Menu
Menu
Winkelwagen
Alapure Metaalfilter geschikt voor Elica GF03FC 459x178x8mm
Alapure Metaalfilter geschikt voor Elica GF03FC 459x178x8mm
Alapure Metaalfilter geschikt voor Elica GF03FC 459x178x8mm
Huismerk
Alapure Metaalfilter geschikt voor Elica GF03FC 459x178x8mm
Alapure Metaalfilter geschikt voor Elica GF03FC 459x178x8mm
Alapure Metaalfilter geschikt voor Elica GF03FC 459x178x8mm
Op voorraad

Alapure Metaalfilter geschikt voor Elica GF03FC 459x178x8mm

Model : MFR43
(181)
€ 15,95
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 13,18
Op Voorraad
2 x € 14,95
€ 29,90
Je bespaart 6%
3 x € 13,95
€ 41,85
Je bespaart 13%
4 x € 11,95
€ 47,80
Je bespaart 25%
Alapure Metaalfilter geschikt voor Elica GF03FC 459x178x8mm
€ 15,95
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Elica Metaalfilter GF03FC 459x178x8mm van Alapure MFR43

Het metalen vetfilter is ideaal voor het effectief verwijderen van vet- en oliedeeltjes uit de lucht tijdens het koken. Door de stevige, hittebestendige constructie blijft uw afzuigkap efficiënt werken en wordt de verspreiding van kookgeuren en vetresten aanzienlijk beperkt. Dit zorgt voor een schone, frisse en gezonde keuken.

Het metaal is eenvoudig te reinigen en bestand tegen hoge temperaturen, wat de levensduur van het filter verlengt. Regelmatig onderhoud voorkomt verstopping door vetdampen en beschermt zowel het filter als uw afzuigkap. U kunt het filter handmatig schoonmaken of veilig in de vaatwasser plaatsen.

Voor een optimale reiniging raden wij aan de Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter te gebruiken. Deze reiniger verwijdert hardnekkig vet en kookresten snel en veilig, zonder het metaal te beschadigen. Volg de onderstaande stappen voor het beste resultaat:

  1. Voeg 250 ml Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter toe aan 5 liter warm water.

  2. Dompel het filter volledig in de oplossing.

  3. Laat het filter circa 30 minuten weken zodat vet en vuil loskomen.

  4. Spoel het filter grondig af met handwarm water.

  5. Laat het filter goed uitlekken en volledig drogen voordat u het terugplaatst.

Wilt u het filter in de vaatwasser reinigen? Plaats het met de vervuilde zijde naar beneden en gebruik een programma tot maximaal 50°C. Zorg dat er geen bestek of servies tegelijk wordt gewassen om vlekken of aanslag te voorkomen. Houd er rekening mee dat metalen filters in de vaatwasser kunnen verkleuren; dit beïnvloedt de werking niet.

Belangrijk: Heeft uw filter een blauwe beschermfolie? Verwijder deze vóór gebruik. De folie dient enkel ter bescherming tijdens transport.

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 459x178x8
Verpakking per 1
Merk Alapure
Artikelnummer MFR43
Inhoud verpakking 1
Artikelnummer(s) fabrikant AS-MF220, GF03FC, GRI0009218
Vaatwas bestendig Ja
Voor apparaat Vet filter, Metaal filter, Grease filter, Aluminium filter, Metallfettfilter, Fettfilter, Küchenhaube, Wrasenabzug
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Elica1745563/2
Elica1745563/3
Elica1745563A
Elica17511887
Elica17511887A
Elica17511887B
Elica1755555/2
Elica1755555/3
Elica1755555A
Elica1768336A
Elica208016553201
Elica208018904407
Elica208018904410
Elica208018904412
Elica208018904416
Elica208018904421
Elica208018904423
Elica208018904426
Elica208102353201
Elica208298104403
Elica208298104405
Elica208298104407
Elica208298161101
Elica208298161103
Elica208318404401
Elica208347604402
Elica208347604404
Elica208350504402
Elica208350504404
Elica208350561102
Elica208350561104
Elica208350561106
Elica208350604410
Elica208355404534
Elica208355404611
Elica208355404617
Elica208355404834
Elica208355404992
Elica208355405061
Elica208355405064
Elica208355405065
Elica208355405215
Elica208355405216
Elica208355405217
Elica208355405220
Elica208355405222
Elica208355405224
Elica208355405225
Elica208355405323
Elica208355405325
Elica208355405705
Elica208355405707
Elica208355405709
Elica208355405802
Elica208355405818
Elica208355405862
Elica208355405890
Elica208355405998
Elica208355406061
Elica208355406063
Elica208355406082
Elica208355406090
Elica208355406092
Elica208355406098
Elica208355406157
Elica208355406300
Elica208355406334
Elica208355406335
Elica208355406336
Elica208355406338
Elica208355406340
Elica208355406342
ElicaBOX IN PLUS IXGL/A/60
ElicaCIAK GR/A/56
ElicaCIAK GR/A/56.8
ElicaCIAK GR/A/56.8 709742
ElicaCIAK LUX GR/A/L/56
ElicaCIAK STD GR/A/56
ElicaELIBLOC 9 LX SILVER F/60
ElicaELIBLOC 9 ST GR A/60
ElicaELIBLOC 9 ST GR A/60 SI
ElicaELIBLOC 9 ST SILVER F/60
ElicaELIBLOC HT GR A/60
ElicaELIBLOC LUX GR/A/60
ElicaHIDDEN HT IXGL/A/90
ElicaHIDDEN IX/A/90
ElicaHIDDEN IXGL/A/90
ElicaPRF0003941
ElicaPRF0003967
ElicaPRF0005967A
ElicaPRF0005968A
ElicaPRF0005969B
ElicaPRF0006081B
ElicaPRF0008404
ElicaPRF0008404A
ElicaPRF0047509
ElicaPRF0047509A
ElicaPRF0047509B
ElicaPRF0047509C
ElicaPRF0057571
ElicaPRF0095073
ElicaPRF0095073A
ElicaPRF0097708
ElicaPRF0097708A
ElicaPRF0097795
ElicaPRF0097795A
ElicaPRF0101141
ElicaPRF0104623
ElicaPRF0104623A
ElicaPRF0121068
ElicaPRF0121068A
ElicaPRF0121068B
ElicaPRF0121264
ElicaPRF0133602
ElicaPRF0133892
ElicaPRF0136434
ElicaPRF0136441
ElicaPRF0142001
ElicaPRF0142001A
ElicaPRF0142480
ElicaPRF0157377
ElicaPRF0157394
ElicaPRF0157404
ElicaPRF0160153
ElicaPRF0160730
ElicaPRF0164356
ElicaPRF0164361
ElicaPRF0164391
ElicaPRF0165834
ElicaPRF0169514
ElicaPRF0169535
ElicaPRF0169671
ElicaLANE
ElicaLANE IX/A72
ElicaLANE MBL/A/72
ElicaLEVER
Bekijk 1 tot 136 van 136 modellen

Recensies

(181)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email