Menu
Menu
Winkelwagen
Elica Metaalfilter GF03RB 380x290mm
Op voorraad

Elica Metaalfilter GF03RB 380x290mm

  • Merk: Elica
  • | Model: GF03RB
Model : GF03RB
(199)
€ 14,50
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 11,98
Probeer onze huismerkvariant

Alapure Metaalfilter geschikt voor Elica 380x290mm GF03RB

€ 13,95
Tip!
Bekijk hier onze voordelige huismerk-variant
Op Voorraad
Elica Metaalfilter GF03RB 380x290mm
€ 14,50
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Huismerk Deal Extra voordelig

Op voorraad

Alapure Metaalfilter geschikt voor Elica 380x290mm GF03RB

Normale prijs: € 13,95
Staffelprijs: € 13,25
IN WINKELWAGEN

Elica Metaalfilter GF03RB 380x290mm 


Metalen vetfilter is effectief tegen vet en olie uit de lucht te filteren. De Metaalfilter is temperatuurbestendig.

 

De vet dampen dat vrijkomt tijdens het koken kunnen de metaalfilter op den duur verstoppen.
Dit kunt u voorkomen door de filter regelmatig schoon te maken.
 
Als de metaalfilter niet meer schoongemaakt kan worden adviseren wij u deze te vervangen.
 

Afmetingen: 380x289x9mm
Inhoud: 1 stuk
Levensduur: Zodra de vetfilter vuil is en niet meer schoon te maken is.

Dit metalen vetfilter is onder andere geschikt voor de volgende modellen afzuigkappen: (Dit is maar een kleine opsomming, mocht u niet zeker weten of de filter in uw afzuigkap past dan kunt u altijd contact opnemen met de klantenservice.)

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 380x289x9
Verpakking per 1
Merk Elica
Artikelnummer GF03RB
EAN 8055060569372
Inhoud verpakking 1
Artikelnummer(s) fabrikant GF03RB
Gebruiksduur (in maanden) 36
Vaatwas bestendig Ja
Voor apparaat Vet filter, Metaal filter, Grease filter, Aluminium filter, Metallfettfilter, Fettfilter, Küchenhaube, Wrasenabzug
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Elica208103504410
Elica208250604402
Elica208250604405
Elica208250604407
Elica208250604415
Elica208250604419
Elica208250604423
Elica208250604437
Elica208250604443
Elica208250604444
Elica208256046605
Elica208263204403
Elica208263204405
Elica208263204407
Elica208263204409
Elica208355404638
Elica208355404739
Elica208355404865
Elica208355404981
Elica208355404985
Elica208355405081
Elica208355405085
Elica208355405086
Elica208355405091
Elica208355405360
Elica208355405362
Elica208355405366
Elica208355405368
Elica208355405380
Elica208355405408
Elica208355405411
Elica208355405452
Elica208355405453
Elica208355405522
Elica208355405525
Elica208355405550
Elica208355405846
Elica208355406117
Elica55311075/2
Elica55311075/3
Elica55311075A
Elica55311075B
Elica55311129/1
Elica55311129/2
Elica55311129A
Elica55315111/1
Elica56111004/3
Elica56111004A
Elica56111004B
Elica56111052/1
Elica56111052/2
ElicaELIBLOC
ElicaHIDDEN
ElicaKREA
ElicaMORAN
ElicaNEW GENIUS
ElicaPRF0010471
ElicaPRF0010471A
ElicaPRF0010471B
ElicaPRF0012543
ElicaPRF0012543A
ElicaPRF0012543B
ElicaPRF0028132
ElicaPRF0028132A
ElicaPRF0092534B
ElicaPRF0104635
ElicaPRF0104635A
ElicaPRF0104635B
ElicaPRF0104636
ElicaPRF0104636A
ElicaPRF0104636B
ElicaPRF0144381
ElicaPRF0144381A
ElicaPRF0151275
ElicaPRF0151278
ElicaPRF0151281
ElicaPRF0151284
ElicaPRF0151287
ElicaPRF0154726
ElicaPRF0154739
ElicaPRF0162414
ElicaVEGA
ElicaVEGA SLIM
ElicaKREA LX IX F/90
Elica208250604429
Elica208250604430
Elica208263204402
Elica208355405406
Elica208355405409
Elica208355405413
Elica208355406629
Elica208355406668
Elica208355406669
Elica208355406937
Elica208355406951
Elica208355407050
ElicaPRF0004442
ElicaPRF0005111
ElicaPRF0007073
ElicaPRF0014513
ElicaPRF0014602
ElicaPRF0014984
ElicaPRF0014984A
ElicaPRF0014984B
ElicaPRF0014984C
ElicaPRF0020300
ElicaPRF0025915
ElicaPRF0025917
ElicaPRF0028432C
ElicaPRF0059637
ElicaPRF0059735
ElicaPRF0061457A
ElicaPRF0071770
ElicaPRF0077891
ElicaPRF0077891A
ElicaPRF0077972
ElicaPRF0077972A
ElicaPRF0093034
ElicaPRF0095846D
ElicaPRF0113800
ElicaPRF0113809
ElicaPRF0118166
ElicaPRF0118166A
ElicaPRF0122709B
ElicaPRF0128557
ElicaPRF0128557A
ElicaPRF0128557B
ElicaPRF0128897
ElicaPRF0130031
ElicaPRF0130432
ElicaPRF0130448
ElicaPRF0150094
ElicaPRF0150122
ElicaPRF0150122A
ElicaPRF0153657
ElicaPRF0154983
ElicaPRF0155192
ElicaPRF0155247
ElicaPRF0177926
ElicaPRF0179504
ElicaPRF0181865
ElicaPRF0181876
ElicaPRF0183534
ElicaPRF0185657
ElicaPRF0185703
ElicaPRF0187065
ElicaPRF0194965
ElicaPRF0210352
Bekijk 1 tot 148 van 148 modellen

Recensies

(199)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email