Menu
Menu
Winkelwagen
Elica Metaalfilter GRI0119429B 170x180mm
Op voorraad

Elica Metaalfilter GRI0119429B 170x180mm

  • Merk: Elica
  • | Model: GRI0119429B
Model : GRI0119429B
(108)
€ 97,50
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 80,58
Probeer onze huismerkvariant

Alapure Metaalfilter geschikt voor Elica GRI0119429B 170x180mm

€ 74,50
Tip!
Bekijk hier onze voordelige huismerk-variant
Op Voorraad
2 x € 96,50
€ 193,00
Je bespaart 1%
3 x € 95,50
€ 286,50
Je bespaart 2%
4 x € 93,50
€ 374,00
Je bespaart 4%
Elica Metaalfilter GRI0119429B 170x180mm
€ 97,50
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Huismerk Deal Extra voordelig

Op voorraad

Alapure Metaalfilter geschikt voor Elica GRI0119429B 170x180mm

Normale prijs: € 74,50
Staffelprijs: € 67,50
IN WINKELWAGEN

Elica Metaalfilter GRI0119429B 170x180mm 

Dit kwalitatieve metalen vetfilter is speciaal ontwikkeld om vet- en oliedeeltjes tijdens het koken doeltreffend uit de lucht te filteren. Door de stevige en hittebestendige constructie blijft uw afzuigkap goed functioneren en worden kookgeuren en vettige afzettingen sterk verminderd. Hiermee ondersteunt het filter een schone, frisse en gezonde keukenomgeving.

Het robuuste metaal is eenvoudig schoon te maken en bestand tegen hoge temperaturen, waardoor het filter lang meegaat. Door het regelmatig te reinigen voorkomt u ophoping van vetdampen en verlengt u de levensduur van zowel het filter als de afzuigkap. Reiniging kan handmatig of in de vaatwasser plaatsvinden.

Voor een optimale en veilige reiniging adviseren wij het gebruik van de Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter. Deze krachtige, maar milde reiniger verwijdert hardnekkig vet en kookresten zonder het metaal te beschadigen. Volg onderstaande stappen voor het beste resultaat:

  1. Voeg 250 ml Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter toe aan 5 liter warm water.

  2. Leg de filters volledig onder in de oplossing.

  3. Laat de filters circa 30 minuten weken zodat het vet loskomt.

  4. Spoel de filters zorgvuldig af met handwarm water.

  5. Laat de filters goed uitlekken en drogen voordat u ze terugplaatst.

Wilt u het filter liever in de vaatwasser reinigen? Plaats het dan met de vervuilde zijde naar beneden en gebruik een standaardprogramma tot maximaal 50°C. Zorg ervoor dat er geen bestek of servies in dezelfde wasbeurt aanwezig is om vlekken of aanslag te voorkomen. Houd er rekening mee dat metalen filters in de vaatwasser kunnen verkleuren; dit is normaal en heeft geen invloed op de werking of effectiviteit.

Let op: Heeft uw metalen filter een blauwe beschermfolie? Verwijder deze vóór gebruik. De folie dient uitsluitend ter bescherming tijdens transport.

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 170x180
Verpakking per 1
Merk Elica
Artikelnummer GRI0119429B
Inhoud verpakking 1
Artikelnummer(s) fabrikant GRI0119429B
Diameter (mm) 170
Gebruiksduur (in maanden) 36
Voor apparaat Vet filter, Metaal filter, Grease filter, Aluminium filter, Metallfettfilter, Fettfilter, Küchenhaube, Wrasenabzug
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Elica8355406477
Elica208355404618
Elica208355404619
Elica208355404839
Elica208355404841
Elica208355404843
Elica208355405698
Elica208355405699
Elica208355405946
Elica208355405947
Elica208355405948
Elica208355405949
Elica208355405950
Elica208355405951
Elica208355405953
Elica208355406094
Elica208355406095
Elica208355406096
Elica208355406100
Elica208355406101
Elica208355406102
Elica208355406103
Elica208355406104
Elica208355406105
Elica208355406106
Elica208355406107
Elica208355406434
Elica208355406435
Elica208355406437
Elica208355406470
Elica208355406471
Elica208355406472
Elica208355406473
Elica208355406476
Elica208355406479
Elica208355406566
Elica208355406567
Elica208355406850
Elica208355406851
Elica208355406854
Elica208355406855
Elica208355406857
ElicaNIKOLATESLA BL/A/83 PRF0120977A
ElicaNIKOLATESLA BL/F/83 PRF0120978A
ElicaNIKOLATESLA HP BL/A/83 PRF0120975A
ElicaNIKOLATESLA HP BL/F/83 PRF0120976A
ElicaNIKOLATESLA ONE
ElicaNIKOLATESLA SWITCH
ElicaNIKOLATESLA SWITCH BL/A/83 PRF0146212A
ElicaNIKOLATESLA SWITCH BL/F/83 PRF0146210A
ElicaNIKOLATESLA SWITCH WH/A/83 PRF0146216A
ElicaNIKOLATESLA SWITCH WH/F/83 PRF0146213A
ElicaPRF0120975
ElicaPRF0120975A
ElicaPRF0120976
ElicaPRF0120976A
ElicaPRF0120977
ElicaPRF0120977A
ElicaPRF0120978
ElicaPRF0120978A
ElicaPRF0129436
ElicaPRF0146210
ElicaPRF0146210A
ElicaPRF0146212
ElicaPRF0146212A
ElicaPRF0146213
ElicaPRF0146213A
ElicaPRF0146216
ElicaPRF0146216A
ElicaPRF0175495
ElicaPRF0175495A
ElicaPRF0175496
ElicaPRF0175496A
Bekijk 1 tot 73 van 73 modellen

Recensies

(108)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email