Menu
Menu
Winkelwagen
Elica Metaalfilter GRI0025433A 456x185x8mm
Elica Metaalfilter GRI0025433A 456x185x8mm
Elica Metaalfilter GRI0025433A 456x185x8mm
Elica Metaalfilter GRI0025433A 456x185x8mm
Op voorraad

Elica Metaalfilter GRI0025433A 456x185x8mm

  • Merk: Elica
  • | Model: GRI0025433A
Model : GRI0025433A
(202)
€ 15,50
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 12,81
Op Voorraad
2 x € 14,50
€ 29,00
Je bespaart 6%
3 x € 13,95
€ 41,85
Je bespaart 10%
4 x € 13,50
€ 54,00
Je bespaart 13%
Elica Metaalfilter GRI0025433A 456x185x8mm
€ 15,50
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Elica Metaalfilter GRI0025433A 456x185x8mm

Het hoogwaardige metalen vetfilter is ideaal om vet- en oliedeeltjes uit de kooklucht te verwijderen. Dankzij het stevige, hittebestendige materiaal blijft uw afzuigkap optimaal werken en wordt de verspreiding van kookgeuren en vet aanzienlijk verminderd. Zo blijft uw keuken schoon, fris en hygiënisch.

Het filter is eenvoudig schoon te maken en bestand tegen hoge temperaturen, wat zorgt voor een lange levensduur. Regelmatig reinigen voorkomt verstopping door vetdampen en beschermt zowel het filter als uw afzuigkap. U kunt het filter handmatig reinigen of in de vaatwasser plaatsen.

Voor een grondige reiniging bevelen wij het gebruik van de Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter aan. Deze reiniger verwijdert hardnekkig vet en kookresten snel en veilig, zonder het metaal aan te tasten. Volg de onderstaande stappen voor het beste resultaat:

  1. Voeg 250 ml Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter toe aan 5 liter warm water.

  2. Dompel de filters volledig onder in de oplossing.

  3. Laat de filters ongeveer 30 minuten weken zodat vet en vuil loskomen.

  4. Spoel de filters goed af met handwarm water.

  5. Laat ze volledig uitlekken en drogen voordat u ze terugplaatst.

Wilt u het filter in de vaatwasser reinigen? Plaats het met de vervuilde zijde naar beneden en gebruik een standaardprogramma tot maximaal 50°C. Zorg ervoor dat er geen bestek of servies tegelijk wordt gewassen om vlekken of aanslag te voorkomen. Kleine verkleuringen van het metaal zijn normaal en hebben geen invloed op de werking.

Tip: Heeft uw filter een blauwe beschermfolie? Verwijder deze vóór gebruik. De folie dient alleen ter bescherming tijdens transport.

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 456x185x8
Verpakking per 1
Merk Elica
Artikelnummer GRI0025433A
Inhoud verpakking 1
Artikelnummer(s) fabrikant GRI0025433A
Houdbaarheid (in jaren) 15
Vaatwas bestendig Ja
Voor apparaat Vet filter, Metaal filter, Grease filter, Aluminium filter, Metallfettfilter, Fettfilter, Küchenhaube, Wrasenabzug
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
ElicaPRF0098879
ElicaPRF0098874B
ElicaPRF0098874A
ElicaPRF0098874
ElicaPRF0095886B
ElicaPRF0095886A
ElicaPRF0095886
ElicaPRF0094212
ElicaPRF0094037
ElicaPRF0093688
ElicaPRF0093669
ElicaPRF0093535
ElicaPRF0093521
ElicaPRF0093517
ElicaPRF0081870B
ElicaPRF0081870A
ElicaPRF0081870
ElicaPRF0078350
ElicaPRF0057597
ElicaPRF0057596
ElicaPRF0057595
ElicaPRF0057594
ElicaPRF0045675B
ElicaPRF0045675A
ElicaPRF0045675
ElicaPRF0045674B
ElicaPRF0045674A
ElicaPRF0045674
ElicaPRF0045673
ElicaPRF0045672
ElicaPRF0041990
ElicaPRF0041974
ElicaPRF0041951
ElicaPRF0041950
ElicaPRF0041930
ElicaPRF0041912A
ElicaPRF0041912
ElicaPRF0041910
ElicaPRF0041900
ElicaPRF0041899
ElicaPRF0041898A
ElicaPRF0041898
ElicaPRF0041892
ElicaPRF0041891
ElicaPRF0041890A
ElicaPRF0041890
ElicaPRF0041870A
ElicaPRF0041870
ElicaPRF0041838
ElicaPRF0041837
ElicaPRF0041836
ElicaPRF0041835
ElicaPRF0041834
ElicaPRF0041833
ElicaPRF0041832A
ElicaPRF0041832
ElicaPRF0041831
ElicaPRF0041830
ElicaPRF0041810A
ElicaPRF0041810
ElicaPRF0038809B
ElicaPRF0037994
ElicaPRF0037993B
ElicaPRF0037993A
ElicaPRF0037993
ElicaPRF0037992B
ElicaPRF0037992
ElicaPRF0037991B
ElicaPRF0037991A
ElicaPRF0037991
ElicaPRF0037990B
ElicaPRF0037990A
ElicaPRF0037990
ElicaPRF0037989B
ElicaPRF0037989A
ElicaPRF0037989
ElicaPRF0037988C
ElicaPRF0037988B
ElicaPRF0037988A
ElicaPRF0037988
ElicaPRF0037987B
ElicaPRF0037987A
ElicaPRF0037987
ElicaPRF0037986
ElicaPRF0037985
ElicaPRF0037984
ElicaPRF0037983
ElicaPRF0037982
ElicaPRF0037981
ElicaPRF0012896
ElicaNK24M1030
ElicaELITE26STDIXA60 PRF0095875A
ElicaELITE26STDIXA60 PRF0095875
ElicaELITE26PBIXA60 PRF0126077B
ElicaELITE26PBIXA60 PRF0126077A
ElicaELITE26IXA60VTSM PRF0098073
ElicaELITE26IXA60VT PRF0094051B
ElicaELITE26IXA60VT PRF0094051
ElicaELITE26IXA60 PRF0126077
ElicaELITE26IXA60 PRF0038809B
ElicaELITE 35 GRIX/A/90
ElicaELITE 35 GRIX/A/60
ElicaELITE 14STD GR/A/50/VT
ElicaELITE 14 STD WH/A/90
ElicaELITE 14 STD WH/A/60
ElicaELITE 14 STD WH/A/50
ElicaELITE 14 STD GRIX/A/90
ElicaELITE 14 STD GRIX/A/60
ElicaELITE 14 STD GRIX/A/50
ElicaELITE 14 STD GR/A/60/VT
ElicaELITE 14 STD BL/A/60
ElicaELITE 14 STD BL/A/50
ElicaELITE 14 PLUS IX/A/60
ElicaELITE 14 LUX WH/A/90
ElicaELITE 14 LUX WH/A/60
ElicaELITE 14 LUX WH/A/50
ElicaELITE 14 LUX GRVTWH/A/90
ElicaELITE 14 LUX GRVTWH/A/60
ElicaELITE 14 LUX GRVT/A/90
ElicaELITE 14 LUX GRVT/A/60
ElicaELITE 14 LUX GRIX/A/60
ElicaELITE 14 LUX GRIX/A/50
ElicaELITE 14 LUX BL/A/90
ElicaELITE 14 LUX BL/A/60
ElicaELITE 14 LUX BL/A/50
ElicaELITE 14 CV WHIX/A/60
ElicaELITE 14 CV WH/A/60
ElicaELITE 14 CV
ElicaDAISY WH/A/90 T.GREZZO
ElicaDAISY WH/A/90 S.MASS.
ElicaDAISY WH/A/90 NOCE
ElicaDAISY WH/A/90 CILIEGIO
ElicaDAISY WH/A/60 T.GREZZO
ElicaDAISY WH/A/60 S.MASS.
ElicaDAISY WH/A/60 NOCE
ElicaDAISY WH/A/60 CILIEGIO
ElicaCORALINE WH/A/90 T.GREZZO
ElicaCORALINE WH/A/90 S.MASS.
ElicaCORALINE WH/A/90 NOCE
ElicaCORALINE WH/A/90 CILIEGIO
ElicaCORALINE WH/A/60 T.GREZZO
ElicaCORALINE WH/A/60 S.MASS.
ElicaCORALINE WH/A/60 NOCE
ElicaCORALINE WH/A/60 CILIEGIO
ElicaCORALINE SP/A/90 T.GREZZO
ElicaCORALINE SP/A/60 T.GREZZO
ElicaCORALINE GO/A/90 T.GREZZO
ElicaCORALINE GO/A/60 T.GREZZO
ElicaCORALINE CORNER GO/A/100 T.GREZZO
Elica5JET204/1
Elica2083554055484
Elica2083554055422
Elica2083554045424
Elica208355405487
Elica208355405486
Elica208355405485
Elica208355405483
Elica208355405482
Elica208355405426
Elica208355405425
Elica208355405423
Elica208355405296
Elica208355405249
Elica208355405248
Elica208355405228
Elica208355405227
Elica208355405150
Elica208355405149
Elica208355405148
Elica208355405147
Elica208355404911
Elica208355404910
Elica208355404881
Elica208355404880
Elica208355404701
Elica208355404700
Elica208355404699
Elica208355404698
Elica208355404583
Elica208355404582
Elica208355404578
Elica208355404508
Elica208355404483
Elica208355404482
Elica208355404427
Elica208342261102
Elica208342261101
Elica208342204462
Elica208342204456
Elica208342204455
Elica208342204454
Elica208342204453
Elica208342204452
Elica208342204451
Elica208342204448
Elica208342204445
Elica208342204444
Elica208342204443
Elica208342204442
Elica208342204441
Elica208342204440
Elica208342204439
Elica208342204438
Elica208342204437
Elica208342204436
Elica208342204435
Elica208342204434
Elica208342204433
Elica208342204432
Elica208342204431
Elica208342204430
Elica208342204429
Elica208342204410
Elica208341504408
Elica208341504407
Elica208341504406
Elica208341504405
Elica208341504404
Elica208341504403
Elica208341504402
Elica208341504401
Elica208341304412
Elica208341304411
Elica208341304410
Elica208341304409
Elica208341304408
Elica208341304407
Elica208341304406
Elica208341304405
Elica208341304404
Elica208341304403
Elica208341304402
Elica208341304401
Elica208314804401
Elica97522
ElicaPRF0098879A
ElicaPRF0098879B
ElicaPRF0099409
ElicaPRF0099409A
ElicaPRF0099412
ElicaPRF0099412A
ElicaPRF0099419
ElicaPRF0099428
ElicaPRF0099434
ElicaPRF0099442
ElicaPRF0099697
ElicaPRF0099697A
ElicaPRF0099697B
ElicaPRF0102985
ElicaPRF0105279
ElicaPRF0105302
ElicaPRF0112083
ElicaPRF0112083A
ElicaPRF0116530
ElicaPRF0116530A
ElicaPRF0116536
ElicaPRF0116536A
ElicaPRF0116536B
ElicaPRF0126053
ElicaPRF0133455
ElicaPRF0134423
ElicaPRF0134423A
ElicaPRF0134443
ElicaPRF0134443A
ElicaPRF0136671
ElicaPRF0136671A
ElicaPRF0139069
ElicaPRF0139077
ElicaPRF0153179
ElicaELITE 35 STD GRIX/A/60
ElicaPRF0166641
Elica208342204408
ElicaELITE 14
Bekijk 1 tot 273 van 273 modellen

Recensies

(202)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email