Menu
Menu
Winkelwagen
Hotpoint-Ariston Metaalfilter 480122102168 306x267x7mm
Hotpoint-Ariston Metaalfilter 480122102168 306x267x7mm
Hotpoint-Ariston Metaalfilter 480122102168 306x267x7mm
Hotpoint-Ariston Metaalfilter 480122102168 306x267x7mm
Hotpoint-Ariston Metaalfilter 480122102168 306x267x7mm
Hotpoint-Ariston Metaalfilter 480122102168 306x267x7mm
Hotpoint-Ariston Metaalfilter 480122102168 306x267x7mm
Hotpoint-Ariston Metaalfilter 480122102168 306x267x7mm
Op voorraad

Hotpoint-Ariston Metaalfilter 480122102168 306x267x7mm

  • Merk: Hotpoint
  • | Model: 480122102168
Model : 480122102168
(226)
€ 9,50
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 7,85
Probeer onze huismerkvariant

Alapure Metaalfilter geschikt voor Hotpoint-Ariston 480122102168 306x267x9mm

€ 8,50
Tip!
Bekijk hier onze voordelige huismerk-variant
Op Voorraad
2 x € 8,95
€ 17,90
Je bespaart 6%
3 x € 8,50
€ 25,50
Je bespaart 11%
4 x € 7,75
€ 31,00
Je bespaart 18%
Hotpoint-Ariston Metaalfilter 480122102168 306x267x7mm
€ 9,50
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Huismerk Deal Extra voordelig

Op voorraad

Alapure Metaalfilter geschikt voor Hotpoint-Ariston 480122102168 306x267x9mm

Normale prijs: € 8,50
Staffelprijs: € 6,95
IN WINKELWAGEN

Hotpoint-Ariston Metaalfilter 480122102168 306x267x7mm

Het hoogwaardige metalen vetfilter is ideaal om vet- en oliedeeltjes uit de kooklucht te verwijderen. Dankzij het stevige, hittebestendige materiaal blijft uw afzuigkap optimaal werken en wordt de verspreiding van kookgeuren en vet aanzienlijk verminderd. Zo blijft uw keuken schoon, fris en hygiënisch.

Het filter is eenvoudig schoon te maken en bestand tegen hoge temperaturen, wat zorgt voor een lange levensduur. Regelmatig reinigen voorkomt verstopping door vetdampen en beschermt zowel het filter als uw afzuigkap. U kunt het filter handmatig reinigen of in de vaatwasser plaatsen.

Voor een grondige reiniging bevelen wij het gebruik van de Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter aan. Deze reiniger verwijdert hardnekkig vet en kookresten snel en veilig, zonder het metaal aan te tasten. Volg de onderstaande stappen voor het beste resultaat:

  1. Voeg 250 ml Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter toe aan 5 liter warm water.

  2. Dompel de filters volledig onder in de oplossing.

  3. Laat de filters ongeveer 30 minuten weken zodat vet en vuil loskomen.

  4. Spoel de filters goed af met handwarm water.

  5. Laat ze volledig uitlekken en drogen voordat u ze terugplaatst.

Wilt u het filter in de vaatwasser reinigen? Plaats het met de vervuilde zijde naar beneden en gebruik een standaardprogramma tot maximaal 50°C. Zorg ervoor dat er geen bestek of servies tegelijk wordt gewassen om vlekken of aanslag te voorkomen. Kleine verkleuringen van het metaal zijn normaal en hebben geen invloed op de werking.

Tip: Heeft uw filter een blauwe beschermfolie? Verwijder deze vóór gebruik. De folie dient alleen ter bescherming tijdens transport.

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 305x267x9
Verpakking per 1
Merk Hotpoint-Ariston
Artikelnummer 480122102168
EAN 8720933786872
Inhoud verpakking 1
Artikelnummer(s) fabrikant 480122102168, 10027465, C00280008
Vaatwas bestendig Ja
Voor apparaat Vet filter, Metaal filter, Grease filter, Aluminium filter, Metallfettfilter, Fettfilter, Küchenhaube, Wrasenabzug
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Hotpoint-Ariston55087
Hotpoint-Ariston65303
Hotpoint-Ariston66305
Hotpoint-Ariston66307
Hotpoint-Ariston74114
Hotpoint-Ariston74118
Hotpoint-Ariston74121
Hotpoint-Ariston74122
Hotpoint-Ariston869990550870
Hotpoint-Ariston869990550890
Hotpoint-Ariston869990653030
Hotpoint-Ariston869990663050
Hotpoint-Ariston869990663070
Hotpoint-Ariston869990741140
Hotpoint-Ariston869990741180
Hotpoint-Ariston869990741210
Hotpoint-Ariston869990741220
Hotpoint-Ariston869990741240
Hotpoint-Ariston869990741250
Hotpoint-AristonAQ550870000
Hotpoint-AristonAQ550890000
Hotpoint-AristonAQ653030000
Hotpoint-AristonAQ663050000
Hotpoint-AristonAQ663070000
Hotpoint-AristonAQ741140000
Hotpoint-AristonAQ741180000
Hotpoint-AristonAQ741210000
Hotpoint-AristonAQ741220000
Hotpoint-AristonAQ741240000
Hotpoint-AristonAQ74125000
Hotpoint-AristonHB6.1IX
Hotpoint-AristonHB60P
Hotpoint-AristonHB7.1IX
Hotpoint-AristonHB9.1IX
Hotpoint-AristonHB9.1IXDE
Hotpoint-AristonHB90P
Hotpoint-AristonHB9F.1
Hotpoint-AristonHB9R.1
Hotpoint-AristonHB9R.2
Hotpoint-AristonHBD9F.1
Hotpoint-AristonHBH120IX
Hotpoint-AristonHBH90IX
Hotpoint-AristonHBI90.EF IX/HA
Hotpoint-AristonHBI90.EF/HA
Hotpoint-AristonHBI90EF IX/HA
Hotpoint-AristonHBI90EF/HA
Hotpoint-AristonHBI90EFHA
Hotpoint-AristonHBI90EFIXHA
Hotpoint-AristonHE60.1IX
Hotpoint-AristonHE60.1IXDE
Hotpoint-AristonHE60F.1
Hotpoint-AristonHE70IX
Hotpoint-AristonHE90.1BIX
Hotpoint-AristonHE90.1IX
Hotpoint-AristonHE90.1IXDE
Hotpoint-AristonHE90.1SIX
Hotpoint-AristonHE90F.1
Hotpoint-AristonHE90RF.1
Hotpoint-AristonHE91F.1
Hotpoint-AristonHES60F
Hotpoint-AristonHES60FIX
Hotpoint-AristonHES60IX
Hotpoint-AristonHES60IXAG
Hotpoint-AristonHES60IXDE
Hotpoint-AristonHES70IX
Hotpoint-AristonHES90F
Hotpoint-AristonHES90FIX
Hotpoint-AristonHES90IX
Hotpoint-AristonHES90IXAG
Hotpoint-AristonHES90IXAUS
Hotpoint-AristonHES91F
Hotpoint-AristonHES91FIX
Hotpoint-AristonHF9FIX/HA
Hotpoint-AristonHF9FIXHA
Hotpoint-AristonHFD9FICE/HA
Hotpoint-AristonHFD9FICEHA
Hotpoint-AristonHH90EIX/HA
Hotpoint-AristonHH90EIXHA
Hotpoint-AristonHH90MIX/HA
Hotpoint-AristonHH90MIXHA
Hotpoint-AristonHKB9X/HA
Hotpoint-AristonHKB9XHA
Hotpoint-AristonHKE9X/HA
Hotpoint-AristonHKE9XHA
Hotpoint-AristonHKQB9LX/HA
Hotpoint-AristonHKQB9LXHA
Hotpoint-AristonHKQB9X/HA
Hotpoint-AristonHKQB9XHA
Hotpoint-AristonHL60.1IX
Hotpoint-AristonHL60.1IXDE
Hotpoint-AristonHL60.1SMIX
Hotpoint-AristonHL70.1IX
Hotpoint-AristonHL80.1IX
Hotpoint-AristonHL90.1IX
Hotpoint-AristonHL90.1IXDE
Hotpoint-AristonHL90.1SMIX
Hotpoint-AristonHO9(IX)AUS
Hotpoint-AristonHO9IX
Hotpoint-AristonHT90F
Hotpoint-AristonHZV91X
Hotpoint-AristonHZV9IX
Hotpoint-AristonIKB9X/HA
Hotpoint-AristonIKB9XHA
Hotpoint-AristonIKQB9LX/HA
Hotpoint-AristonIKQB9LXHA
Bekijk 1 tot 105 van 105 modellen

Recensies

(226)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email