Menu
Menu
Winkelwagen
Ikea Koolstoffilter NYTTIG FIL 400
Ikea Koolstoffilter NYTTIG FIL 400
Ikea Koolstoffilter NYTTIG FIL 400
Ikea Koolstoffilter NYTTIG FIL 400
Ikea Koolstoffilter NYTTIG FIL 400
Ikea Koolstoffilter NYTTIG FIL 400
Ikea Koolstoffilter NYTTIG FIL 400
Ikea Koolstoffilter NYTTIG FIL 400
Ikea Koolstoffilter NYTTIG FIL 400
Ikea Koolstoffilter NYTTIG FIL 400
Op voorraad

Ikea Koolstoffilter NYTTIG FIL 400

  • Merk: Ikea
  • | Model: 50222409
Model : 50222409
(154)
€ 22,95
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 18,97
Op Voorraad
2 x € 21,95
€ 43,90
Je bespaart 4%
3 x € 20,95
€ 62,85
Je bespaart 9%
4 x € 20,50
€ 82,00
Je bespaart 11%
Ikea Koolstoffilter NYTTIG FIL 400
€ 22,95
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Ikea Koolstoffilter NYTTIG FIL 400 (2-pack)

De Ikea koolstoffilter is bedoeld om de lucht die door de afzuigkap wordt gezogen te reinigen. Tijdens het koken komen verschillende deeltjes vrij, zoals vet en stof. Het filter vangt deze op zodat ze niet opnieuw in de keukenlucht terechtkomen. Een Ikea afzuigkapfilter bestaat uit meerdere lagen, waarvan een belangrijke laag het koolstoffilter is.

Het koolstoffilter bevat actieve koolstof die kookluchtjes en andere verontreinigingen uit de lucht verwijdert. Door de poreuze structuur heeft de koolstof een groot oppervlak waarop geurdeeltjes zich kunnen hechten. Zo wordt de lucht die uit de afzuigkap komt beter gefilterd. Voor de beste prestaties is het aan te raden het koolstoffilter periodiek te vervangen.

 

Niet gevonden wat u zoekt? Bekijk dan al onze Ikea producten.

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm Ø155x16
Verpakking per 2
Merk Ikea
Artikelnummer 50222409
Inhoud verpakking 2
Artikelnummer(s) fabrikant 502.224.09, 50222409, NYTTIGFIL400, NYTTIG FIL 400
Diameter (mm) 155
Gebruiksduur (in maanden) 6
Houdbaarheid (in jaren) 15
Vaatwas bestendig Nee
Voor apparaat Afzuiger, Afzuigkap, Dampkap, Wasemkap, Cooker hood, Hood filter, Coal filter, Dunstabzugshaube, Abzugshaube, Küchenhaube, Wrasenabzug
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Ikea102.720.62
Ikea10272062
Ikea112.0254.245
Ikea20222401
Ikea1120254245
Ikea320.0521.741
Ikea320.0521.742
Ikea320.0538.691
Ikea402.224.00
Ikea40222400
Ikea702.720.64
Ikea70272064
Ikea703.893.42
Ikea70389342
Ikea802.224.03
Ikea80222403
Ikea803.889.69
Ikea803.922.97
Ikea80388969
Ikea90272063
Ikea856730600875
Ikea856730600876
Ikea902.720.63
IkeaFD6RTROLLA 102-720-62
IkeaFORTROLLA 10272062
IkeaFORTROLLA 902.720.63
IkeaFORTROLLA 90272063
IkeaLACKERBIT 702-720-64
IkeaLC4CKERBIT 10322142
IkeaLC4CKERBIT 70272064
IkeaLUFTIG
IkeaLUFTIG 50304594
IkeaLUFTIG 90304592
IkeaLUFTIG 90322143
IkeaRYTMISK
IkeaTJANLIG 00303361
IkeaTJANLIG 20303360
IkeaTJANLIG 30307876
IkeaRYTMISK 60 803.889.69
IkeaRYTMISK 703.893.42
Bekijk 1 tot 40 van 40 modellen

Recensies

(154)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email