Menu
Menu
Winkelwagen
Alapure Metaalfilter geschikt voor Faber 133.0017.055 235x190x8mm
Alapure Metaalfilter geschikt voor Faber 133.0017.055 235x190x8mm
Huismerk
Alapure Metaalfilter geschikt voor Faber 133.0017.055 235x190x8mm
Alapure Metaalfilter geschikt voor Faber 133.0017.055 235x190x8mm
Op voorraad

Alapure Metaalfilter geschikt voor Faber 133.0017.055 235x190x8mm

Model : MFR11
(164)
€ 26,95
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 22,27
Op Voorraad
2 x € 25,95
€ 51,90
Je bespaart 4%
3 x € 23,95
€ 71,85
Je bespaart 11%
4 x € 21,95
€ 87,80
Je bespaart 19%
Alapure Metaalfilter geschikt voor Faber 133.0017.055 235x190x8mm
€ 26,95
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Faber Metaalfilter 133.0017.055 235x190x8mm van Alapure MFR11

Dit kwalitatieve metalen vetfilter is ontwikkeld om vet- en oliedeeltjes tijdens het koken efficiënt uit de lucht te filteren. Dankzij de sterke en hittebestendige constructie blijft uw afzuigkap optimaal functioneren en worden kookgeuren en vetafzettingen merkbaar verminderd. Hierdoor draagt het filter bij aan een schone, frisse en gezonde keuken.

Het metaal is eenvoudig te reinigen en goed bestand tegen hoge temperaturen, wat zorgt voor een lange levensduur. Door het filter regelmatig schoon te maken voorkomt u verstopping door vetdampen en verlengt u de levensduur van zowel het filter als de afzuigkap. Reiniging kan zowel met de hand als in de vaatwasser worden uitgevoerd.

Voor een grondige en veilige schoonmaak adviseren wij het gebruik van de Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter. Deze krachtige maar milde reiniger verwijdert eenvoudig hardnekkig vet en kookresten zonder het metaal te beschadigen. Volg onderstaande stappen voor een optimaal resultaat:

  1. Voeg 250 ml Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter toe aan 5 liter warm water.

  2. Laat de filters volledig onderdompelen in de oplossing.

  3. Laat de filters circa 30 minuten weken zodat vetresten loskomen.

  4. Spoel de filters zorgvuldig af met handwarm water.

  5. Laat de filters goed uitlekken en volledig drogen voordat u ze terugplaatst.

Reinigt u het filter liever in de vaatwasser? Plaats het dan met de vervuilde zijde naar beneden en kies een standaardprogramma tot maximaal 50°C. Zorg ervoor dat er geen bestek of servies in dezelfde wasbeurt aanwezig is om vlekken of aanslag te voorkomen. Houd er rekening mee dat verkleuring van metalen filters in de vaatwasser normaal is en geen invloed heeft op de werking of effectiviteit.

Belangrijk: Heeft uw metalen filter een blauwe beschermfolie, verwijder deze dan vóór gebruik. Deze folie dient uitsluitend als bescherming tijdens transport.

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 190x235x8
Verpakking per 1
Merk Alapure
Artikelnummer 133.0017.055
Inhoud verpakking 1
Artikelnummer(s) fabrikant 133.0017.055
Vaatwas bestendig Ja
Voor apparaat Vet filter, Metaal filter, Grease filter, Aluminium filter, Metallfettfilter, Fettfilter, Küchenhaube, Wrasenabzug
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Faber110.0157.119
Faber303.0513.622
Faber5104005
Faber5974500
Faber5974707
FaberFLAMINIA INCA SMART HC 4359081
FaberINCA PLUS
FaberINCA SMART 560 HC GR A52
FaberINCA SMART 560 HCS GR A52
FaberINCA SMART C
FaberINCA SMART C GR A52
FaberINCA SMART HC GR A52
FaberINCA SMART HCS XA52
FaberINCA SMART PLUS
Faber4352316
Faber4352317
Faber4352326
Faber4974502
Faber5960500
Faber5974014
Faber5974029
Faber5974490
Faber5974506
Faber5974512
Faber5974518
Faber5974521
Faber5974715
Faber5974721
Faber5974855
Faber6300400
Faber305537695
Faber630000185
Faber630000931
Faber630001198
Faber630001350
Faber630001357
Faber630001361
Faber630001364
Faber630001773
Faber630001774
Faber630001775
Faber630001776
Faber630001777
Faber630001778
Faber630001779
Faber630001780
Faber630001781
Faber630001782
Faber630001815
Faber630001816
Faber630001817
Faber630001818
Faber630001819
Faber630001820
Faber630001821
Faber630001822
Faber630001823
Faber630001824
Faber630002016
Faber630005118
Faber1100038248
Faber1100154582
Faber1100157113
Faber1100157117
Faber1100157119
Faber1100167536
Faber1100200764
Faber1100255519
Faber1100255521
Faber1100255523
Faber1100255882
Faber1100261892
Faber1100280642
Faber1100280644
Faber1100316722
Faber1100316724
Faber1100316731
Faber1100316892
Faber1100332282
Faber1100344599
Faber1100348114
Faber1100348117
Faber1100348119
Faber1100348121
Faber1100348216
Faber1100348272
Faber1100348275
Faber1100348279
Faber1100348587
Faber1100348588
Faber1100372064
Faber3050488350
Faber3050513622
Faber3050536875
Faber3050536877
Faber3050537751
Faber3050554544
Faber3050554545
Faber3050554547
Faber3050554551
Faber3050554555
Faber3050554557
Faber3050554559
FaberADL2070X
FaberDH-EBL-52
FaberDUCALE
FaberDUCALE HIP 90 CILIEGIO
FaberFBI 512 XS V2
FaberI.SMART GR F52 FB ARABIA
FaberICH 00 LED SS15.2
FaberICH 00 SS 15.2A HIP
FaberICH 00 SS 152A
FaberICH01 GR15.2A
FaberINCA C WATERLINE
FaberINCA LUX
FaberINCA LUX SMART EV8 LED X A52
FaberINCA LUX SMART EV8 X A52
FaberINCA PLUS HCS LED X A52
FaberINCA PLUS HIP X A52
FaberINCA SMART
FaberINCA SMART 1M 33C H S LLED
FaberINCA SMART C GR A52 S/IMBAL
FaberINCA SMART C LG A52
FaberINCA SMART C X A52
FaberINCA SMART C X A52 EUFB
FaberINCA SMART C X A52 FB EXP
FaberINCA SMART C/33
FaberINCA SMART C/33 GR A52
FaberINCA SMART C/33 GR A52 FB
FaberINCA SMART C/33 GR A52 S/IMBAL
FaberINCA SMART HC
FaberINCA SMART HC X A52
FaberINCA SMART HC X A52 EXP
FaberINCA SMART HCS GR A52
FaberINCA SMART HCS X A52
FaberINCA SMART HCS X A52 FB EXP
FaberINCA SMART/PLUS AGM
FaberINCA SMART/PLUS HC X A52
FaberINCA SMART/PLUS ICH 00 SS 15.2A
FaberINCA SMART/PLUS ICH00 SS15.2 HIP FB
FaberLATTEMIELE
FaberLATTEMIELE HIP 90 CASTAGNO
FaberNOBILIA INCA SMART 560 HC GR A52
FaberSHELL DCH04 AV 19 A HIP
FaberSHELL DCH04 GG 19 A HIP
FaberSMILE TL HIP X A90
FaberTUSANCY 60 BIANCO SC
FaberTUSANCY 90 BIANCO SC
FaberTUSANCY ANG.BIANCO SC
FaberTUSANCY WB A90 C1/T
FaberTUSCANY
FaberTUSCANY 60 W SC
FaberTUSCANY 90 W SC
FaberTUSCANY WB A60 C1/T
FaberWEST 120 BIANCO SC
Bekijk 1 tot 155 van 155 modellen

Recensies

(164)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email