Menu
Menu
Winkelwagen
Elica Metaalfilter GRI0077330A 558x200x10mm
Elica Metaalfilter GRI0077330A 558x200x10mm
Elica Metaalfilter GRI0077330A 558x200x10mm
Elica Metaalfilter GRI0077330A 558x200x10mm
Op voorraad

Elica Metaalfilter GRI0077330A 558x200x10mm

  • Merk: Elica
  • | Model: GRI0077330A
Model : GRI0077330A
(167)
€ 17,50
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 14,46
Op Voorraad
Elica Metaalfilter GRI0077330A 558x200x10mm
€ 17,50
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Elica Metaalfilter GRI0077330A 558x200x10mm

Dit kwalitatieve metalen vetfilter is speciaal ontwikkeld om vet- en oliedeeltjes tijdens het koken doeltreffend uit de lucht te filteren. Door de stevige en hittebestendige constructie blijft uw afzuigkap goed functioneren en worden kookgeuren en vettige afzettingen sterk verminderd. Hiermee ondersteunt het filter een schone, frisse en gezonde keukenomgeving.

Het robuuste metaal is eenvoudig schoon te maken en bestand tegen hoge temperaturen, waardoor het filter lang meegaat. Door het regelmatig te reinigen voorkomt u ophoping van vetdampen en verlengt u de levensduur van zowel het filter als de afzuigkap. Reiniging kan handmatig of in de vaatwasser plaatsvinden.

Voor een optimale en veilige reiniging adviseren wij het gebruik van de Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter. Deze krachtige, maar milde reiniger verwijdert hardnekkig vet en kookresten zonder het metaal te beschadigen. Volg onderstaande stappen voor het beste resultaat:

  1. Voeg 250 ml Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter toe aan 5 liter warm water.

  2. Leg de filters volledig onder in de oplossing.

  3. Laat de filters circa 30 minuten weken zodat het vet loskomt.

  4. Spoel de filters zorgvuldig af met handwarm water.

  5. Laat de filters goed uitlekken en drogen voordat u ze terugplaatst.

Wilt u het filter liever in de vaatwasser reinigen? Plaats het dan met de vervuilde zijde naar beneden en gebruik een standaardprogramma tot maximaal 50°C. Zorg ervoor dat er geen bestek of servies in dezelfde wasbeurt aanwezig is om vlekken of aanslag te voorkomen. Houd er rekening mee dat metalen filters in de vaatwasser kunnen verkleuren; dit is normaal en heeft geen invloed op de werking of effectiviteit.

Let op: Heeft uw metalen filter een blauwe beschermfolie? Verwijder deze vóór gebruik. De folie dient uitsluitend ter bescherming tijdens transport.

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 558x200x10
Verpakking per 1
Merk Elica
Artikelnummer GRI0077330A
Inhoud verpakking 1
Artikelnummer(s) fabrikant GRI0077330A
Houdbaarheid (in jaren) 15
Vaatwas bestendig Ja
Voor apparaat Vet filter, Metaal filter, Grease filter, Aluminium filter, Metallfettfilter, Fettfilter, Küchenhaube, Wrasenabzug
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Elica208346204422
Elica208346204425
Elica208346204431
Elica208346204434
Elica208346204437
Elica208346204441
Elica208346204448
Elica208346204451
Elica208346204456
Elica208346204458
Elica208355404438
Elica208355404478
Elica208355404497
Elica208355404500
Elica208355404550
Elica208355404770
Elica208355404962
Elica208355404965
Elica208355404968
Elica208355404972
Elica208355405386
Elica208355405389
Elica208355405392
Elica208355405395
Elica208355405400
Elica208355405402
Elica208355405456
Elica208355405853
Elica208355406001
Elica208355406124
ElicaBOX IN
ElicaBOX IN IX/A/56.4 P.31 SI
ElicaBOX IN IX/A/56.4 SI
ElicaBOX IN IX/A/60 P 34
ElicaBOX IN IX/A/60 P.33
ElicaBOXIN LX/IX/A/60
ElicaBOXIN STD IX/A/60
ElicaPRF0077330A
ElicaPRF0078631
ElicaPRF0078631A
ElicaPRF0078631B
ElicaPRF0094167
ElicaPRF0094167A
ElicaPRF0097112
ElicaPRF0097112A
ElicaPRF0097112B
ElicaPRF0097577
ElicaPRF0097577A
ElicaPRF0097577B
ElicaPRF0097835
ElicaPRF0097835A
ElicaPRF0097835B
ElicaPRF0101150
ElicaPRF0101150A
ElicaPRF0101150B
ElicaPRF0114760
ElicaPRF0114760A
ElicaPRF0119540
ElicaPRF0119540A
ElicaPRF0130518
ElicaPRF0130518A
ElicaPRF0130518B
ElicaPRF0133451
ElicaPRF0133923
ElicaPRF0135212
ElicaPRF0135321
ElicaPRF0135321A
ElicaPRF0162478
Bekijk 1 tot 68 van 68 modellen

Recensies

(167)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email