Menu
Menu
Winkelwagen
Elica Metaalfilter GRI0025432A 185x357mm
Op voorraad

Elica Metaalfilter GRI0025432A 185x357mm

  • Merk: Elica
  • | Model: GRI0025432A
Model : GRI0025432A
(142)
€ 11,50
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 9,50
Op Voorraad
Elica Metaalfilter GRI0025432A 185x357mm
€ 11,50
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Elica Metaalfilter GRI0025432A 185x357mm 

Dit kwalitatieve metalen vetfilter is speciaal ontwikkeld om vet- en oliedeeltjes tijdens het koken doeltreffend uit de lucht te filteren. Door de stevige en hittebestendige constructie blijft uw afzuigkap goed functioneren en worden kookgeuren en vettige afzettingen sterk verminderd. Hiermee ondersteunt het filter een schone, frisse en gezonde keukenomgeving.

Het robuuste metaal is eenvoudig schoon te maken en bestand tegen hoge temperaturen, waardoor het filter lang meegaat. Door het regelmatig te reinigen voorkomt u ophoping van vetdampen en verlengt u de levensduur van zowel het filter als de afzuigkap. Reiniging kan handmatig of in de vaatwasser plaatsvinden.

Voor een optimale en veilige reiniging adviseren wij het gebruik van de Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter. Deze krachtige, maar milde reiniger verwijdert hardnekkig vet en kookresten zonder het metaal te beschadigen. Volg onderstaande stappen voor het beste resultaat:

  1. Voeg 250 ml Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter toe aan 5 liter warm water.

  2. Leg de filters volledig onder in de oplossing.

  3. Laat de filters circa 30 minuten weken zodat het vet loskomt.

  4. Spoel de filters zorgvuldig af met handwarm water.

  5. Laat de filters goed uitlekken en drogen voordat u ze terugplaatst.

Wilt u het filter liever in de vaatwasser reinigen? Plaats het dan met de vervuilde zijde naar beneden en gebruik een standaardprogramma tot maximaal 50°C. Zorg ervoor dat er geen bestek of servies in dezelfde wasbeurt aanwezig is om vlekken of aanslag te voorkomen. Houd er rekening mee dat metalen filters in de vaatwasser kunnen verkleuren; dit is normaal en heeft geen invloed op de werking of effectiviteit.

Let op: Heeft uw metalen filter een blauwe beschermfolie? Verwijder deze vóór gebruik. De folie dient uitsluitend ter bescherming tijdens transport

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 185x357
Verpakking per 1
Merk Elica
Artikelnummer GRI0025432A
Inhoud verpakking 1
Artikelnummer(s) fabrikant GRI0025432A
Gebruiksduur (in maanden) 36
Vaatwas bestendig Ja
Voor apparaat Vet filter, Metaal filter, Grease filter, Aluminium filter, Metallfettfilter, Fettfilter, Küchenhaube, Wrasenabzug
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Elica208342204446
Elica208342204447
Elica208342204449
Elica208342204450
Elica208342204457
Elica208342204458
Elica208342204459
Elica208342204460
Elica208355404882
Elica208355404883
Elica208355404884
Elica208355404885
Elica208355405314
Elica208355405315
ElicaPRF0038809
ElicaPRF0038809A
ElicaPRF0038809B
ElicaPRF0038810
ElicaPRF0038811
ElicaPRF0038812
ElicaPRF0038812A
ElicaPRF0038812B
ElicaPRF0045665
ElicaPRF0045665A
ElicaPRF0045665B
ElicaPRF0045666
ElicaPRF0045666A
ElicaPRF0045667
ElicaPRF0045667A
ElicaPRF0045668
ElicaPRF0045668A
ElicaPRF0045669
ElicaPRF0045669A
ElicaPRF0045669B
ElicaPRF0045670
ElicaPRF0045670A
ElicaPRF0045671
ElicaPRF0045671A
ElicaPRF0045671B
ElicaPRF0068134
ElicaPRF0068311
ElicaPRF0091717
ElicaPRF0091717A
ElicaPRF0093529
ElicaPRF0093591
ElicaPRF0093591A
ElicaPRF0093600
ElicaPRF0093612
ElicaPRF0093612A
ElicaPRF0093612B
ElicaPRF0093649
ElicaPRF0093649A
ElicaPRF0093703
ElicaPRF0093724
ElicaPRF0093764
ElicaPRF0093764A
ElicaPRF0093764B
ElicaPRF0094046
ElicaPRF0094046A
ElicaPRF0094051
ElicaPRF0094051A
ElicaPRF0094051B
ElicaPRF0094195
ElicaPRF0094195A
ElicaPRF0094215
ElicaPRF0094215A
ElicaPRF0094215B
ElicaPRF0094219
ElicaPRF0094219A
ElicaPRF0094223
ElicaPRF0094223A
ElicaPRF0094667
ElicaPRF0095875
ElicaPRF0095875A
ElicaPRF0098073
ElicaPRF0098073A
ElicaPRF0098084
ElicaPRF0098084A
ElicaPRF0098754
ElicaPRF0098757
ElicaPRF0099801
ElicaPRF0099801A
ElicaPRF0099813
ElicaPRF0099813A
ElicaPRF0099820
ElicaPRF0099820A
ElicaPRF0099866
ElicaPRF0099866A
ElicaPRF0099878
ElicaPRF0099878A
ElicaPRF0099878B
ElicaPRF0105309
ElicaPRF0115175
ElicaPRF0115175A
ElicaPRF0115176
ElicaPRF0115176A
ElicaPRF0116328
ElicaPRF0124490
ElicaPRF0124490A
ElicaPRF0124490B
ElicaPRF0124519
ElicaPRF0124519A
ElicaPRF0124519B
ElicaPRF0124538
ElicaPRF0124538A
ElicaPRF0124538B
ElicaPRF0124543
ElicaPRF0124543A
ElicaPRF0124543B
ElicaPRF0126077
ElicaPRF0126077A
ElicaPRF0126077B
ElicaSLIMMY GL STD GR/A/50
ElicaSLIMMY GL STD GR/A/60
ElicaSLIMMY STD BL/A/50
ElicaSLIMMY STD BL/A/60
ElicaSLIMMY STD GRIX/A/50
ElicaSLIMMY STD GRIX/A/60
ElicaSLIMMY STD WH/A/50
ElicaSLIMMY STD WH/A/60
Bekijk 1 tot 120 van 120 modellen

Recensies

(142)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email