Menu
Menu
Winkelwagen
Elica Longlife Koolstoffilter CFC0140053
Elica Longlife Koolstoffilter CFC0140053
Elica Longlife Koolstoffilter CFC0140053
Elica Longlife Koolstoffilter CFC0140053
Op voorraad

Elica Longlife Koolstoffilter CFC0140053

  • Merk: Elica
  • | Model: CFC0140053
Model : CFC0140053
(104)
€ 124,95
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 103,26
Probeer onze huismerkvariant

Alapure Longlife Koolstoffilter Elica CFC0140053

€ 92,50
Tip!
Bekijk hier onze voordelige huismerk-variant
Op Voorraad
2 x € 119,95
€ 239,90
Je bespaart 4%
3 x € 117,95
€ 353,85
Je bespaart 6%
Elica Longlife Koolstoffilter CFC0140053
€ 124,95
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Huismerk Deal Extra voordelig

Op voorraad

Alapure Longlife Koolstoffilter Elica CFC0140053

Normale prijs: € 92,50
Staffelprijs: € 86,50
IN WINKELWAGEN

Elica Longlife Koolstoffilter CFC0140053

Elica Longlife Koolstoffilter CFC0140053

Productgegevens
Verpakking per 1
Merk Elica
Artikelnummer CFC0140053
EAN 8020283044647
Inhoud verpakking 1
Artikelnummer(s) fabrikant CFC0140053, KIT0161410, KIT0120956
Diameter (mm) 311
Gebruiksduur (in maanden) 36
Houdbaarheid (in jaren) 15
Vaatwas bestendig Ja
Voor apparaat Afzuiger, Afzuigkap, Dampkap, Wasemkap
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Elica208001504401
Elica208001504402
Elica208001504403
Elica208001504404
Elica208351304407
Elica208351304417
Elica208351304418
Elica208351304419
Elica208351304420
Elica208351304429
Elica208351304430
Elica208351304431
Elica208351304432
Elica208351361107
Elica208351361108
Elica208351361109
Elica208351904403
Elica208352004418
Elica208352004420
Elica208352004421
Elica208352004422
Elica208352004428
Elica208352004429
Elica208352004431
Elica208352004432
Elica208355404639
Elica208355404640
Elica208355404641
Elica208355404642
Elica208355404643
Elica208355404644
Elica208355404645
Elica208355404646
Elica208355405115
Elica208355405116
Elica208355405117
Elica208355405758
ElicaALTAIR
ElicaALTAIR GREY/F/50
ElicaALTAIR IX/F/50
ElicaAUDREY
ElicaAUDREY SENSE
ElicaBELLE
ElicaBELLE SENSE
ElicaDIVA SENSE
ElicaEDITH
ElicaEDITH CLASSIC/F/50 PRF0098360
ElicaEDITH HEAVYMETAL/F/50 PRF0098364
ElicaEDITH ROCK/F/50 PRF0098361
ElicaEDITH SENSE
ElicaINTERSTELLAR
ElicaINTERSTELLAR BL/F/65 PRF0151809
ElicaINTERSTELLAR IX/F/65 PRF0151808
ElicaPRF0098360
ElicaPRF0098360A
ElicaPRF0098361
ElicaPRF0098361A
ElicaPRF0098362
ElicaPRF0098362A
ElicaPRF0098364
ElicaPRF0098364A
ElicaPRF0098365
ElicaPRF0098365A
ElicaPRF0098366
ElicaPRF0098366A
ElicaPRF0098367
ElicaPRF0098367A
ElicaPRF0098368
ElicaPRF0098368A
ElicaPRF0103891
ElicaPRF0109942
ElicaPRF0110527
ElicaPRF0110528
ElicaPRF0110529
ElicaPRF0110530
ElicaPRF0110531
ElicaPRF0110532
ElicaPRF0110533
ElicaPRF0110534
ElicaPRF0113160
ElicaPRF0113161
ElicaPRF0119890
ElicaPRF0120497
ElicaPRF0120497A
ElicaPRF0120528
ElicaPRF0120528A
ElicaPRF0120529
ElicaPRF0120529A
ElicaPRF0120590
ElicaPRF0120590A
ElicaSHINING
ElicaSHINING CAST IRON/F/50 PRF0120590A
ElicaSHINING PELTROX/F/50 PRF0120497A
ElicaSHINING RUST/F/50 PRF0120528A
ElicaSUMMILUX
ElicaSUMMILUX CAST IRON/F/50 PRF0176167
ElicaSUMMILUX IX/F/50 208353904401
ElicaSUMMILUX LIGHT GREY/F/50 PRF0176166
ElicaAUDREY CLASSIC/F/49
ElicaAUDREY CLASSIC/F/50
ElicaAUDREY HEAVYMETAL/F/49
ElicaAUDREY HEAVYMETAL/F/50
ElicaAUDREY JAZZ/F/49
ElicaAUDREY JAZZ/F/50
ElicaAUDREY ROCK/F/49
ElicaAUDREY ROCK/F/50
ElicaAUDREY SENSE CLASSIC/F/50
ElicaAUDREY SENSE HEAVYMETAL/F/50
ElicaAUDREY SENSE JAZZ/F/50
ElicaAUDREY SENSE ROCK/F/50
ElicaEDITH CLASSIC/F/50
ElicaEDITH HEAVYMETAL/F/50
ElicaEDITH JAZZ/F/50
ElicaEDITH PURE
ElicaEDITH ROCK/F/50
ElicaEDITH SENSE CLASSIC/F/50
ElicaEDITH SENSE HEAVYMETAL/F/50
ElicaEDITH SENSE JAZZ/F/50
ElicaEDITH SENSE ROCK/F/50
Bekijk 1 tot 119 van 119 modellen

Recensies

(104)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email