Menu
Menu
Winkelwagen
Ikea Metaalfilter 4055366613 333x295x8mm
Op voorraad

Ikea Metaalfilter 4055366613 333x295x8mm

  • Merk: Ikea
  • | Model: 4055366613
Model : 4055366613
(83)
€ 54,50
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 45,04
Probeer onze huismerkvariant

Alapure Metaalfilter geschikt voor IKEA 4055366613 333x295x8mm

€ 44,50
Tip!
Bekijk hier onze voordelige huismerk-variant
Op Voorraad
Ikea Metaalfilter 4055366613 333x295x8mm
€ 54,50
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Huismerk Deal Extra voordelig

Op voorraad

Alapure Metaalfilter geschikt voor IKEA 4055366613 333x295x8mm

Normale prijs: € 44,50
Staffelprijs: € 42,95
IN WINKELWAGEN

Ikea Metaalfilter 4055366613 333x295x8mm 

Het hoogwaardige metalen vetfilter is ideaal om vet- en oliedeeltjes uit de kooklucht te verwijderen. Dankzij het stevige, hittebestendige materiaal blijft uw afzuigkap optimaal werken en wordt de verspreiding van kookgeuren en vet aanzienlijk verminderd. Zo blijft uw keuken schoon, fris en hygiënisch.

Het filter is eenvoudig schoon te maken en bestand tegen hoge temperaturen, wat zorgt voor een lange levensduur. Regelmatig reinigen voorkomt verstopping door vetdampen en beschermt zowel het filter als uw afzuigkap. U kunt het filter handmatig reinigen of in de vaatwasser plaatsen.

Voor een grondige reiniging bevelen wij het gebruik van de Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter aan. Deze reiniger verwijdert hardnekkig vet en kookresten snel en veilig, zonder het metaal aan te tasten. Volg de onderstaande stappen voor het beste resultaat:

  1. Voeg 250 ml Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter toe aan 5 liter warm water.

  2. Dompel de filters volledig onder in de oplossing.

  3. Laat de filters ongeveer 30 minuten weken zodat vet en vuil loskomen.

  4. Spoel de filters goed af met handwarm water.

  5. Laat ze volledig uitlekken en drogen voordat u ze terugplaatst.

Wilt u het filter in de vaatwasser reinigen? Plaats het met de vervuilde zijde naar beneden en gebruik een standaardprogramma tot maximaal 50°C. Zorg ervoor dat er geen bestek of servies tegelijk wordt gewassen om vlekken of aanslag te voorkomen. Kleine verkleuringen van het metaal zijn normaal en hebben geen invloed op de werking.

Tip: Heeft uw filter een blauwe beschermfolie? Verwijder deze vóór gebruik. De folie dient alleen ter bescherming tijdens transport.

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 333x295x8
Verpakking per 1
Merk Ikea
Artikelnummer 4055366613
Inhoud verpakking 1
Artikelnummer(s) fabrikant 4055366613
Gebruiksduur (in maanden) 36
Vaatwas bestendig Ja
Voor apparaat Vet filter, Metaal filter, Grease filter, Aluminium filter, Metallfettfilter, Fettfilter, Küchenhaube, Wrasenabzug
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
IkeaBEJUBLAD 103.319.43
IkeaBEJUBLAD 10331943
IkeaBEJUBLAD 203.319.09
IkeaBEJUBLAD 20331909
IkeaBEJUBLAD 403.319.08
IkeaBEJUBLAD 40331908
IkeaBEJUBLAD 803.319.11
IkeaBEJUBLAD 80331911
IkeaBEJUBLAD 103.319.43BEJUBLAD10331943
IkeaBEJUBLAD 1033194394249292703
IkeaBEJUBLAD 1033194394249292700
IkeaBEJUBLAD 1033194394249292701
IkeaBEJUBLAD 10331943BEJUBLAD10331943
IkeaBEJUBLAD 1033194394249292702
IkeaBEJUBLAD 203.319.09BEJUBLAD20331909
IkeaBEJUBLAD 2033190994249292501
IkeaBEJUBLAD 2033190994249292502
IkeaBEJUBLAD 20331909BEJUBLAD20331909
IkeaBEJUBLAD 2033190994249292503
IkeaBEJUBLAD 2033190994249292500
IkeaBEJUBLAD 403.319.08BEJUBLAD40331908
IkeaBEJUBLAD 40331908BEJUBLAD40331908
IkeaBEJUBLAD 4033190894249292402
IkeaBEJUBLAD 4033190894249292403
IkeaBEJUBLAD 4033190894249292400
IkeaBEJUBLAD 4033190894249292401
IkeaBEJUBLAD 803.319.11BEJUBLAD80331911
IkeaBEJUBLAD 8033191194249292601
IkeaBEJUBLAD 8033191194249292602
IkeaBEJUBLAD 80331911BEJUBLAD80331911
IkeaBEJUBLAD 8033191194249292603
IkeaBEJUBLAD 8033191194249292600
Bekijk 1 tot 32 van 32 modellen

Recensies

(83)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email