Menu
Menu
Winkelwagen
Elica Metaalfilter ACC0000606 170x180mm
Elica Metaalfilter ACC0000606 170x180mm
Elica Metaalfilter ACC0000606 170x180mm
Elica Metaalfilter ACC0000606 170x180mm
Op voorraad

Elica Metaalfilter ACC0000606 170x180mm

  • Merk: Elica
  • | Model: ACC0000606
Model : ACC0000606
(0)
€ 107,50
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 88,84
Probeer onze huismerkvariant

Alapure Metaalfilter geschikt voor Elica ACC0000606 170x180mm

€ 74,50
Tip!
Bekijk hier onze voordelige huismerk-variant
Op Voorraad
2 x € 103,50
€ 207,00
Je bespaart 4%
Elica Metaalfilter ACC0000606 170x180mm
€ 107,50
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Huismerk Deal Extra voordelig

Op voorraad

Alapure Metaalfilter geschikt voor Elica ACC0000606 170x180mm

Normale prijs: € 74,50
Staffelprijs: € 67,50
IN WINKELWAGEN

Elica Metaalfilter ACC0000606 170x180mm

Het metalen vetfilter is ideaal voor het effectief verwijderen van vet- en oliedeeltjes uit de lucht tijdens het koken. Door de stevige, hittebestendige constructie blijft uw afzuigkap efficiënt werken en wordt de verspreiding van kookgeuren en vetresten aanzienlijk beperkt. Dit zorgt voor een schone, frisse en gezonde keuken.

Het metaal is eenvoudig te reinigen en bestand tegen hoge temperaturen, wat de levensduur van het filter verlengt. Regelmatig onderhoud voorkomt verstopping door vetdampen en beschermt zowel het filter als uw afzuigkap. U kunt het filter handmatig schoonmaken of veilig in de vaatwasser plaatsen.

Voor een optimale reiniging raden wij aan de Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter te gebruiken. Deze reiniger verwijdert hardnekkig vet en kookresten snel en veilig, zonder het metaal te beschadigen. Volg de onderstaande stappen voor het beste resultaat:

  1. Voeg 250 ml Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter toe aan 5 liter warm water.

  2. Dompel het filter volledig in de oplossing.

  3. Laat het filter circa 30 minuten weken zodat vet en vuil loskomen.

  4. Spoel het filter grondig af met handwarm water.

  5. Laat het filter goed uitlekken en volledig drogen voordat u het terugplaatst.

Wilt u het filter in de vaatwasser reinigen? Plaats het met de vervuilde zijde naar beneden en gebruik een programma tot maximaal 50°C. Zorg dat er geen bestek of servies tegelijk wordt gewassen om vlekken of aanslag te voorkomen. Houd er rekening mee dat metalen filters in de vaatwasser kunnen verkleuren; dit beïnvloedt de werking niet.

Belangrijk: Heeft uw filter een blauwe beschermfolie? Verwijder deze vóór gebruik. De folie dient enkel ter bescherming tijdens transport.

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 170x180
Verpakking per 1
Merk Elica
Artikelnummer ACC0000606
Inhoud verpakking 1
Artikelnummer(s) fabrikant ACC0000606
Diameter (mm) 170
Gebruiksduur (in maanden) 36
Voor apparaat Vet filter, Metaal filter, Grease filter, Aluminium filter, Metallfettfilter, Fettfilter, Küchenhaube, Wrasenabzug
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Elica208355404618
Elica208355404619
Elica208355404839
Elica208355404841
Elica208355404843
Elica208355405698
Elica208355405699
Elica208355405946
Elica208355405947
Elica208355405948
Elica208355405949
Elica208355405950
Elica208355405951
Elica208355405953
Elica208355406094
Elica208355406095
Elica208355406096
Elica208355406100
Elica208355406101
Elica208355406102
Elica208355406103
Elica208355406104
Elica208355406105
Elica208355406106
Elica208355406107
Elica208355406434
Elica208355406435
Elica208355406437
Elica208355406470
Elica208355406471
Elica208355406472
Elica208355406473
Elica208355406476
Elica208355406479
Elica208355406566
Elica208355406567
Elica208355406850
Elica208355406851
Elica208355406854
Elica208355406855
Elica208355406857
Elica8355406477
ElicaNIKOLATESLA BL/A/83 PRF0120977A
ElicaNIKOLATESLA BL/F/83 PRF0120978A
ElicaNIKOLATESLA HP BL/A/83 PRF0120975A
ElicaNIKOLATESLA HP BL/F/83 PRF0120976A
ElicaNIKOLATESLA ONE
ElicaNIKOLATESLA SWITCH
ElicaNIKOLATESLA SWITCH BL/A/83 PRF0146212A
ElicaNIKOLATESLA SWITCH BL/F/83 PRF0146210A
ElicaNIKOLATESLA SWITCH WH/A/83 PRF0146216A
ElicaNIKOLATESLA SWITCH WH/F/83 PRF0146213A
ElicaPRF0120975
ElicaPRF0120975A
ElicaPRF0120976
ElicaPRF0120976A
ElicaPRF0120977
ElicaPRF0120977A
ElicaPRF0120978
ElicaPRF0120978A
ElicaPRF0129436
ElicaPRF0146210
ElicaPRF0146210A
ElicaPRF0146212
ElicaPRF0146212A
ElicaPRF0146213
ElicaPRF0146213A
ElicaPRF0146216
ElicaPRF0146216A
ElicaPRF0175495
ElicaPRF0175495A
ElicaPRF0175496
ElicaPRF0175496A
Bekijk 1 tot 73 van 73 modellen

Recensies

(0)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email