Menu
Menu
Winkelwagen
Hotpoint-Ariston Metaalfilter 481248058144 320x320x10mm
Hotpoint-Ariston Metaalfilter 481248058144 320x320x10mm
Hotpoint-Ariston Metaalfilter 481248058144 320x320x10mm
Hotpoint-Ariston Metaalfilter 481248058144 320x320x10mm
Op voorraad

Hotpoint-Ariston Metaalfilter 481248058144 320x320x10mm

  • Merk: Hotpoint
  • | Model: 481248058144
Model : 481248058144
(265)
€ 24,95
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 20,62
Probeer onze huismerkvariant

Alapure Metaalfilter geschikt voor Hotpoint-Ariston 481248058144 320x320x10mm

€ 15,95
Tip!
Bekijk hier onze voordelige huismerk-variant
Op Voorraad
2 x € 23,95
€ 47,90
Je bespaart 4%
3 x € 21,95
€ 65,85
Je bespaart 12%
4 x € 20,95
€ 83,80
Je bespaart 16%
Hotpoint-Ariston Metaalfilter 481248058144 320x320x10mm
€ 24,95
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Huismerk Deal Extra voordelig

Op voorraad

Alapure Metaalfilter geschikt voor Hotpoint-Ariston 481248058144 320x320x10mm

Normale prijs: € 15,95
Staffelprijs: € 13,50
IN WINKELWAGEN

Hotpoint-Ariston Metaalfilter 481248058144 320x320x10mm

Het hoogwaardige metalen vetfilter is ideaal om vet- en oliedeeltjes uit de kooklucht te verwijderen. Dankzij het stevige, hittebestendige materiaal blijft uw afzuigkap optimaal werken en wordt de verspreiding van kookgeuren en vet aanzienlijk verminderd. Zo blijft uw keuken schoon, fris en hygiënisch.

Het filter is eenvoudig schoon te maken en bestand tegen hoge temperaturen, wat zorgt voor een lange levensduur. Regelmatig reinigen voorkomt verstopping door vetdampen en beschermt zowel het filter als uw afzuigkap. U kunt het filter handmatig reinigen of in de vaatwasser plaatsen.

Voor een grondige reiniging bevelen wij het gebruik van de Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter aan. Deze reiniger verwijdert hardnekkig vet en kookresten snel en veilig, zonder het metaal aan te tasten. Volg de onderstaande stappen voor het beste resultaat:

  1. Voeg 250 ml Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter toe aan 5 liter warm water.

  2. Dompel de filters volledig onder in de oplossing.

  3. Laat de filters ongeveer 30 minuten weken zodat vet en vuil loskomen.

  4. Spoel de filters goed af met handwarm water.

  5. Laat ze volledig uitlekken en drogen voordat u ze terugplaatst.

Wilt u het filter in de vaatwasser reinigen? Plaats het met de vervuilde zijde naar beneden en gebruik een standaardprogramma tot maximaal 50°C. Zorg ervoor dat er geen bestek of servies tegelijk wordt gewassen om vlekken of aanslag te voorkomen. Kleine verkleuringen van het metaal zijn normaal en hebben geen invloed op de werking.

Tip: Heeft uw filter een blauwe beschermfolie? Verwijder deze vóór gebruik. De folie dient alleen ter bescherming tijdens transport.

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 320x320x10
Verpakking per 1
Artikelnummer 481248058144
Inhoud verpakking 1
Artikelnummer(s) fabrikant 481248058144, C00345798
Voor apparaat Vet filter, Metaal filter, Grease filter, Aluminium filter, Metallfettfilter, Fettfilter, Küchenhaube, Wrasenabzug
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Hotpoint-Ariston53559
Hotpoint-Ariston55090
Hotpoint-Ariston55091
Hotpoint-Ariston869990535590
Hotpoint-Ariston869990535600
Hotpoint-Ariston869990550900
Hotpoint-Ariston869990550910
Hotpoint-Ariston869990741060
Hotpoint-Ariston869990901090
Hotpoint-Ariston869990901100
Hotpoint-Ariston869990939660
Hotpoint-Ariston869990939690
Hotpoint-Ariston869990939700
Hotpoint-Ariston869990939710
Hotpoint-Ariston869990949790
Hotpoint-Ariston869990949830
Hotpoint-Ariston869990949860
Hotpoint-Ariston869990949880
Hotpoint-Ariston869990950060
Hotpoint-Ariston869990950200
Hotpoint-Ariston869990950220
Hotpoint-Ariston869990950260
Hotpoint-Ariston869990950330
Hotpoint-Ariston869990950430
Hotpoint-Ariston869990950460
Hotpoint-Ariston869990950520
Hotpoint-Ariston869990950670
Hotpoint-Ariston869991552400
Hotpoint-AristonAHF64FAMX
Hotpoint-AristonAHF94FAMX
Hotpoint-AristonAQ535590000
Hotpoint-AristonAQ535600000
Hotpoint-AristonAQ550900000
Hotpoint-AristonAQ550910000
Hotpoint-AristonAQ741060000
Hotpoint-AristonAQ741260000
Hotpoint-AristonAQ901090000
Hotpoint-AristonAQ901100000
Hotpoint-AristonAQ939660000
Hotpoint-AristonAQ939690000
Hotpoint-AristonAQ939700000
Hotpoint-AristonAQ939710000
Hotpoint-AristonAQ949790000
Hotpoint-AristonAQ949830000
Hotpoint-AristonAQ949860000
Hotpoint-AristonAQ949880000
Hotpoint-AristonAQ950060000
Hotpoint-AristonAQ950200000
Hotpoint-AristonAQ950220000
Hotpoint-AristonAQ950260000
Hotpoint-AristonAQ950330000
Hotpoint-AristonAQ950430000
Hotpoint-AristonAQ950460000
Hotpoint-AristonAQ950520000
Hotpoint-AristonAQ950650000
Hotpoint-AristonAQ950670000
Hotpoint-AristonHDA90IX/HA
Hotpoint-AristonHDAI9 IX/HA
Hotpoint-AristonHDAI9IX/HA
Hotpoint-AristonHDAI9IXHA
Hotpoint-AristonHDS90IX/HA
Hotpoint-AristonHDSI9IX/HA
Hotpoint-AristonHDSI9IXHA
Hotpoint-AristonHHF64FAMK
Hotpoint-AristonHHF64FAMX
Hotpoint-AristonHHF94FAMX
Hotpoint-AristonHHF95FAMX
Hotpoint-AristonHHF97FLBX
Hotpoint-AristonHHGC6.5FLMX
Hotpoint-AristonHHGC64FAMX
Hotpoint-AristonHHGC65FABX
Hotpoint-AristonHHGC65FLMX
Hotpoint-AristonHHGC67FLBX
Hotpoint-AristonHHGC94FAMX
Hotpoint-AristonHHGC97FLBX
Hotpoint-AristonHIF97FABX
Hotpoint-AristonHIGC97FABX
Hotpoint-AristonHKB9LSX
Hotpoint-AristonHKB9LSX/HA
Hotpoint-AristonIHGA9ABX/HA
Hotpoint-AristonIHGF9ABX/HA
Hotpoint-AristonPHFG65FABX
Hotpoint-AristonPHFG75FABX
Hotpoint-AristonPHGC75FABX
Hotpoint-AristonPHGC95FABX
Bekijk 1 tot 85 van 85 modellen

Recensies

(265)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email