Menu
Menu
Winkelwagen
Elica Metaalfilter ACC0000293 177x378x8mm
Op voorraad

Elica Metaalfilter ACC0000293 177x378x8mm

  • Merk: Elica
  • | Model: ACC0000293
Model : ACC0000293
(0)
€ 20,50
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 16,94
Op Voorraad
Elica Metaalfilter ACC0000293 177x378x8mm
€ 20,50
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Elica Metaalfilter ACC0000293 177x378x8mm 

Het hoogwaardige metalen vetfilter is ideaal om vet- en oliedeeltjes uit de kooklucht te verwijderen. Dankzij het stevige, hittebestendige materiaal blijft uw afzuigkap optimaal werken en wordt de verspreiding van kookgeuren en vet aanzienlijk verminderd. Zo blijft uw keuken schoon, fris en hygiënisch.

Het filter is eenvoudig schoon te maken en bestand tegen hoge temperaturen, wat zorgt voor een lange levensduur. Regelmatig reinigen voorkomt verstopping door vetdampen en beschermt zowel het filter als uw afzuigkap. U kunt het filter handmatig reinigen of in de vaatwasser plaatsen.

Voor een grondige reiniging bevelen wij het gebruik van de Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter aan. Deze reiniger verwijdert hardnekkig vet en kookresten snel en veilig, zonder het metaal aan te tasten. Volg de onderstaande stappen voor het beste resultaat:

  1. Voeg 250 ml Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter toe aan 5 liter warm water.

  2. Dompel de filters volledig onder in de oplossing.

  3. Laat de filters ongeveer 30 minuten weken zodat vet en vuil loskomen.

  4. Spoel de filters goed af met handwarm water.

  5. Laat ze volledig uitlekken en drogen voordat u ze terugplaatst.

Wilt u het filter in de vaatwasser reinigen? Plaats het met de vervuilde zijde naar beneden en gebruik een standaardprogramma tot maximaal 50°C. Zorg ervoor dat er geen bestek of servies tegelijk wordt gewassen om vlekken of aanslag te voorkomen. Kleine verkleuringen van het metaal zijn normaal en hebben geen invloed op de werking.

Tip: Heeft uw filter een blauwe beschermfolie? Verwijder deze vóór gebruik. De folie dient alleen ter bescherming tijdens transport.

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 177x378x8
Verpakking per 1
Merk Elica
Artikelnummer ACC0000293
Inhoud verpakking 1
Artikelnummer(s) fabrikant ACC0000293
Gebruiksduur (in maanden) 36
Vaatwas bestendig Ja
Voor apparaat Vet filter, Metaal filter, Grease filter, Aluminium filter, Metallfettfilter, Fettfilter, Küchenhaube, Wrasenabzug
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
ElicaPRF0121107B
Elica208355405863
ElicaPRF0121107
Elica208355405801
Elica208298104409
ElicaCIAK LUX GR/A/L/86
Elica208355405999
ElicaBOXIN HE 90
ElicaCIAK GR/A/86.8
Elica208298104406
ElicaPRF0121107A
ElicaSKLOCK-LED-90
Elica208298161104
ElicaPRF0008443A
ElicaCIAK GR/A/86.8 709743
ElicaPRF0160152
ElicaBOXIN PLUS 90
ElicaPRF0047510B
Elica208298161102
ElicaCIAK GR/A/86
ElicaPRF0047510
ElicaPRF0008443
Elica208350604411
ElicaPRF0047510A
Elica208355404897
Elica208298104404
ElicaPRF0097796A
Elica208355405324
ElicaBOX IN PLUS IXGL/A/90
ElicaSKLOCK-90
ElicaPRF0097796
Elica208355405326
ElicaPRF0047510C
Elica208355404535
Elica208350604405
Elica208355405819
Elica208355406099
Elica208355406632
Elica208355406807
Elica208355406817
Elica208355406819
Elica208355407061
Elica208355407077
Elica208355407175
Elica208355407313
ElicaCIAK 2.0
ElicaCIAK 2.0 S
ElicaLEVER
ElicaPRF0001473
ElicaPRF0011306
ElicaPRF0011324
ElicaPRF0021660
ElicaPRF0022711
ElicaPRF0022727
ElicaPRF0025161A
ElicaPRF0025161B
ElicaPRF0072851
ElicaPRF0099913
ElicaPRF0099913A
ElicaPRF0099913B
ElicaPRF0099913C
ElicaPRF0099913D
ElicaPRF0101002
ElicaPRF0101002A
ElicaPRF0101002B
ElicaPRF0101658
ElicaPRF0101658A
ElicaPRF0101658B
ElicaPRF0107144
ElicaPRF0107420
ElicaPRF0107420A
ElicaPRF0130045
ElicaPRF0139826
ElicaPRF0139826A
ElicaPRF0139826B
ElicaPRF0154253
ElicaPRF0154253A
ElicaPRF0155732
ElicaPRF0155732A
ElicaPRF0160733
ElicaPRF0164189
ElicaPRF0169504
ElicaPRF0169675
ElicaPRF0178983
ElicaPRF0181898
ElicaPRF0181903
ElicaPRF0183614
ElicaPRF0188250
ElicaPRF0188290
ElicaPRF0189315
ElicaPRF0189739
ElicaPRF0192694
ElicaPRF0193699
ElicaPRF0201937
ElicaPRF0204832
Bekijk 1 tot 95 van 95 modellen

Recensies

(0)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email