Menu
Menu
Winkelwagen
Alapure Metaalfilter geschikt voor Ikea 500x305mm GRI0127034A
Huismerk
Op voorraad

Alapure Metaalfilter geschikt voor Ikea 500x305mm GRI0127034A

Model : MFR072
(112)
€ 40,50
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 33,47
Op Voorraad
2 x € 38,50
€ 77,00
Je bespaart 5%
Alapure Metaalfilter geschikt voor Ikea 500x305mm GRI0127034A
€ 40,50
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Ikea Metaalfilter 500x305mm GRI0127034A van Alapure MFR072

Dit kwalitatieve metalen vetfilter is speciaal ontwikkeld om vet- en oliedeeltjes tijdens het koken doeltreffend uit de lucht te filteren. Door de stevige en hittebestendige constructie blijft uw afzuigkap goed functioneren en worden kookgeuren en vettige afzettingen sterk verminderd. Hiermee ondersteunt het filter een schone, frisse en gezonde keukenomgeving.

Het robuuste metaal is eenvoudig schoon te maken en bestand tegen hoge temperaturen, waardoor het filter lang meegaat. Door het regelmatig te reinigen voorkomt u ophoping van vetdampen en verlengt u de levensduur van zowel het filter als de afzuigkap. Reiniging kan handmatig of in de vaatwasser plaatsvinden.

Voor een optimale en veilige reiniging adviseren wij het gebruik van de Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter. Deze krachtige, maar milde reiniger verwijdert hardnekkig vet en kookresten zonder het metaal te beschadigen. Volg onderstaande stappen voor het beste resultaat:

  1. Voeg 250 ml Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter toe aan 5 liter warm water.

  2. Leg de filters volledig onder in de oplossing.

  3. Laat de filters circa 30 minuten weken zodat het vet loskomt.

  4. Spoel de filters zorgvuldig af met handwarm water.

  5. Laat de filters goed uitlekken en drogen voordat u ze terugplaatst.

Wilt u het filter liever in de vaatwasser reinigen? Plaats het dan met de vervuilde zijde naar beneden en gebruik een standaardprogramma tot maximaal 50°C. Zorg ervoor dat er geen bestek of servies in dezelfde wasbeurt aanwezig is om vlekken of aanslag te voorkomen. Houd er rekening mee dat metalen filters in de vaatwasser kunnen verkleuren; dit is normaal en heeft geen invloed op de werking of effectiviteit.

Let op: Heeft uw metalen filter een blauwe beschermfolie? Verwijder deze vóór gebruik. De folie dient uitsluitend ter bescherming tijdens transport.

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 500x305x9
Verpakking per 1
Merk Alapure
Artikelnummer MFR072
Inhoud verpakking 1
Artikelnummer(s) fabrikant GRI0127034A
Vaatwas bestendig Ja
Voor apparaat Vet filter, Metaal filter, Grease filter, Aluminium filter, Metallfettfilter, Fettfilter, Küchenhaube, Wrasenabzug
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Ikea003.688.09
Ikea00368809
Ikea103.889.77 MATÄLSKARE
Ikea403.891.45
Ikea40389145
Ikea703.688.01
Ikea703.891.44
Ikea70368801
Ikea856730600240
Ikea856730600270
Ikea856730600280
Ikea856730600310
Ikea856730600320
Ikea856730600330
Ikea856730600350
Ikea856730600730
Ikea856730600740
Ikea903.688.00
IkeaMATTRADITION
IkeaPRF0130287
IkeaPRF0134407
IkeaPRF0134408
IkeaPRF0137195
IkeaPRF0137340
Bekijk 1 tot 24 van 24 modellen

Recensies

(112)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email