Menu
Menu
Winkelwagen
Elica Metaalfilter 480122101731 327x177x9mm
Op voorraad

Elica Metaalfilter 480122101731 327x177x9mm

  • Merk: Elica
  • | Model: 480122101731
Model : 480122101731
(176)
€ 26,95
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 22,27
Probeer onze huismerkvariant

Alapure Metaalfilter geschikt voor Elica 480122101731 327x177x9mm

€ 24,50
Tip!
Bekijk hier onze voordelige huismerk-variant
Op Voorraad
Elica Metaalfilter 480122101731 327x177x9mm
€ 26,95
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Huismerk Deal Extra voordelig

Op voorraad

Alapure Metaalfilter geschikt voor Elica 480122101731 327x177x9mm

Normale prijs: € 24,50
IN WINKELWAGEN

Elica Metaalfilter 480122101731 327x177x9mm 

Het metalen vetfilter is ideaal voor het effectief verwijderen van vet- en oliedeeltjes uit de lucht tijdens het koken. Door de stevige, hittebestendige constructie blijft uw afzuigkap efficiënt werken en wordt de verspreiding van kookgeuren en vetresten aanzienlijk beperkt. Dit zorgt voor een schone, frisse en gezonde keuken.

Het metaal is eenvoudig te reinigen en bestand tegen hoge temperaturen, wat de levensduur van het filter verlengt. Regelmatig onderhoud voorkomt verstopping door vetdampen en beschermt zowel het filter als uw afzuigkap. U kunt het filter handmatig schoonmaken of veilig in de vaatwasser plaatsen.

Voor een optimale reiniging raden wij aan de Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter te gebruiken. Deze reiniger verwijdert hardnekkig vet en kookresten snel en veilig, zonder het metaal te beschadigen. Volg de onderstaande stappen voor het beste resultaat:

  1. Voeg 250 ml Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter toe aan 5 liter warm water.

  2. Dompel het filter volledig in de oplossing.

  3. Laat het filter circa 30 minuten weken zodat vet en vuil loskomen.

  4. Spoel het filter grondig af met handwarm water.

  5. Laat het filter goed uitlekken en volledig drogen voordat u het terugplaatst.

Wilt u het filter in de vaatwasser reinigen? Plaats het met de vervuilde zijde naar beneden en gebruik een programma tot maximaal 50°C. Zorg dat er geen bestek of servies tegelijk wordt gewassen om vlekken of aanslag te voorkomen. Houd er rekening mee dat metalen filters in de vaatwasser kunnen verkleuren; dit beïnvloedt de werking niet.

Belangrijk: Heeft uw filter een blauwe beschermfolie? Verwijder deze vóór gebruik. De folie dient enkel ter bescherming tijdens transport.

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 327x177x9
Verpakking per 1
Merk Elica
Artikelnummer 480122101731
Inhoud verpakking 1
Artikelnummer(s) fabrikant 480122101731
Houdbaarheid (in jaren) 15
Vaatwas bestendig Ja
Voor apparaat Vet filter, Metaal filter, Grease filter, Aluminium filter, Metallfettfilter, Fettfilter, Küchenhaube, Wrasenabzug
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
ElicaASPENCORNK2M
ElicaBLOC9GREYA80LX
ElicaCORALLOANGGOA100
ElicaCORALLOANGGOA105
ElicaCORALLOANGSPA100
ElicaCORALLOANGSPA105
ElicaCORALLOANGWHA105
ElicaDENVERCORK2MGOA105
ElicaELIBL90101GR
Elica20801890
Elica208014104403
Elica208014104407
Elica208014104426
Elica208014104427
Elica208014104428
Elica208014104429
Elica208014104430
Elica208018904401
Elica208018904404
Elica208018904405
Elica208018904413
Elica208018904414
Elica208018904415
Elica208018904417
Elica208018932302
Elica208102346604 PRF 0004
Elica208226404401 PRF 0032
Elica2083184404402 PRF 010
Elica208338004401 PRF 0025
Elica208338004402 PRF 0025
Elica208338004403 PRF 0025
Elica208338104401 PRF 0025
Elica208338104402 PRF 0025
Elica208338104403 PRF 0025
Elica208341804402 PRF 0101
Elica208343104401 PRF 0097
Elica208343104402 PRF 0097
Elica208343104403 PRF 0097
Elica208343104404 PRF 0025
Elica208343104405
Elica208347604401 PRF 0092
Elica208350504401 PRF 0097
Elica208350504403 PRF 01212
Elica208350504403 PRF01212
Elica208350561101 PRF 0101
Elica208355404835 PRF 01046
Elica208355404835 PRF01046
Elica208355404837 1761458
Elica258014243907
Elica258065443907
Elica258065443908
Elica852523100990
Elica852523101010
Elica852523101030
Elica852523101650
Elica852523103030
Elica852523103040
Elica852523103050
Elica852523103060
Elica852523103070
Elica852523103080
Elica852523103230
Elica852523104520
Elica852523106110
Elica852523106120
Elica852523106130
Elica852523106490
Elica852523107170
Elica852523107210
Elica852523108490
Elica852523109280
Elica852523110910
Elica852523112110
Elica852523112350
Elica852523115910
Elica858946103141
Elica858946103142
Elica2080189044201740000
Elica2080189044241750000
Elica2080189044251740000
Elica2082904044025620000
Elica2082904044045620000
ElicaASPENCORNK 2M
ElicaBLOC 9 A80 LX
ElicaBLOC 9GREYA 80 LX
ElicaBLOC9 A80LX
ElicaCORALLOANGGOA 100
ElicaCORALLOANGGOA 105
ElicaCORALLOANGSPA 100
ElicaCORALLOANGSPA 105
ElicaCORALLOANGWHA 105
ElicaDENVERCORK 2MGOA 105
ElicaELIBL 90101
ElicaELIBL 90101 GR
ElicaELIBL90101
ElicaELIBLOC 303 LUX
ElicaELIBLOC 303 LUXGR
ElicaELIBLOC 9LX
ElicaELIBLOC 9LXGRA 80
ElicaELIBLOC 9ST
ElicaELIBLOC 9STF 80
ElicaELIBLOC 9STGRA 80
ElicaELIBLOC 9STSILVER
ElicaELIBLOC303LUX
ElicaELIBLOC9LX
ElicaELIBLOC9ST
ElicaElibloc 9LXsilver
ElicaElibloc 9STsilverF 80
ElicaRUBINOANGIXA 100
ElicaSMERAANGGOA 100
ElicaSMERACORN LXWHA
ElicaSMERACORNERLXWHA
ElicaSMERALDOANGGO
ElicaSMERALDOANGGOA
ElicaSMERALDOANGWHA
ElicaSMERALXGOF 103 S
Bekijk 1 tot 116 van 116 modellen

Recensies

(176)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email