxEFC9630X
ElectroluxEFC9620X
ElectroluxEFC9540X
ElectroluxEFC9460OX
ElectroluxEFC90461OX
ElectroluxEFC90460OX
ElectroluxEFC90247X
ElectroluxEFC6620X
ElectroluxEFC60465OK
ElectroluxEFC1540X
ElectroluxEFB90680BX
ElectroluxEFB90570DX
ElectroluxEFB90550BX
ElectroluxEFB60570DX
ElectroluxEFA9620X
ElectroluxEFA12540X
ElectroluxD96W44N0/02
ElectroluxCHI950X
ElectroluxAFCI9080ALU
Electrolux94249274202
Electrolux94249274201
Electrolux94249274200
Electrolux94249259700
Electrolux94249259502
Electrolux94249259501
Electrolux94249256301
Electrolux94249256300
Electrolux94249063500
Electrolux94249062600
Electrolux94249062400
Electrolux949610963
Electrolux949610962
Electrolux949610961
Electrolux949610945
Electrolux949610944
Electrolux949610943
Electrolux949610942
Electrolux949610941
Electrolux949610940
Electrolux949610939
Electrolux949610936
Electrolux949610898
Electrolux949610897
Electrolux949610896
Electrolux949610891
Electrolux949610887
Electrolux949610885
Electrolux949610883
Electrolux949610881
Electrolux949610879
Electrolux949610878
Electrolux949610877
Electrolux949610876
Electrolux949610875
Electrolux949610874
Electrolux949610873
Electrolux949610847
Electrolux949610846
Electrolux949610845
Electrolux949610844
Electrolux949610843
Electrolux949610812
Electrolux949610780
Electrolux949610779
Electrolux949610778
Electrolux949610767
Electrolux942492588
Electrolux942492587
Electrolux942492573
Electrolux942492572
Electrolux942492560
Electrolux942492558
Electrolux942492526
Electrolux942492366
Electrolux942492364
Electrolux942492362
Electrolux942492339
Electrolux942492331
Electrolux942492329
Electrolux942492327
Electrolux942492325
Electrolux942492324
Electrolux942492323
Electrolux942492322
Electrolux942492321
Electrolux942492317
Electrolux942492315
Electrolux942492314
Electrolux942492312
Electrolux942492311
Electrolux942492308
Electrolux942492306
Electrolux942492305
Electrolux942492304
Electrolux942492302
Electrolux942492292
Electrolux942492285
Electrolux942492238
Electrolux942492227
Electrolux942492226
Electrolux942492225
Electrolux942492224
Electrolux942492223
Electrolux942492220
Electrolux942492204
Electrolux942492203
Electrolux942492202
Electrolux942492197
Electrolux942492193
Electrolux942492191
Electrolux942492189
Electrolux942492187
Electrolux942492185
Electrolux942492184
Electrolux942492183
Electrolux942492182
Electrolux942492181
Electrolux942492180
Electrolux942492179
Electrolux942492178
Electrolux942492177
Electrolux942492159
Electrolux942492158
Electrolux942492157
Electrolux942492156
Electrolux942492155
Electrolux942490434
Electrolux942490433
Electrolux942150232
ElectroluxWHL9035
REX-ELECTROLUX94249016400
REX-ELECTROLUX94249016401
REX-ELECTROLUX94249016402
REX-ELECTROLUX94249024300
REX-ELECTROLUX94249253300
REX-ELECTROLUX94249253301
REX-ELECTROLUX94249253302
REX-ELECTROLUX94249253303
REX-ELECTROLUXCAV940X
REX-ELECTROLUXCAV941X
Bekijk 1 tot 159 van 159 modellen

Recensies

(247)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email