Menu
Menu
Winkelwagen
Koolstoffilter Houder DKF43 / 480122101279
Koolstoffilter Houder DKF43 / 480122101279
Koolstoffilter Houder DKF43 / 480122101279
Koolstoffilter Houder DKF43 / 480122101279
Op voorraad

Koolstoffilter Houder DKF43 / 480122101279

  • Merk: WPRO
  • | Model: 480122101279
Model : 480122101279
(168)
€ 6,95
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 5,74
Op Voorraad
2 x € 6,75
€ 13,50
Je bespaart 3%
3 x € 6,50
€ 19,50
Je bespaart 6%
4 x € 6,25
€ 25,00
Je bespaart 10%
Koolstoffilter Houder DKF43 / 480122101279
€ 6,95
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Koolstoffilter Houder DKF43 / 480122101279

Een afzuigkapfilter is ontworpen om de lucht die door de afzuigkap wordt gezogen te zuiveren. Het filter vangt vet, stof en andere verontreinigingen op, zodat deze niet in de keuken terechtkomen. Een afzuigkapfilter bestaat uit meerdere lagen materialen, waaronder een koolstoffilter. 

Een koolstoffilter is een laag actief koolstof die is ontworpen om geuren en andere verontreinigingen uit de lucht te filteren. De koolstof heeft een groot oppervlak dat geuren en andere deeltjes kan absorberen, waardoor de lucht die de afzuigkap verlaat schoner is. Koolstoffilters moeten afhankelijk van het gebruik van de afzuigkap regelmatig worden vervangen om een optimale werking te garanderen.

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 220x210x30
Verpakking per 1
Merk WPRO
Artikelnummer 480122101279
EAN 8713411169298
Inhoud verpakking Houder, inc. (plastic) schroefjes
Artikelnummer(s) fabrikant 480122101279, C00321405
Gebruiksduur (in maanden) 6
Houdbaarheid (in jaren) 15
Vaatwas bestendig Nee
Voor apparaat Afzuiger, Afzuigkap, Dampkap, Wasemkap, Cooker hood, Hood filter, Coal filter, Dunstabzugshaube, Abzugshaube, Küchenhaube, Wrasenabzug
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
AEG2460D-A
AEG2460D-A/GB
AEG2490D-A
AEG2600D-A
AEG3000D-M
AEG3010D-M
AEG942120650
AEG942121629
AEGDBB4650M
AEGDBB4950M
AEGDBB4950MM
AEGDBB5660HM
AEGDBB5960HM
AEGDBB6960HM
AEGDBE5960HG
AEGDBE5960HM
AEGDBK5960DHM
AEGDBK7990HG
AEGDD8360-M
AEGDD8390-M
AEGDD8623-M
AEGDD8625-M
AEGDD8675-M
AEGDD8693-M
AEGDD8695-A
AEGDD8697-M
AEGDD8820-A
AEGDD8821-M
AEGDD8861-AD
AEGDD8861-M
AEGDD8890-A
AEGDD8891-AD
AEGDD8891-M
AEGDD8990AD
AEGDD8991-AD9
AEGDI8610-M
AEGDI8616-M
AEGDI8820-A
AEGDI8821-M
AEGDI9610-M
AEGDIB4950M
AEGDIB5160HM
AEGDIE5960HG
AEGDIK7190HG
AEGDKB4650M
AEGDKB4950M
AEGDKB5660HM
AEGDKB5960HM
AEGEFC0406X/S
AEGEFC1406X/S
AEGEFC1410X/EU
AEGEFC1416X/S
AEGEFC1420X
AEGEFC1420X/CH
AEGEFC1426X/S
AEGEFC1430X
AEGEFC1446X/S
AEGEFC1456U/S
AEGEFC1460X
AEGEFC1476U/S
AEGEFC60671X
AEGEFC6400U
AEGEFC6400X
AEGEFC6420X/CH
AEGEFC6421X
AEGEFC6450X
AEGEFC6671X
AEGEFC6940/CH
AEGEFC6940CH
AEGEFC6941
AEGEFC90671X
AEGEFC9400U
AEGEFC9400X
AEGEFC9415X/CH
AEGEFC9416X/S
AEGEFC9420X/CH
AEGEFC9421X
AEGEFC9436X/S
AEGEFC9440X/EU
AEGEFC9440X/GB
AEGEFC9446U/S
AEGEFC9447U/S
AEGEFC9450X/CH
AEGEFC9457U/S
AEGEFC9460X
AEGEFC9460X/T
AEGEFC9461U/A
AEGEFC9461X/A
AEGEFC9461X/T
AEGEFC9466X/S
AEGEFC9476X/S
AEGEFC9486U/S
AEGEFC9650X
AEGEFC9660X
AEGEFC9661X
AEGEFC980X
AEGEFC980X/EU
AEGEFC980X/GB
AEGEFCR143X
AEGEFCR144X
AEGEFCR942X
AEGEFCR944U
AEGEFCR957U
AEGHD8890-A
AEGHD8960AD
AEGHD8990AD
AEGX66263MD2
AEGX66264MK1
AEGX69263MD2
AEGX69263MI1
AEGX69264MD1
AEGX69264MI1
AEGX69264MK1
AEGX79286MD1
AEGX79464MK1
AEG2460 D A2460DA
AEG2490 D A2490DA
AEG2600 D A2600DA
AEG3000 D M3000DM
AEG3010 D M3010DM
AEG942120650942120650
AEG942121629942121629
AEGDBB 4650 MDBB4650M
AEGDBB 4950 MDBB4950M
AEGDBB 4950 MMDBB4950MM
AEGDBB 5660 HMDBB5660HM
AEGDBB 5960 HMDBB5960HM
AEGDBB 6960 HMDBB6960HM
AEGDBE 5960 HGDBE5960HG
AEGDBE 5960 HMDBE5960HM
AEGDBK 5960 DHMDBK5960DHM
AEGDBK 7990 HGDBK7990HG
AEGDD 8360 MDD8360M
AEGDD 8390 MDD8390M
AEGDD 8623 MDD8623M
AEGDD 8625 MDD8625M
AEGDD 8675 MDD8675M
AEGDD 8693 MDD8693M
AEGDD 8695 ADD8695A
AEGDD 8697 MDD8697M
AEGDD 8820 ADD8820A
AEGDD 8821 MDD8821M
AEGDD 8861 ADDD8861AD
AEGDD 8861 MDD8861M
AEGDD 8890 ADD8890A
AEGDD 8891 ADDD8891AD
AEGDD 8891 MDD8891M
AEGDD 8990 ADDD8990AD
AEGDD 8991 AD 9DD8991AD9
AEGDI 8610 MDI8610M
AEGDI 8616 MDI8616M
AEGDI 8820 ADI8820A
AEGDI 8821 MDI8821M
AEGDI 9610 MDI9610M
AEGDIB 4950 MDIB4950M
AEGDIB 5160 HMDIB5160HM
AEGDIE 5960 HGDIE5960HG
AEGDIK 7190 HGDIK7190HG
AEGDKB 4650 MDKB4650M
AEGDKB 4950 MDKB4950M
AEGDKB 5660 HMDKB5660HM
AEGDKB 5960 HMDKB5960HM
AEGEFC 0406 XEFC0406X
AEGEFC 1406 XEFC1406X
AEGEFC 1410 XEFC1410X
AEGEFC 1416 XEFC1416X
AEGEFC 1420 XEFC1420X
AEGEFC 1426 XEFC1426X
AEGEFC 1430 XEFC1430X
AEGEFC 1446 XEFC1446X
AEGEFC 1456 UEFC1456U
AEGEFC 1460 XEFC1460X
AEGEFC 1476 UEFC1476U
AEGEFC 60671 XEFC60671X
AEGEFC 6400 UEFC6400U
AEGEFC 6400 XEFC6400X
AEGEFC 6420 XEFC6420X
AEGEFC 6421 XEFC6421X
AEGEFC 6450 XEFC6450X
AEGEFC 6671 XEFC6671X
AEGEFC 6940EFC6940
AEGEFC 6941EFC6941
AEGEFC 90671 XEFC90671X
AEGEFC 9400 UEFC9400U
AEGEFC 9400 XEFC9400X
AEGEFC 9415 XEFC9415X
AEGEFC 9416 XEFC9416X
AEGEFC 9420 XEFC9420X
AEGEFC 9421 XEFC9421X
AEGEFC 9436 XEFC9436X
AEGEFC 9440 XEFC9440X
AEGEFC 9446 UEFC9446U
AEGEFC 9447 UEFC9447U
AEGEFC 9450 XEFC9450X
AEGEFC 9457 UEFC9457U
AEGEFC 9460 XEFC9460X
AEGEFC 9461 UEFC9461U
AEGEFC 9461 XEFC9461X
AEGEFC 9466 XEFC9466X
AEGEFC 9476 XEFC9476X
AEGEFC 9486 UEFC9486U
AEGEFC 9650 XEFC9650X
AEGEFC 9660 XEFC9660X
AEGEFC 9661 XEFC9661X
AEGEFC 980 XEFC980X
AEGEFCR 143 XEFCR143X
AEGEFCR 144 XEFCR144X
AEGEFCR 942 XEFCR942X
AEGEFCR 944 UEFCR944U
AEGEFCR 957 UEFCR957U
AEGHD 8890 AHD8890A
AEGHD 8960 ADHD8960AD
AEGHD 8990 ADHD8990AD
AEGX66263 MD 2X66263MD2
AEGX66264 MK 1X66264MK1
AEGX69263 MD 2X69263MD2
AEGX69263 MI 1X69263MI1
AEGX69264 MD 1X69264MD1
AEGX69264 MI 1X69264MI1
AEGX69264 MK 1X69264MK1
AEGX79286 MD 1X79286MD1
AEGX79464 MK 1X79464MK1
AmanaAH 9D1TGS852636742000
AristonHB 6AQ309180000
AristonHB 6 1AQ309180000
AristonHB 6 IXAQ309180000
AristonHB 6.1AQ309180000
AristonHB 6.1 IX869990309180
AristonHB 60AQ652940000
AristonHB 60 .EAQ652940000
AristonHB 60 EAQ652940000
AristonHB 60 P869990755290
AristonHB 60 PAQ591750000
AristonHB 60 PAQ755290000
AristonHB 60.E IX869990652940
AristonHB 61AQ309180000
AristonHB 7AQ309100000
AristonHB 7 1AQ309100000
AristonHB 7 IXAQ309100000
AristonHB 7.1AQ309100000
AristonHB 9AQ309170000
AristonHB 9AQ338340000
AristonHB 9 1AQ309170000
AristonHB 9 1AQ338340000
AristonHB 9 IXAQ309170000
AristonHB 9 IXAQ338340000
AristonHB 9 R.1 (AN)869990309240
AristonHB 9 R1AQ309240000
AristonHB 9 R2AQ331930000
AristonHB 9.1AQ338340000
AristonHB 9.1AQ309170000
AristonHB 9.1 IX869990309170
AristonHB 9.1 IX DE869990338340
AristonHB 90AQ652950000
AristonHB 90AQ652960000
AristonHB 90AQ652930000
AristonHB 90 .EAQ652950000
AristonHB 90 .EFIXAQ652960000
AristonHB 90 .ERANAQ652930000
AristonHB 90 EAQ652950000
AristonHB 90 EFAQ652960000
AristonHB 90 EFIXAQ652960000
AristonHB 90 ERANAQ652930000
AristonHB 90 PAQ591760000
AristonHB 90 P869990755280
AristonHB 90 PAQ755280000
AristonHB 90.E F IX869990652960
AristonHB 90.E IX869990652950
AristonHB 91AQ338340000
AristonHB 91AQ309170000
AristonHB 9RAQ331930000
AristonHB 9RAQ309240000
AristonHB 9R 1AQ309240000
AristonHB 9R 2AQ331930000
AristonHB 9R. 1AQ309240000
AristonHB 9R1AQ309240000
AristonHBD 9FAQ309210000
AristonHBD 9F 1AQ309210000
AristonHBD 9F. 1AQ309210000
AristonHBH 120AQ467740000
AristonHBH 120 IXAQ467740000
AristonHBH 120 IX869990467740
AristonHBH 90AQ467730000
AristonHBH 90 IX869990467730
AristonHBH 90 IXAQ467730000
AristonHC 9AQ282240000
AristonHC 9 F IX869990479740
AristonHC 9 FIXAQ479740000
AristonHC 9 IXAQ282240000
AristonHC 9 IX/1869990282240
AristonHC 9FAQ479740000
AristonHC 9FIXAQ479740000
AristonHC 9IX 1AQ282240000
AristonHD 60AQ457210000
AristonHD 60 IX869990457210
AristonHD 60 IXAQ457210000
AristonHD 90AQ652900000
AristonHD 90 .EAQ652900000
AristonHD 90 EAQ652900000
AristonHD 90.E869990652900
AristonHDF 90AQ344210000
AristonHDF 90 IXAQ344210000
AristonHDF 90 IX869990344210
AristonHDI 90 E869990652910
AristonHDI 90 EAQ652910000
AristonHDM 90AQ338350000
AristonHDM 90AQ336290000
AristonHDM 90AQ306810000
AristonHDM 90 .1AQ338350000
AristonHDM 90 .1AQ336290000
AristonHDM 90 .1AQ306810000
AristonHDM 90 1AQ336290000
AristonHDM 90 1AQ306810000
AristonHDM 90 1AQ338350000
AristonHDM 90 IXAQ306810000
AristonHDM 90 IXAQ338350000
AristonHDM 90.1 (ALU)869990336290
AristonHDM 90.1 IX869990306810
AristonHDM 90.1 IX DE869990338350
AristonHDM 901AQ306810000
AristonHDM 901AQ336290000
AristonHDM 901AQ338350000
AristonHDMI 90AQ306820000
AristonHDMI 90 .1AQ306820000
AristonHDMI 90 1AQ306820000
AristonHDMI 90 IXAQ306820000
AristonHQ 90AQ306850000
AristonHQ 90AQ306840000
AristonHQ 90AQ306830000
AristonHQ 90 .1AQ306830000
AristonHQ 90 .1AQ306850000
AristonHQ 90 .1AQ306840000
AristonHQ 90 1AQ306840000
AristonHQ 90 1AQ306830000
AristonHQ 90 1AQ306850000
AristonHQ 90.1 (JADE)869990306830
AristonHQ 90.1 (MOON)869990306850
AristonHQ 901AQ306830000
AristonHQ 901AQ306840000
AristonHQ 901AQ306850000
AristonHZ 9AQ354820000
AristonHZ 9AQ321630000
AristonHZ 9 FAQ354820000
AristonHZ 9 F (AN)869990354820
AristonHZ 9 F IX869990354830
AristonHZ 9 FIXAQ354830000
AristonHZ 9 IXAQ321630000
AristonHZ 9 IX869990321630
AristonHZ 9FAQ354830000
AristonHZ 9FIXAQ354830000
AristonHZS 90AQ344230000
AristonHZS 90 IXAQ344230000
AristonHZS 90 IX869990344230
AristonHZT 9AQ388040000
AristonHZT 9 IXAQ388040000
AristonHZTL 9AQ388050000
AristonHZTL 9 IX869990388050
AristonHZTL 9 IXAQ388050000
AristonHZV 9AQ388060000
AristonHZV 9 IX869990388060
AristonHZV 9 IXAQ388060000
AtagWS6011MR
AtagWS6111MR
AtagWS611MR
AtagWS9111MR
AtagWS9111MRL
AtagWS911MR
ATAGWS6011MRWS6011MR
ATAGWS6111MRWS6111MR
ATAGWS611MRWS611MR
ATAGWS9111MRWS9111MR
ATAGWS9111MRLWS9111MRL
ATAGWS911MRWS911MR
BauknechtAKR 510AKR510
BauknechtAKR 511AKR511
BauknechtAKR 981AKR981
BauknechtAKR 982AKR982
BauknechtAKR 983AKR983
BauknechtDBBR 9190DBBR9190
BauknechtDBHBS 63 LLDBHBS63LL
BauknechtDBHBS 92 LTI XDBHBS92LTIX
BauknechtDBHBS 93 LL XDBHBS93LLX
BauknechtDBHBS 94 LM XDBHBS94LMX
BauknechtDBIBS 92 LT XDBIBS92LTX
BauknechtDBIBS 93 LB XDBIBS93LBX
BauknechtDBM 5390DBM5390
BauknechtDBR 5812DBR5812
BauknechtDBR 5812857413901012
BauknechtDBR 5812857413901000
BauknechtDBR 5812857440901000
BauknechtDBR 5812857413901010
BauknechtDBR 5812857440901001
BauknechtDBR 5812857413901011
BauknechtDBR 5812 IN857413901000
BauknechtDBR 5812 IN 01857440901000
BauknechtDBR 5812 IN 01DBR5812IN01
BauknechtDBR 5812 IN 01857440901001
BauknechtDBR 5812/IN/PT857413901000
BauknechtDBR 581201857413901010
BauknechtDBR 581201857413901012
BauknechtDBR 581201857413901011
BauknechtDBR 581201 NDBR581201N
BauknechtDBR 5890857458401050
BauknechtDBR 5890857404101012
BauknechtDBR 5890857458401180
BauknechtDBR 5890857404101000
BauknechtDBR 5890857458401162
BauknechtDBR 5890DBR5890
BauknechtDBR 5890857458401151
BauknechtDBR 5890857458401051
BauknechtDBR 5890857404101013
BauknechtDBR 5890857404101010
BauknechtDBR 5890857458401170
BauknechtDBR 5890855677301000
BauknechtDBR 5890857458401160
BauknechtDBR 5890857458401070
BauknechtDBR 5890857404101014
BauknechtDBR 5890857404101011
BauknechtDBR 5890857458401171
BauknechtDBR 5890855677301900
BauknechtDBR 5890857458401161
BauknechtDBR 5890857458401150
BauknechtDBR 5890 AL 01DBR5890AL01
BauknechtDBR 5890 AL 01857458401171
BauknechtDBR 5890 AL 01857458401170
BauknechtDBR 5890 IN857404101000
BauknechtDBR 5890 IN 01857458401150
BauknechtDBR 5890 IN 01857458401151
BauknechtDBR 5890 IN 01DBR5890IN01
BauknechtDBR 5890 IXL855677301900
BauknechtDBR 5890/01INPT857404101010
BauknechtDBR 589001857404101014
BauknechtDBR 589001857404101010
BauknechtDBR 589001857404101011
BauknechtDBR 589001DBR589001
BauknechtDBR 589001857404101013
BauknechtDBR 589001857404101012
BauknechtDBR 589002857458401162
BauknechtDBR 589002857458401180
BauknechtDBR 589002857458401160
BauknechtDBR 589002857458401161
BauknechtDBR 589002DBR589002
BauknechtDBR 6790857442301001
BauknechtDBR 6790DBR6790
BauknechtDBR 6790857442301000
BauknechtDBR 6990857441001000
BauknechtDBR 6990857438301000
BauknechtDBR 6990857441001010
BauknechtDBR 6990857438301010
BauknechtDBR 6990DBR6990
BauknechtDBR 6990857438301011
BauknechtDBR 6990855677201000
BauknechtDBR 6990 IN857438301000
BauknechtDBR 6990/IN/PT857438301000
BauknechtDBR 699001DBR699001
BauknechtDBR 699001857438301010
BauknechtDBR 699001857441001010
BauknechtDBR 699001857438301011
BauknechtDBRI 5810857459001160
BauknechtDBRI 5810857459001052
BauknechtDBRI 5810857428501012
BauknechtDBRI 5810857428501001
BauknechtDBRI 5810857459001150
BauknechtDBRI 5810857428501013
BauknechtDBRI 5810857428501010
BauknechtDBRI 5810DBRI5810
BauknechtDBRI 5810857459001151
BauknechtDBRI 5810857459001050
BauknechtDBRI 5810857428501011
BauknechtDBRI 5810857428501000
BauknechtDBRI 5810 INDBRI5810IN
BauknechtDBRI 5810 IN857428501000
BauknechtDBRI 5810 IN 01857459001151
BauknechtDBRI 5810 IN 01857459001150
BauknechtDBRI 5810/IN/PT857428501000
BauknechtDBRI 581001857428501013
BauknechtDBRI 581001857428501010
BauknechtDBRI 581001DBRI581001
BauknechtDBRI 581001857428501011
BauknechtDBRI 581001857428501012
BauknechtDBRI 581002857459001160
BauknechtDBRI 581002DBRI581002
BauknechtDBRI 6910857438401000
BauknechtDBRI 6910857441101000
BauknechtDBRI 6910857438401001
BauknechtDBRI 6910DBRI6910
BauknechtDBRI 6910857441101010
BauknechtDBRI 6910857438401010
BauknechtDBRI 6910855677401000
BauknechtDBRI 6910857438401011
BauknechtDBRI 6910 IN857438401000
BauknechtDBRI 6910/IN/PT857438401000
BauknechtDBRI 691001857438401011
BauknechtDBRI 691001DBRI691001
BauknechtDBRI 691001857438401010
BauknechtDBRI5810/IN/01857459001150
BauknechtDDA 3790DDA3790
BauknechtDDB 3660DDB3660
BauknechtDDB 3660857442701900
BauknechtDDB 3660857442201010
BauknechtDDB 36602857442701900
BauknechtDDB 3690857442101010
BauknechtDDB 3690DDB3690
BauknechtDDB 3690857442801900
BauknechtDDB 36902857442801900
BauknechtDDB 36902Q0902270000
BauknechtDDB 5301857457915000
BauknechtDDB 5301DDB5301
BauknechtDDB 5310857454101050
BauknechtDDB 5310DDB5310
BauknechtDDB 5310 IN COOKERHOOD857454101050
BauknechtDDB 5310 INCOOKERHOOD857454101050
BauknechtDDB 5390DDB5390
BauknechtDDB 5390857453501080
BauknechtDDB 5390857453501050
BauknechtDDB 5760857458601950
BauknechtDDB 5760DDB5760
BauknechtDDB 5760857458601050
BauknechtDDB 5790857456901051
BauknechtDDB 5790857456901080
BauknechtDDB 5790DDB5790
BauknechtDDB 5790857456901950
BauknechtDDB 5790857456901050
BauknechtDDB 5810857459601000
BauknechtDDB 5810DDB5810
BauknechtDDB 5810857459601001
BauknechtDDB 7760Q0902220000
BauknechtDDB 7760DDB7760
BauknechtDDB 7760855675901900
BauknechtDDB 7790855676501900
BauknechtDDB 7790Q0902230000
BauknechtDDB 7790DDB7790
BauknechtDDBI 5790DDBI5790
BauknechtDDBI 5790857457001053
BauknechtDDBI 5790857457001050
BauknechtDDBI 5790857457001051
BauknechtDDBI 5790857457001052
BauknechtDDC 7750DDC7750
BauknechtDDE 5760857455701080
BauknechtDDE 5760857455701051
BauknechtDDE 5760857455701052
BauknechtDDE 5760DDE5760
BauknechtDDE 5760857455701053
BauknechtDDE 5760857455701050
BauknechtDDE 5760 ALDDE5760AL
BauknechtDDE 5790857456001080
BauknechtDDE 5790857456001051
BauknechtDDE 5790857456001052
BauknechtDDE 5790DDE5790
BauknechtDDE 5790857456001053
BauknechtDDE 5790857456001050
BauknechtDDE 5860DDE5860
BauknechtDDEI 5790857456301081
BauknechtDDEI 5790857456301052
BauknechtDDEI 5790DDEI5790
BauknechtDDEI 5790857456301053
BauknechtDDEI 5790857456301050
BauknechtDDEI 5790857456301080
BauknechtDDEI 5790857456301051
BauknechtDDEI 5890857450501051
BauknechtDDEI 5890DDEI5890
BauknechtDDEI 5890857450501052
BauknechtDDEI 5890857450501050
BauknechtDDG 3660857442201000
BauknechtDDG 3660DDG3660
BauknechtDDG 3660857442501900
BauknechtDDG 36602857442501900
BauknechtDDG 3690857442101000
BauknechtDDG 3690DDG3690
BauknechtDDG 3690857442601900
BauknechtDDG 36902857442601900
BauknechtDDGI 3610DDGI3610
BauknechtDDGI 3610857442001000
BauknechtDDGI 3611857442001200
BauknechtDDL 5890857450415081
BauknechtDDL 5890857450401082
BauknechtDDL 5890857450401051
BauknechtDDL 5890857450415082
BauknechtDDL 5890857450415050
BauknechtDDL 5890857450401052
BauknechtDDL 5890DDL5890
BauknechtDDL 5890857450416050
BauknechtDDL 5890857450415080
BauknechtDDL 5890857450401080
BauknechtDDL 5890857450401050
BauknechtDDL 5890857450416052
BauknechtDDL 5890 INCOOKERHO857450416052
BauknechtDDL 5890 INCOOKERHO857450416050
BauknechtDDLE 54790DDLE54790
BauknechtDDLE 5790857455916050
BauknechtDDLE 5790857455901050
BauknechtDDLE 5790DDLE5790
BauknechtDDLE 5790857455916051
BauknechtDDLE 5790857455901051
BauknechtDDLE 5790857439401000
BauknechtDDLE 5790857455916052
BauknechtDDLE 5790857455915050
BauknechtDDLE 5790857439401900
BauknechtDDLE 57901857439401000
BauknechtDDLE 57901DDLE57901
BauknechtDDLE 57901857439401900
BauknechtDDLI 5710857456201050
BauknechtDDLI 5710DDLI5710
BauknechtDDLI 5710857456201051
BauknechtDDLI 5710857439501000
BauknechtDDLI 5710857456201052
BauknechtDDLI 5710857439501900
BauknechtDDLI 5710 IBN857456201051
BauknechtDDLI 57101DDLI57101
BauknechtDDLI 57101857439501000
BauknechtDDLI 57101857439501900
BauknechtDDLR 5790DDLR5790
BauknechtDDLR 5790857458501050
BauknechtDDLR 5790857458501051
BauknechtDDS 5990857453601052
BauknechtDDS 5990DDS5990
BauknechtDDS 5990857453601050
BauknechtDDS 5990857453601051
BauknechtDDS 5990 INCOOKERHO857453601050
BauknechtDDS 5990 INCOOKERHO857453601051
BauknechtDDS 5990 INCOOKERHO857453601052
BauknechtDDT 7790857456101050
BauknechtDDT 7790DDT7790
BauknechtDDT 7790857456101051
BauknechtDDTI 5950857440201001
BauknechtDDTI 5950DDTI5950
BauknechtDDTI 5950857440201000
BauknechtDDTI 5950 IN857440201000
BauknechtDDTI 5950 INCOOKERHO857440201001
BauknechtDDTI 5950 INCOOKERHO857440201000
BauknechtDDW 5790857453516051
BauknechtDDW 5790DDW5790
BauknechtDDW 5790857453516050
BauknechtDDXE 5790DDXE5790
BauknechtDDXE 5790857457101050
BauknechtDDXI 5790DDXI5790
BauknechtDDXI 5790857457201050
BauknechtDGM 2660DGM2660
BauknechtDGM 2660857439701000
BauknechtDGM 2660857439701900
BauknechtDGM 26602857439701900
BauknechtDGM 2690857439801000
BauknechtDKEL 3860DKEL3860
BauknechtDKEL 3890DKEL3890
BauknechtDKEL 5760857455501052
BauknechtDKEL 5760DKEL5760
BauknechtDKEL 5760857455501050
BauknechtDKEL 5760857455501051
BauknechtDKEL 5760 IN857455501052
BauknechtDKEL 5790857455601051
BauknechtDKEL 5790857455601052
BauknechtDKEL 5790DKEL5790
BauknechtDKEL 5790857455616050
BauknechtDKEL 5790857455601050
BauknechtDKM 5390857454201050
BauknechtDKM 5390DKM5390
BauknechtDKR 5890857459101161
BauknechtDKR 5890857459101150
BauknechtDKR 5890DKR5890
BauknechtDKR 5890857459101162
BauknechtDKR 5890857459101151
BauknechtDKR 5890857459101050
BauknechtDKR 5890857459101160
BauknechtDKR 5890857459101051
BauknechtDKR 5890 IN 01857459101150
BauknechtDKR 5890 IN 01857459101151
BauknechtDKR 5890/IN/01857459101150
BauknechtDKR 589001DKR589001
BauknechtDKR 589002857459101160
BauknechtDKR 589002DKR589002
BauknechtDKR 589002857459101161
BauknechtDKR 589002857459101162
BauknechtDRBI 5810 INDRBI5810IN
BauknechtDTL 5790DTL5790
BauknechtDTL 5790857459401000
BauknechtDTR 5890857459201161
BauknechtDTR 5890857459201050
BauknechtDTR 5890857459215050
BauknechtDTR 5890DTR5890
BauknechtDTR 5890857459201070
BauknechtDTR 5890857459201160
BauknechtDTR 5890 IN857459201151
BauknechtDTR 5890 IN857459201150
BauknechtDTR 5890 IN 01857459201151
BauknechtDTR 5890 IN 01DTR5890IN01
BauknechtDTR 5890 IN 01857459201150
BauknechtDTR 5890/IN/01857459201150
BauknechtDTR 589002857459201160
BauknechtDTR 589002857459201161
BauknechtDTR 589002DTR589002
BauknechtE076 BIIE076BII
BauknechtM 5390857454201050
BauknechtR 5890857459101161
BauknechtR 5890857459101150
BauknechtR 5890857459101162
BauknechtR 5890857459101151
BauknechtR 5890857459101050
BauknechtR 5890857459101160
BauknechtR 5890857459101051
DE DIETRICHDHD 375 XP 1DHD375XP1
DE DIETRICHDHD 375 XP 11DHD375XP11
DE DIETRICHDHD 375 XP 12DHD375XP12
DeDietrichDHD375XP1
DeDietrichDHD375XP11
DeDietrichDHD375XP12
ElectroluxEFC6671X
ElectroluxEFC9460X
ElectroluxEFC9650X
ElectroluxEFC9660X
ElectroluxEFC9671X
ELECTROLUXEFC 6671 XEFC6671X
ELECTROLUXEFC 9460 XEFC9460X
ELECTROLUXEFC 9650 XEFC9650X
ELECTROLUXEFC 9660 XEFC9660X
ELECTROLUXEFC 9671 XEFC9671X
Elektra bregenzDBRI 6910857441101011
Elektra bregenzDBRI 6910 /01 IN857441101011
Elica04 GR/F 90208098504405
Elica208047042208852523110870
Elica208068204401 4849918852523116590
Elica208081340602 47510583852523110941
Elica208081340602 47510583852523110940
Elica2080813406024751058852523110940
Elica2080813406024751058852523110941
Elica208099840606 56010692 A852523116460
Elica208099840606 56010692A852523116460
Elica2080998406065601069852523116460
Elica208099840608 5601273852523104360
Elica208099840608 56012734 A852523104360
Elica208099840608 56012734A852523104360
Elica2080998406085601273852523104360
Elica208138504403 6141286852523116580
Elica2081385044036141286852523116580
Elica208177504401 6421450852523111460
Elica208177504401 64214507852523111460
Elica2081775044016421450852523111460
Elica208187904401 6521457852523111470
Elica208187904401 65214579852523111470
Elica208187904402 6521459852523111480
Elica208187904402 65214596852523111480
Elica208202904410 PRF 0100852523107810
Elica208202904410 PRF 0100242852523107810
Elica208202904410 PRF0100242852523107810
Elica208202904431 PRF 01002852523115970
Elica208202904431 PRF01002852523115970
Elica208242546601 PRF 0118387852523113950
Elica208242546601 PRF0118852523113950
Elica208242546601 PRF0118387852523113950
Elica208243204403 PRF 0118852523112830
Elica208243204403 PRF 0118399852523112830
Elica208243204403 PRF0118399852523112830
Elica208243246602 PRF 0118852523113960
Elica208243246602 PRF 0118370852523113960
Elica208243246602 PRF0118370852523113960
Elica208245304404 PRF 0118852523112840
Elica208245304404 PRF 0118396852523112840
Elica208245304404 PRF0118396852523112840
Elica208254204403 PRF 0118852523112630
Elica208254204403 PRF 0118397852523112630
Elica208254204403 PRF0118397852523112630
Elica208257404402 PRF 0118852523112620
Elica208257404402 PRF 0118400852523112620
Elica208257404402 PRF0118400852523112620
Elica208257561101 PRF 0113852523113700
Elica208257561101 PRF 0113159852523113700
Elica208257561101 PRF0113159852523113700
Elica208270804409 5731109852523111660
Elica208270804409 57311095852523111660
Elica2082708044095731109852523111660
Elica208270904407 5731108852523111670
Elica208270904407 57311082852523111670
Elica2082709044075731108852523111670
Elica208270904409 5731117852523111680
Elica208270904409 57311174852523111680
Elica2082709044095731117852523111680
Elica208270904410 5731108852523111690
Elica208270904410 57311082852523111690
Elica2082709044105731108852523111690
Elica208271004406 5731123852523111700
Elica208271004406 57311232852523111700
Elica2082710044065731123852523111700
Elica208281304402 5171369852523108270
Elica208281304402 51713693 A852523108270
Elica208281304402 51713693A852523108270
Elica2082813044025171369852523108270
Elica208281304403 5171369852523108280
Elica208281304403 51713694 A852523108280
Elica208281304403 51713694A852523108280
Elica2082813044035171369852523108280
Elica208281345001 5171369852523108290
Elica208281345001 51713693852523108290
Elica2082813450015171369852523108290
Elica208281345002 5171369852523108300
Elica208281345002 51713694852523108300
Elica2082813450025171369852523108300
Elica208281404401 4849332852523116610
Elica208281404402 4849918852523116711
Elica208281804401 5081633852523108310
Elica208281804401 50816337852523108310
Elica2082818044015081633852523108310
Elica208282004401 6121273852523111850
Elica208282004401 61212733852523111850
Elica208285004401 6641478852523101940
Elica208285004401 66414789852523101940
Elica2082850044016641478852523101940
Elica208297804401 PRF 0007852523116701
Elica208339504401 PRF 0038852523100150
Elica208339504401 PRF 0038487852523100150
Elica208339504401 PRF0038487852523100150
Elica208339504402 PRF 0041852523100140
Elica208339504402 PRF 0041670852523100140
Elica208339504402 PRF0041670852523100140
Elica208343404401 PRF 0038852523110170
Elica208343404401 PRF 0038487852523110170
Elica208343404401 PRF0038487852523110170
Elica208343404402 PRF 0041852523110180
Elica208343404402 PRF 0041670852523110180
Elica208343404402 PRF0041670852523110180
Elica208355404421 PRF 0128858946100310
Elica2HAN/A/ 90208097404404
ElicaAL/A/ 90208001104401
ElicaALASKADIGITAL SIX208193204401
ElicaALUMIN 08 01 ALF/ 90208097404405
ElicaALUMINIUM208090004402
ElicaALUMINIUM208090004401
ElicaALUMINIUM 2HANA 90208097404404
ElicaALUMINIUMANA 602 H208097404403
ElicaALUMINIUMPL 3VA 60208097404401
ElicaALUMINIUMPL 3VA 90208097404402
ElicaALUMINIUMTC 3IA 90208089304401
ElicaALUMINIUMTC 3IAL208082304401
ElicaALUMINIUMTC 3IAL208082304402
ElicaALUMINOS HS 35 PL 3V208098554410
ElicaALUMINOS HS 35 PL 3V208098554411
ElicaALUMINOSE 04 GRF 90208098504405
ElicaALUMINOSEALA 90208001104401
ElicaALUMINOSEAN/A/ 90208098504403
ElicaALUMINOSEANA 90208098504403
ElicaALUMINOSEPL 3V4HA 90208098504402
ElicaALUMINOSEPL 3VGRA 90208098504404
ElicaALUMINOSEPL3V4H208098504401
ElicaALUMINOSETC 3I4H208001104402
ElicaALUMINOSETC 63 IA208001304403
ElicaALUMINOSHS 35 PL 3V208098554410
ElicaALUMINOSHS 35 PL 3V208098554411
ElicaAN/A/ 602 H208097404403
ElicaANT208153140605
ElicaANT208153140601
ElicaANT208002004401
ElicaANT208083404401
ElicaANT208001904405
ElicaANT208136940606
ElicaANT208002040602
ElicaANT208002004402
ElicaANT208153140602
ElicaANT208019440606
ElicaANT208002040613
ElicaANT208001904404
ElicaANTART PL 3V4HIX/A208001904403
ElicaANTART PL 3V4HIX/A208001940607
ElicaANTARTICAASTIX/A208136940606
ElicaANTARTICAHMETEOIX208153140606
ElicaANTARTICAHMETEOIX208153140601
ElicaANTARTICAIX208019440606
ElicaANTARTICAIX/A208002004401
ElicaANTARTICAIX/A208002004402
ElicaANTARTICAIX/A208002040602
ElicaANTARTICAIX/A208002040613
ElicaANTARTICAIX/A/ 100208002040614
ElicaANTARTICAIXV/F/ 90208001904404
ElicaANTARTICAIXVETRO208083404401
ElicaANTARTICAMETEOIX208153140602
ElicaANTARTICAMETEOIX/A208153140605
ElicaANTARTICAPL 3VIX208001904402
ElicaANTARTICAS 35 PL 3V208001904405
ElicaANTARTICAS 35 PL 3V208001904406
ElicaANTARTICAS 35 TC 3I S208136904402
ElicaANTARTICAS 35 TC 3I S208136904401
ElicaANTARTICAS 40 APL 3V208019440603
ElicaANTARTICAS 40 APL 3V208001940608
ElicaANTARTICASOFTIX/A208001940609
ElicaANTARTICATC 4HA/ 100208136940605
ElicaANTARTICATC 4HA/ 100208136940602
ElicaARTICAASTIXA 90208102240601
ElicaARTICAASTIXA 90208102240603
ElicaARTICAASTIXA/ 90208102240601
ElicaARTICAASTIXA/ 90208102240603
ElicaARTICAGMEIX/A/ 90208002404408
ElicaARTICAGMEIXA 90208002404408
ElicaARTICAIX208002340604
ElicaARTICAIX208102240602
ElicaARTICAIX208002440603
ElicaARTICAMETEOIX/A/ 90208153240603
ElicaARTICAMETEOIX/A/ 90208153240601
ElicaARTICAMETEOIXA 90208153240601
ElicaARTICAS 35 PL 3V2H208002304404
ElicaARTICAS 35 TC 3I S208102204401
ElicaARTICAS 35 TC 3IS208102204401
ElicaARTICAS 40 APL 3V2H208002340602
ElicaARTICAS 40 IX V/F/ 90208002304403
ElicaARTICASOFTLIGHTIX208002340605
ElicaARTICATC 3 IIX/A/ 90208002404403
ElicaARTICATC 3I2HS 35208002440607
ElicaARTICATC 3I2HS 35 A90208002404401
ElicaARTICATCIX/A/ 90208002440601
ElicaARTICATCIX/A/ 90208002440605
ElicaARTICATCIXA 90208002440605
ElicaATLANT LX/IXA/ 100208108640601
ElicaATLANT LX/IXA/ 100208106040601
ElicaATLANTICAHSOFTIX208106040603
ElicaATLANTICAS 35 PL 3V208106004401
ElicaATLANTISPL 3VIX/A/ 90208003204402
ElicaATLANTISPL 3VIXA 90208003204402
ElicaATLANTISS 35 PL 3V2H208003204405
ElicaATLANTISS 40 IXF/ 90208003204403
ElicaATLANTLXIXA 100208108640601
ElicaATLANTLXIXA 100208106040601
ElicaAURORA 01 01 IX/A/ 90208088404401
ElicaAURORA 0101 IXA 90208088404401
ElicaAURORAPL 3VIX/A/ 90208088404402
ElicaAURORAPL 3VIXA 90208088404402
ElicaAURORAS 35 PL 3VIX208088404403
ElicaBOGARTINOX VETRO208083004402
ElicaBOGARTIXVA 90208083004401
ElicaBOGARTIXVA/ 90208083004401
ElicaBOGARTPL 3VIX VTR208083004404
ElicaBOGARTPL 3VIX/A/ 90208083004403
ElicaBOGARTPL 3VIXA 90208083004403
ElicaBOGARTPL 3VIXVTR208083004404
ElicaBOGARTS 35 PL 3V208083004406
ElicaBOGARTS 35 PL 3V208083040604
ElicaBRIDGEAN IX/A/ 90208168204401
ElicaBRIDGEANIXA 90208168204401
ElicaBRIDGES 35 TC 3I S208189704401
ElicaBRIDGES 35 TC 3IS208189704401
ElicaC SENOSMETIXA/ 120208152540602
ElicaC SENOSMETIXA/ 90208152540601
ElicaCAPTAMETEOIXA 12208150940602
ElicaCAPTAMETEOIXA 90208150940601
ElicaCAPTAMETEOIXA/ 12208150940602
ElicaCAPTAMETEOIXA/ 90208150940601
ElicaCAPTASENS TC/IX/ 120208128440601
ElicaCAPTASENS TC/IX/ 90208128404401
ElicaCAPTASENSTCIX 120208128440601
ElicaCAPTASENSTCIX 90208128404401
ElicaCHVESUVIOE 2HATN 50258160643901
ElicaCIRCUSIS K42 P4T3V208239704401
ElicaCIRCUSIS M20 P4T3V208239746601
ElicaCIRCUSISK 42 P4T3V208239704401
ElicaCIRCUSISM 20 P4T3V208239746601
ElicaCONCAVEREMOTEIX/A208099540602
ElicaCONCAVES 3208099540601
ElicaCONCAVES 35 CB 312 H208099504401
ElicaCONVEXS 30 PL 3VIX208088704401
ElicaCRYSTALLXIXA208080904403
ElicaCRYSTALLXIXA208080904404
ElicaCRYSTALLXIXA208080904402
ElicaCRYSTALTC 3I4HIX/A208105704401
ElicaCSENOSMETIXA 120208152540602
ElicaCSENOSMETIXA 90208152540601
ElicaCUBE 1S35 PS 3V2H208014845002
ElicaCUBE 1S35 PS 3V2HIX208014845001
ElicaCUBEGMETC 3I208099304402
ElicaCUBEGMETC 3I208099304403
ElicaCUBES 30 IXA 60208014804401
ElicaCUBES 30 IXA/ 60208014804401
ElicaCUBETC 3IIX/A/ 60208099304404
ElicaCUBETC 3IIX/A/ 90208099304401
ElicaCUBETC 3IIXA 60208099304404
ElicaCUBETC 3IIXA 90208099304401
ElicaCUBICALXIXA 90 X60208014942201
ElicaCUBICALXIXA/ 90 X60208014942201
ElicaCUBICAS 35 PS 3V4H208014945001
ElicaCUBICATC 3I4HIX/A208015004402
ElicaCUBICATC 3I4HIXA208015004402
ElicaD ANTAIXA/ 90208130942205
ElicaDANTAIXA 90208130942205
ElicaDIETROANTAIXA 120208131042201
ElicaDIETROANTAIXA 120208131042202
ElicaDIETROANTAIXA 90208130942201
ElicaDIETROANTAIXA 90208130942202
ElicaDIETROANTAIXA/ 120208131042201
ElicaDIETROANTAIXA/ 120208131042202
ElicaDIETROANTAIXA/ 90208130942201
ElicaDIETROANTAIXA/ 90208130942202
ElicaDOLMENSTIXA208135804401
ElicaECLISSEIXF 60208103604401
ElicaECLISSEIXF/ 60208103604401
ElicaEDGEIX/A/ 90208151640601
ElicaEDGEIXA 90208151640601
ElicaEMPIREINOXA 90208083104401
ElicaEMPIREINOXA/ 90208083104401
ElicaEMPIREPL 3V2HIX/F 90208083104403
ElicaEMPIREPL 3V2HIXF 90208083104403
ElicaEMPIREPL 3VIX/A/ 90208083104402
ElicaEMPIREPL 3VIXA 90208083104402
ElicaEMPIRES 35 PL 3VIX208083104404
ElicaFLATGLASSISM 20208243246601
ElicaFLATINOXA/ 110208047042201
ElicaFLATINOXA/ 80208047042202
Bekijk 1 tot 1000 van 2736 modellen
Alle modelnummers tonen

AEG: 2460 D A, 2460D-A, 2460D-A/GB, 2490 D A, 2490D-A, 2600 D A, 2600D-A, 3000 D M, 3000D-M, 3010 D M, 3010D-M, 942120650, 942121629, DBB 4650 M, DBB4650M, DBB 4950 M, DBB 4950 MM, DBB4950M, DBB4950MM, DBB 5660 HM, DBB5660HM, DBB 5960 HM, DBB5960HM, DBB 6960 HM, DBB6960HM, DBE 5960 HG, DBE 5960 HM, DBE5960HG, DBE5960HM, DBK 5960 DHM, DBK5960DHM, DBK 7990 HG, DBK7990HG, DD 8360 M, DD8360-M, DD 8390 M, DD8390-M, DD 8623 M, DD8623-M, DD 8625 M, DD8625-M, DD 8675 M, DD8675-M, DD 8693 M, DD8693-M, DD 8695 A, DD8695-A, DD 8697 M, DD8697-M, DD 8820 A, DD8820-A, DD 8821 M, DD8821-M, DD 8861 AD, DD 8861 M, DD8861-AD, DD8861-M, DD 8890 A, DD8890-A, DD 8891 AD, DD 8891 M, DD8891-AD, DD8891-M, DD 8990 AD, DD8990AD, DD 8991 AD 9, DD8991-AD9, DI 8610 M, DI8610-M, DI 8616 M, DI8616-M, DI 8820 A, DI8820-A, DI 8821 M, DI8821-M, DI 9610 M, DI9610-M, DIB 4950 M, DIB4950M, DIB 5160 HM, DIB5160HM, DIE 5960 HG, DIE5960HG, DIK 7190 HG, DIK7190HG, DKB 4650 M, DKB4650M, DKB 4950 M, DKB4950M, DKB 5660 HM, DKB5660HM, DKB 5960 HM, DKB5960HM, EFC 0406 X, EFC0406X/S, EFC 980 X, EFC980X, EFC980X/EU, EFC980X/GB, EFC 1406 X, EFC1406X/S, EFC 1410 X, EFC1410X/EU, EFC 1416 X, EFC1416X/S, EFC 1420 X, EFC1420X, EFC1420X/CH, EFC 1426 X, EFC1426X/S, EFC 1430 X, EFC1430X, EFC 1446 X, EFC1446X/S, EFC 1456 U, EFC1456U/S, EFC 1460 X, EFC1460X, EFC 1476 U, EFC1476U/S, EFC 6400 U, EFC 6400 X, EFC6400U, EFC6400X, EFC 6420 X, EFC6420X/CH, EFC 6421 X, EFC6421X, EFC 6450 X, EFC6450X, EFC 6671 X, EFC6671X, EFC 6940, EFC6940/CH, EFC6940CH, EFC6941, EFC 6941, EFC 9400 U, EFC 9400 X, EFC9400U, EFC9400X, EFC 9415 X, EFC9415X/CH, EFC 9416 X, EFC9416X/S, EFC 9420 X, EFC9420X/CH, EFC 9421 X, EFC9421X, EFC 9436 X, EFC9436X/S, EFC 9440 X, EFC9440X/EU, EFC9440X/GB, EFC 9446 U, EFC9446U/S, EFC 9447 U, EFC9447U/S, EFC 9450 X, EFC9450X/CH, EFC 9457 U, EFC9457U/S, EFC 9460 X, EFC9460X, EFC9460X/T, EFC 9461 U, EFC 9461 X, EFC9461U/A, EFC9461X/A, EFC9461X/T, EFC 9466 X, EFC9466X/S, EFC 9476 X, EFC9476X/S, EFC 9486 U, EFC9486U/S, EFC 9650 X, EFC9650X, EFC 9660 X, EFC9660X, EFC 9661 X, EFC9661X, EFC 60671 X, EFC60671X, EFC 90671 X, EFC90671X, EFCR 143 X, EFCR143X, EFCR 144 X, EFCR144X, EFCR 942 X, EFCR942X, EFCR 944 U, EFCR944U, EFCR 957 U, EFCR957U, HD 8890 A, HD8890-A, HD 8960 AD, HD8960AD, HD 8990 AD, HD8990AD, X66263 MD 2, X66263MD2, X66264 MK 1, X66264MK1, X69263 MD 2, X69263 MI 1, X69263MD2, X69263MI1, X69264 MD 1, X69264 MI 1, X69264 MK 1, X69264MD1, X69264MI1, X69264MK1, X79286 MD 1, X79286MD1, X79464 MK 1, X79464MK1

Amana: AH 9D1TGS

Ariston: HB 6, HB 6 1, HB 6 IX, HB 6.1, HB 6.1 IX, HB 7, HB 7 1, HB 7 IX, HB 7.1, HB 9, HB 9 1, HB 9 IX, HB 9 R.1 (AN), HB 9 R1, HB 9 R2, HB 9.1, HB 9.1 IX, HB 9.1 IX DE, HB 9R, HB 9R. 1, HB 9R 1, HB 9R1, HB 9R 2, HB 60, HB 60 .E, HB 60 E, HB 60 P, HB 60.E IX, HB 61, HB 90, HB 90 .E, HB 90 .EFIX, HB 90 .ERAN, HB 90 E, HB 90 EF, HB 90 EFIX, HB 90 ERAN, HB 90 P, HB 90.E F IX, HB 90.E IX, HB 91, HBD 9F, HBD 9F. 1, HBD 9F 1, HBH 90, HBH 90 IX, HBH 120, HBH 120 IX, HC 9, HC 9 F IX, HC 9 FIX, HC 9 IX, HC 9 IX/1, HC 9F, HC 9FIX, HC 9IX 1, HD 60, HD 60 IX, HD 90, HD 90 .E, HD 90 E, HD 90.E, HDF 90, HDF 90 IX, HDI 90 E, HDM 90, HDM 90 .1, HDM 90 1, HDM 90 IX, HDM 90.1 (ALU), HDM 90.1 IX, HDM 90.1 IX DE, HDM 901, HDMI 90, HDMI 90 .1, HDMI 90 1, HDMI 90 IX, HQ 90, HQ 90 .1, HQ 90 1, HQ 90.1 (JADE), HQ 90.1 (MOON), HQ 901, HZ 9, HZ 9 F, HZ 9 F (AN), HZ 9 F IX, HZ 9 FIX, HZ 9 IX, HZ 9F, HZ 9FIX, HZS 90, HZS 90 IX, HZT 9, HZT 9 IX, HZTL 9, HZTL 9 IX, HZV 9, HZV 9 IX

Atag: WS611MR, WS911MR, WS6011MR, WS6111MR, WS9111MR, WS9111MRL

ATAG: WS611MR, WS911MR, WS6011MR, WS6111MR, WS9111MR, WS9111MRL

Bauknecht: AKR 510, AKR 511, AKR 981, AKR 982, AKR 983, DBBR 9190, DBHBS 63 LL, DBHBS 92 LTI X, DBHBS 93 LL X, DBHBS 94 LM X, DBIBS 92 LT X, DBIBS 93 LB X, DBM 5390, DBR 5812, DBR 5812 IN, DBR 5812 IN 01, DBR 5812/IN/PT, DBR 5890, DBR 5890 AL 01, DBR 5890 IN, DBR 5890 IN 01, DBR 5890 IXL, DBR 5890/01INPT, DBR 6790, DBR 6990, DBR 6990 IN, DBR 6990/IN/PT, DBR 581201, DBR 581201 N, DBR 589001, DBR 589002, DBR 699001, DBRI 5810, DBRI 5810 IN, DBRI 5810 IN 01, DBRI5810/IN/01, DBRI 5810/IN/PT, DBRI 6910, DBRI 6910 IN, DBRI 6910/IN/PT, DBRI 581001, DBRI 581002, DBRI 691001, DDA 3790, DDB 3660, DDB 3690, DDB 5301, DDB 5310, DDB 5310 IN COOKERHOOD, DDB 5310 INCOOKERHOOD, DDB 5390, DDB 5760, DDB 5790, DDB 5810, DDB 7760, DDB 7790, DDB 36602, DDB 36902, DDBI 5790, DDC 7750, DDE 5760, DDE 5760 AL, DDE 5790, DDE 5860, DDEI 5790, DDEI 5890, DDG 3660, DDG 3690, DDG 36602, DDG 36902, DDGI 3610, DDGI 3611, DDL 5890, DDL 5890 INCOOKERHO, DDLE 5790, DDLE 54790, DDLE 57901, DDLI 5710, DDLI 5710 IBN, DDLI 57101, DDLR 5790, DDS 5990, DDS 5990 INCOOKERHO, DDT 7790, DDTI 5950, DDTI 5950 IN, DDTI 5950 INCOOKERHO, DDW 5790, DDXE 5790, DDXI 5790, DGM 2660, DGM 2690, DGM 26602, DKEL 3860, DKEL 3890, DKEL 5760, DKEL 5760 IN, DKEL 5790, DKM 5390, DKR 5890, DKR 5890 IN 01, DKR 5890/IN/01, DKR 589001, DKR 589002, DRBI 5810 IN, DTL 5790, DTR 5890, DTR 5890 IN, DTR 5890 IN 01, DTR 5890/IN/01, DTR 589002, E076 BII, M 5390, R 5890

DE DIETRICH: DHD 375 XP 1, DHD 375 XP 11, DHD 375 XP 12

DeDietrich: DHD375XP1, DHD375XP11, DHD375XP12

Electrolux: EFC6671X, EFC9460X, EFC9650X, EFC9660X, EFC9671X

ELECTROLUX: EFC 6671 X, EFC 9460 X, EFC 9650 X, EFC 9660 X, EFC 9671 X

Elektra bregenz: DBRI 6910, DBRI 6910 /01 IN

Elica: 2HAN/A/ 90, 2HANA 90, 04 GR/F 90, 04 GRF 90, 208047042208, 208068204401 4849918, 208081340602 47510583, 208099840606 56010692 A, 208099840606 56010692A, 208099840608 5601273, 208099840608 56012734 A, 208099840608 56012734A, 208138504403 6141286, 208177504401 6421450, 208177504401 64214507, 208187904401 6521457, 208187904401 65214579, 208187904402 6521459, 208187904402 65214596, 208202904410 PRF 0100, 208202904410 PRF 0100242, 208202904410 PRF0100242, 208202904431 PRF 01002, 208202904431 PRF01002, 208242546601 PRF0118, 208242546601 PRF 0118387, 208242546601 PRF0118387, 208243204403 PRF 0118, 208243204403 PRF 0118399, 208243204403 PRF0118399, 208243246602 PRF 0118, 208243246602 PRF 0118370, 208243246602 PRF0118370, 208245304404 PRF 0118, 208245304404 PRF 0118396, 208245304404 PRF0118396, 208254204403 PRF 0118, 208254204403 PRF 0118397, 208254204403 PRF0118397, 208257404402 PRF 0118, 208257404402 PRF 0118400, 208257404402 PRF0118400, 208257561101 PRF 0113, 208257561101 PRF 0113159, 208257561101 PRF0113159, 208270804409 5731109, 208270804409 57311095, 208270904407 5731108, 208270904407 57311082, 208270904409 5731117, 208270904409 57311174, 208270904410 5731108, 208270904410 57311082, 208271004406 5731123, 208271004406 57311232, 208281304402 5171369, 208281304402 51713693 A, 208281304402 51713693A, 208281304403 5171369, 208281304403 51713694 A, 208281304403 51713694A, 208281345001 5171369, 208281345001 51713693, 208281345002 5171369, 208281345002 51713694, 208281404401 4849332, 208281404402 4849918, 208281804401 5081633, 208281804401 50816337, 208282004401 6121273, 208282004401 61212733, 208285004401 6641478, 208285004401 66414789, 208297804401 PRF 0007, 208339504401 PRF 0038, 208339504401 PRF 0038487, 208339504401 PRF0038487, 208339504402 PRF 0041, 208339504402 PRF 0041670, 208339504402 PRF0041670, 208343404401 PRF 0038, 208343404401 PRF 0038487, 208343404401 PRF0038487, 208343404402 PRF 0041, 208343404402 PRF 0041670, 208343404402 PRF0041670, 208355404421 PRF 0128, 2080813406024751058, 2080998406065601069, 2080998406085601273, 2081385044036141286, 2081775044016421450, 2082708044095731109, 2082709044075731108, 2082709044095731117, 2082709044105731108, 2082710044065731123, 2082813044025171369, 2082813044035171369, 2082813450015171369, 2082813450025171369, 2082818044015081633, 2082850044016641478, 20808134060247510583, 20809984060656010692 A, 20809984060856012734 A, 20817750440164214507, 20818790440165214579, 20818790440265214596, 20827080440957311095, 20827090440757311082, 20827090440957311174, 20827090441057311082, 20827100440657311232, 20828130440251713693 A, 20828130440351713694 A, 20828134500151713693, 20828134500251713694, 20828180440150816337, 20828200440161212733, 20828500440166414789, AL/A/ 90, ALA 90, ALASKADIGITAL SIX, ALASKADIGITALSIX, ALUMIN 08 01 ALF/ 90, ALUMIN 0801 ALF 90, ALUMINIUM, ALUMINIUM 2HANA 90, ALUMINIUMANA 602 H, ALUMINIUMPL 3VA 60, ALUMINIUMPL 3VA 90, ALUMINIUMTC 3IA 90, ALUMINIUMTC 3IAL, ALUMINOSE 04 GRF 90, ALUMINOSEALA 90, ALUMINOSEAN/A/ 90, ALUMINOSEANA 90, ALUMINOSEPL3V4H, ALUMINOSEPL 3V4HA 90, ALUMINOSEPL 3VGRA 90, ALUMINOSETC 3I4H, ALUMINOSETC 63 IA, ALUMINOS HS 35 PL 3V, ALUMINOSHS 35 PL 3V, AN/A/ 602 H, ANA 602 H, ANT, ANTARTICAASTIX/A, ANTARTICAASTIXA, ANTARTICAHMETEOIX, ANTARTICAIX, ANTARTICAIX/A, ANTARTICAIX/A/ 100, ANTARTICAIXA, ANTARTICAIXA 100, ANTARTICAIXV/F/ 90, ANTARTICAIXVETRO, ANTARTICAIXVF 90, ANTARTICAMETEOIX, ANTARTICAMETEOIX/A, ANTARTICAMETEOIXA, ANTARTICAPL 3VIX, ANTARTICAS 35 PL 3V, ANTARTICAS 35 TC 3I S, ANTARTICAS 35 TC 3IS, ANTARTICAS 40 APL 3V, ANTARTICASOFTIX/A, ANTARTICASOFTIXA, ANTARTICATC 4HA/ 100, ANTARTICATC 4HA 100, ANTART PL 3V4HIX/A, ANTARTPL 3V4HIXA, ARTICAASTIXA/ 90, ARTICAASTIXA 90, ARTICAGMEIX/A/ 90, ARTICAGMEIXA 90, ARTICAIX, ARTICAMETEOIX/A/ 90, ARTICAMETEOIXA 90, ARTICAS 35 PL 3V2H, ARTICAS 35 TC 3I S, ARTICAS 35 TC 3IS, ARTICAS 40 APL 3V2H, ARTICAS 40 IX V/F/ 90, ARTICAS 40 IXVF 90, ARTICASOFTLIGHTIX, ARTICATC 3 IIX/A/ 90, ARTICATC 3I2HS 35, ARTICATC 3I2HS 35 A90, ARTICATC 3IIXA 90, ARTICATCIX/A/ 90, ARTICATCIXA 90, ATLANTICAHSOFTIX, ATLANTICAS 35 PL 3V, ATLANTISPL 3VIX/A/ 90, ATLANTISPL 3VIXA 90, ATLANTISS 35 PL 3V2H, ATLANTISS 40 IXF/ 90, ATLANTISS 40 IXF 90, ATLANT LX/IXA/ 100, ATLANTLXIXA 100, AURORA 01 01 IX/A/ 90, AURORA 0101 IXA 90, AURORAPL 3VIX/A/ 90, AURORAPL 3VIXA 90, AURORAS 35 PL 3VIX, BOGARTINOX VETRO, BOGARTINOXVETRO, BOGARTIXVA/ 90, BOGARTIXVA 90, BOGARTPL 3VIX/A/ 90, BOGARTPL 3VIXA 90, BOGARTPL 3VIX VTR, BOGARTPL 3VIXVTR, BOGARTS 35 PL 3V, BRIDGEAN IX/A/ 90, BRIDGEANIXA 90, BRIDGES 35 TC 3I S, BRIDGES 35 TC 3IS, CAPTAMETEOIXA/ 12, CAPTAMETEOIXA/ 90, CAPTAMETEOIXA 12, CAPTAMETEOIXA 90, CAPTASENS TC/IX/ 90, CAPTASENS TC/IX/ 120, CAPTASENSTCIX 90, CAPTASENSTCIX 120, CHVESUVIOE 2HATN 50, CIRCUSIS K42 P4T3V, CIRCUSISK 42 P4T3V, CIRCUSIS M20 P4T3V, CIRCUSISM 20 P4T3V, CONCAVEREMOTEIX/A, CONCAVEREMOTEIXA, CONCAVES 3, CONCAVES 35 CB 312 H, CONVEXS 30 PL 3VIX, CRYSTALLXIXA, CRYSTALTC 3I4HIX/A, CRYSTALTC 3I4HIXA, C SENOSMETIXA/ 90, C SENOSMETIXA/ 120, CSENOSMETIXA 90, CSENOSMETIXA 120, CUBE 1S35 PS 3V2H, CUBE 1S35 PS 3V2HIX, CUBEGMETC 3I, CUBES 30 IXA/ 60, CUBES 30 IXA 60, CUBETC 3IIX/A/ 60, CUBETC 3IIX/A/ 90, CUBETC 3IIXA 60, CUBETC 3IIXA 90, CUBICALXIXA/ 90 X60, CUBICALXIXA 90 X60, CUBICAS 35 PS 3V4H, CUBICATC 3I4HIX/A, CUBICATC 3I4HIXA, D ANTAIXA/ 90, DANTAIXA 90, DIETROANTAIXA/ 90, DIETROANTAIXA/ 120, DIETROANTAIXA 90, DIETROANTAIXA 120, DOLMENSTIXA, ECLISSEIXF/ 60, ECLISSEIXF 60, EDGEIX/A/ 90, EDGEIXA 90, EMPIREINOXA/ 90, EMPIREINOXA 90, EMPIREPL 3V2HIX/F 90, EMPIREPL 3V2HIXF 90, EMPIREPL 3VIX/A/ 90, EMPIREPL 3VIXA 90, EMPIRES 35 PL 3VIX, FLATGLASSISM 20, FLATINOXA/ 80, FLATINOXA/ 110, FLATINOXA 80, FLATINOXA 110, FOCUS 01 01 S35 CAM, FOCUS 0101 S35 CAM, FOCUSHTCIX/A/ 90, FOCUSHTCIXA 90, FOCUSIX/A/ 90 ELICA, FOCUSIXA 90 ELICA, FOCUSS 35 TC 3IIX, FOCUSS 404 HIXF/ 90, FOCUSS 404 HIXF 90, FOCUSTCIX/A/ 90, FOCUSTCIXA 90, FRAMEAL/A/ 90 CAM, FRAMEALA 90 CAM, FRAMEALLUMINIOA/ 90, FRAMEALLUMINIOA 90, FRAMEGR/A/ 90, FRAMEGRA 90, FRAMES 40 APL 3V4H, FRAMES 404 HGR/F/ 90, FRAMES 404 HGRF 90, FRAMETC 3 IALLA/ 90, FRAMETC 3IALLA 90, FRAMETC 31 AL/A/ 90, FRAMETC 31 ALA 90, FREESP NGM 20 P4T3V, FREESPNGM 20 P4T3V, FREESPOTH 6A/ 100, FREESPOTH 6A/ 120, FREESPOTH 6A100, FREESPOTH 6A120, FREESPOTH 6LXA/ 100, FREESPOTH 6LXA/ 120, FREESPOTH 6LXA 100, FREESPOTH 6LXA 120, FREESPOTH 6LXIXA, FREESPOTH 6STA/ 120, FREESPOTH 6STA 120, FREESPOTH 6STALA 100, FREESPOTH 6STIXA, FREESPOTH 10 A/ 100, FREESPOTH 10 A100, FREESPOTH 10 LXA/ 120, FREESPOTH 10 LXA 120, FREESPOTH 10 LXAL 100, FREESPOTH 10 LXIX 120, FREESPOTH 10 STA/ 120, FREESPOTH 10 STA 120, FREESPOTH 10 STAL 100, FREESPOTH 10 STIX, FREESPOTH 10 STIX 120, FREESPOTH 12 A/ 100, FREESPOTH 12 A/ 120, FREESPOTH 12 A100, FREESPOTH 12 A120, FREESPOTH 12 AL/ 100, FREESPOTH 12 AL 100, FREESPOTSTIXA/ 120, FREESPOTSTIXA 120, FUTURAPL 3V4HIXF 120, FUTURAPL 3VIX/A/ 120, FUTURAPL 3VIXA 120, FUTURAS 35 PL 3V4H, FUTURASOFTIX/A/ 120, FUTURASOFTIXA 120, GENIUS 2HIXA/ 90, GENIUS 2HIXA/ 120, GENIUS 2HIXA 90, GENIUS 2HIXA 120, GLASSBOXH 6S35 PU 3, GLASSBOXSTIXA/ 90, GLASSBOXSTIXA 90, HALFFRAME 2HGR/F/ 90, HALFFRAME 2HGRF 90, HALFFRAMEALA/ 90, HALFFRAMEALA 90, HALFFRAMEPL 3V2H, HALFFRAMES 35 PL 3V2H, HALFFRAMES 40 APL 3V, HALFFRAMETC 2HAL, ISOLATEVEREH 6IX, ISOLATEVEREH 6K42, ISOLATEVEREH 10 K42, ISOLATEVERSEH 10 IX, LUMINORLXIXA/ 90, LUMINORLXIXA 90, LXIXA, MAYAS 30 IXA/ 60, MAYAS 30 IXA 60, MENHIRHSOFTIX/A, MENHIRHSOFTIXA, MENHIRS 35 PL 3V4H, MENHIRS 40 APL 3V4H, MENHIRSOFTLIGHT, MODULAALLU/A/ 90, MODULAALLU/A/ 150 DX, MODULAALLU/A/ 180 DX, MODULAALLU/A/ 180 SX, MODULAALLUA 90, MODULAALLUA 150 DX, MODULAALLUA 180 DX, MODULAALLUA 180 SX, MODULAS 35 PL 3V, NADIRIS IXA/ 48, NADIRISIXA 48, NADIRIS S35 IX, NADIRISS 35 IX, NORTHPOLES 35, OPTICAIX/A/ 90, OPTICAIXA 90, OPTICAPL 3VIX/A/ 90, OPTICAPL 3VIXA 90, OPTICAS 35 PL 3V2H, OPTICAS 40 IX V/F/ 90, OPTICAS 40 IXVF 90, OPTICASOFT 6FIXA, OPTICASOFTHALOIX, PERSONALS 35, PL 3V4H, PL 3V4HA 90, PL 3VA/ 60, PL 3VA/ 90, PL 3VA 60, PL 3VA 90, PL 3VGRA 90, POLARIXA/ 90, POLARIXA 90, SAMURAIIX, SAMURAIIXA/ 90, SAMURAIIXA 90, SAMURAIPL 3VIX/A/ 90, SAMURAIPL 3VIXA 90, SAMURAIS 40 APL 3V, SAMURAIS 40 PL 3VIX, SIENA E2H60 AS 30 L, SIENAE 2H60 AS 30 L, SIENA E2H90 AS 30 L, SIENAE 2H90 AS 30 L, SLOPEINOX VETROA 80, SLOPEINOXVETROA 80, SLOPEINOX VETROA 90, SLOPEINOXVETROA 90, SLOPEPL 3V2HIX/F/ 90, SLOPEPL 3V2HIXF 90, SLOPEPL 3VIX/A/ 80, SLOPEPL 3VIX/A/ 90, SLOPEPL 3VIXA 80, SLOPEPL 3VIXA 90, SLOPES 35 PL 3VIX, SLOPES 40 APL 3V2HIX, SOFTAL/A, SOFTALA, SOLARIS 01 IX, SPOTH 6IX/ 90, SPOTH 6IX 90, SPOTH 6LXALA/ 60, SPOTH 6LXALA/ 90, SPOTH 6LXALA/ 120, SPOTH 6LXALA 60, SPOTH 6LXALA 90, SPOTH 6LXALA 120, SPOTH 6LXIXA/ 60, SPOTH 6LXIXA/ 90, SPOTH 6LXIXA/ 120, SPOTH 6LXIXA 60, SPOTH 6LXIXA 90, SPOTH 6LXIXA 120, SPOTH 6STALA/ 60, SPOTH 6STALA/ 90, SPOTH 6STALA/ 120, SPOTH 6STALA 60, SPOTH 6STALA 90, SPOTH 6STALA 120, SPOTH 6STINOXA 70, SPOTH 6STIXA/ 60, SPOTH 6STIXA/ 90, SPOTH 6STIXA/ 120, SPOTH 6STIXA 60, SPOTH 6STIXA 90, SPOTH 6STIXA 120, SPOTH 10 LXALA/ 60, SPOTH 10 LXALA/ 90, SPOTH 10 LXALA/ 120, SPOTH 10 LXALA 60, SPOTH 10 LXALA 90, SPOTH 10 LXALA 120, SPOTH 10 LXIXA/ 60, SPOTH 10 LXIXA/ 90, SPOTH 10 LXIXA/ 120, SPOTH 10 LXIXA 60, SPOTH 10 LXIXA 90, SPOTH 10 LXIXA 120, SPOTH 10 STALA/ 60, SPOTH 10 STALA/ 90, SPOTH 10 STALA/ 120, SPOTH 10 STALA 60, SPOTH 10 STALA 90, SPOTH 10 STALA 120, SPOTH 10 STINOXA, SPOTH 10 STIXA/ 60, SPOTH 10 STIXA/ 90, SPOTH 10 STIXA/ 120, SPOTH 10 STIXA 60, SPOTH 10 STIXA 90, SPOTH 10 STIXA 120, SPOTH 12 LXALA/ 60, SPOTH 12 LXALA/ 90, SPOTH 12 LXALA/ 120, SPOTH 12 LXALA 60, SPOTH 12 LXALA 90, SPOTH 12 LXALA 120, SPOTH 12 LXIXA/ 60, SPOTH 12 LXIXA/ 90, SPOTH 12 LXIXA/ 120, SPOTH 12 LXIXA 60, SPOTH 12 LXIXA 90, SPOTH 12 LXIXA 120, SPOTH 12 STALA/ 60, SPOTH 12 STALA/ 90, SPOTH 12 STALA/ 120, SPOTH 12 STALA 60, SPOTH 12 STALA 90, SPOTH 12 STALA 120, SPOTH 12 STIXA/ 60, SPOTH 12 STIXA/ 90, SPOTH 12 STIXA/ 120, SPOTH 12 STIXA 60, SPOTH 12 STIXA 90, SPOTH 12 STIXA 120, STENARIXA, STONEGALLERYAN, STONEGALLERYAN/ 80, STONEGALLERYAN 80, STONEGALLERYBEIGE, STONEIXA, STONEIXA/ 90, STONEIXA 90, SYNTHESISCB 3I4HIX, TC 3 IA/ 90, TC 3I4H, TC3I4HIXA, TC 3IA 90, TC 3IAL, TC 63 IA, TCAL GLAS, TCALGLAS, TEVEREH 6K42 PU 3V, TEVEREH 10 K42 PU 3V, TEVEREH 12 K42 PU 3V, TEVEREH 12 K42 PU 3V2HI, TEVEREH 660 IX, TEVEREH 690 IX, TEVEREH 1060 IX, TEVEREH 1090 IX, TEVEREH 6120 IX, TEVEREH 10120 IX, T GLASS 1K42 PS 3V2H, TGLASS 1K42 PS 3V2H, T GLASSIX/VETRO, T GLASSIX/VETROA, TGLASSIXVETRO, TGLASSIXVETROA, T GLASSTC 3I2H, TGLASSTC 3I2H, TICALINOXA, TICALIXA/ 90 MAX, TICALIXA 90 MAX, TICALLXIXA/ 90 X60, TICALLXIXA 90 X60, ZENITHTCIX

Hoover: HHG 994 X, HHG994X, HHI 694 X, HHI694X

Hotpoint: HC 9 X, HC 9X, HC9X, HD 62 X, HD62X, HD 70 X, HD70X, HD 92 X, HD92X, HDF 92 X, HDF92X, HDI 9, HDI 9 EX, HDI9EX, HDI 92 X, HDI92X, HES 92 X, HES92X, HS 62 X, HS62X, HS 70 X, HS70X, HS 92 X, HS92X, HSD 92 I, HSD92I, HT 93 X, HT93X, HTL 93 X, HTL93X, HTV 93 X, HTV93X

Hotpoint Ariston: 7HHB 9 R (AN) RU/HA, 7HHB 9R, AQ 349000000, AQ 501520000, AQ 501530000, AQ 591770000, HB 9, HB 9F, HB 9R, HB 60, HB 60 .E, HB 60 E, HB 60 E IX, HB 60 P, HB 60 P/HA, HB 60.E IX/HA, HB 70, HB 70 .E, HB 70 E, HB 70 P, HB 70 P/HA, HB 70.E IX/HA, HB 90, HB 90 .E, HB 90 .EFIX, HB 90 .ERAN, HB 90 E, HB 90 EF, HB 90 EFIX, HB 90 EIX, HB 90 ERAN, HB 90 P, HB 90 P/HA, HB 90 PHA, HB 90.E FIX/HA, HB 90.E IX/HA, HB 90.E R AN/HA, HBD 90, HBD 90 .EF, HBD 90 EFICE, HBD 90.E F ICE/HA, HBH 90, HBH 90 IX, HBH 90 IX/HA, HBH 120, HBH 120 IX, HBH 120 IX/HA, HC 9, HC 9 FIX, HC 9 F IX/HA, HC 9 IX, HC 9F, HC 9FIX, HC 9X, HD 60, HD 60 .E, HD 60 E, HD 60.E/HA, HD 62 X, HD 70 X, HD 90, HD 90 .E, HD 90 E, HD 90.E/HA, HD 92 X, HDAI 9, HDAI 9 IX, HDAI 9 IX/HA, HDF 90, HDF 90 IX, HDF 90 IX/HA, HDF 92 X, HDI 90, HDI 90 .E, HDI 90 E, HDI 90.E/HA, HDI 92 X, HDM 90, HDMI 901, HDSI 9, HDSI 9 IX, HDSI 9 IX/HA, HES 92 X, HFI 9 FIX, HFI 9 F IX/HA, HFI 9F, HFI 9FIX, HQ 90, HS 62 X, HS 70 X, HS 92 X, HSD 92 I, HSD 921, HT 93 X, HTL 93 X, HTV 93 X, HZ 9, HZ 9 F, HZ 9 F (AN)/HA, HZ 9 FIX, HZ 9 F IX/HA, HZ 9 IX, HZ 9 IX/HA, HZ 9F, HZ 9FIX, HZS 90, HZS 90 IX, HZS 90 IX/HA, HZT 9, HZT 9 IX, HZT 9 IX/HA, HZT 91 X, HZTL 9, HZTL 9 IX, HZTL 9 IX/HA, HZV 9, HZV 9 IX, HZV 9 IX/HA

Hotpoint-Ariston: AQ349000000, AQ501520000, AQ501530000, AQ591770000, HB9.1IX, HB9FIX, HB9R.2(AN), HB60P/HA, HB70.E IX/HA, HB70.EIX/HA, HB70P/HA, HB90.EFIX, HB90.EFIX/HA, HB90.EIX, HB90.EIX/HA, HB90.ERAN, HB90.ERAN/HA, HB90P, HBD90.EFICE/HA, HBH90IX, HBH90IX/HA, HBH120IX, HBH120IX/HA, HC9IX, HC9X, HD60IX, HD62X, HD70X, HD92X, HDAI9IX/HA, HDF90IX, HDF90IX/HA, HDF92X, HDI92X, HDM90.1, HDMI901IX, HDSI9IX/HA, HES92X, HQ90.1, HS62X, HS70X, HS92X, HSD92I, HSD921, HT93X, HTL93X, HTV93X, HZ9IX, HZS90IX, HZT91X

Ignis: AKS 437, AKS 437 IX, AKS 464, AKS 4600, AKS 4600 IX, AKS 4900, AKS 4900 IX

Ikea: 001 090 00, 001 090 62, 001.238.50 HDN SW840 IK, 002.265.51, 002.446.92 HD MT00 60S IK, 002.447.10 HD HK00 85WH IK, 002.819.10, 003.045.96 HD MT41 60AN IK, 003.046.00 HD MT11 60S IK, 003.221.52, 030.335.6 HD KK40 90S IK, 100 488 60, 101 090 09, 102.447.00 HD KT40 90S IK, 102.819.19, 103 889 77, 103.046.28, 103.046.28 HD VG01 60S IK, 103.889.77, 201.238.49, 201.238.49 HDN SW610 IK, 202.265.50, 202.819.14, 203.045.81 HD HK11 85WH IK, 203.045.95 HD MT01 60AN IK, 203.221.46, 301.238.58, 301.238.58 HDN SI810 IK, 302.447.18 HD TS40 40S IK, 303.045.85 HD KT11 90S IK, 303.046.27 HD VG11 60S IK, 401.238.48, 401.238.48 HDN SW640 IK, 401.257.67, 401.257.67 HDN G600 IK, 403.045.80 HD HK41 85WH IK, 403.045.99 HD MT41 60S IK, 501.238.57 HDN SI840 IK, 502.446.99 HD KT10 90S IK, 502.447.03 HD VG40 60S IK, 502.447.17 HD TS10 40S IK, 503.046.26 HD VG41 60S IK, 503.046.45 HD TS01 40S IK, 505.269.91, 600.270.68 HOO 511S IK, 601.238.47, 601.238.47 HDN SW600 IK, 601.238.52, 601.238.52 HDN SW800 IK, 602.265.53, 602.447.12 HD HK40 85WH IK, 603.033.58 HD KK00 90S IK, 603.045.79 HD HK01 85WH IK, 603.045.84 HD KT41 90S IK, 603.045.98 HD MT01 60S IK, 603.046.02 HD SE01 90S IK, 603.221.25, 701.238.56 HDN SI800 IK, 702.446.98 HD KT00 90S IK, 702.447.02 HD VG10 60S IK, 702.447.16 HD TS00 40S IK, 801.238.51 HDN SW810 IK, 802.447.11 HD HK10 85WH IK, 802.819.11, 803.033.57 HD KK10 90S IK, 803.045.83 HD KT01 90S IK, 803.045.97 HD MT11 60AN IK, 803.221.48, 856 730 60, 857 947 60, 857 947 61, 857 953 60, 857 953 61, 857 953 65, 857 956 60, 857 956 61, 857 956 70, 857 956 75, 857 956 80, 857 956 81, 857 956 85, 857 956 90, 857 956 91, 857 956 95, 857 957 20, 857 957 25, 857 991 30, 857 991 31, 857 991 51, 902.447.01 HD VG00 60S IK, 902.819.15, 903 688 00, 903 889 64, 903.221.24, 903.688.00, 903.889.64, 10388977, 30048859, 30048883, 30109008, 40109003, 50048808, 50079312, 50109007, 60109002, 80109001, 90368800, 90388964, 856730600000, 856730600001, 857947601100, 857947615100, 857947616100, 857953601000, 857953615000, 857953616000, 857953653000, 857956601800, 857956601810, 857956615800, 857956615810, 857956616800, 857956616810, 857956701100, 857956753100, 857956801800, 857956815800, 857956816800, 857956853800, 857956901800, 857956915800, 857956916800, 857956953800, 857957201100, 857957253100, 857991301000, 857991315900, 857991316000, 857991316900, 857991515000, 857991515900, BALANSERAD, HARMONISK, HDHK0185WH, HDHK1185WH, HDHK4185WH, HDKK0090S, HDKK1090S, HDKK4090S, HDKK8090S, HDKT0190S, HDKT1190S, HDKT4190S, HDKT8190S, HDMT0160AN, HDMT0160S, HDMT1160AN, HDMT1160S, HDMT4160AN, HDMT4160S, HDNG600, HDN G600, HDN G600 401.257.67, HDN G610, HDN G610 001.257.69, HDN G610 HDN G610, HDN G640, HDN G640 201.257.68, HDNSI800, HDN SI800, HDN SI800 701.238.56, HDNSI810, HDN SI810, HDN SI810 301.238.58, HDNSI840, HDN SI840, HDN SI840 501.238.57, HDNSW600, HDN SW600, HDN SW600 601.238.47, HDNSW610, HDNSW640, HDN SW640, HDN SW640 401.238.48, HDNSW680, HDNSW800, HDN SW800, HDN SW800 601.238.52, HDNSW810, HDN SW810, HDN SW810 801.238.51, HDNSW840, HDN SW840, HDN SW840 001.238.50, HDNSW880, HDSE0190S, HDSE8190S, HDTS0140S, HDTS8140S, HDVG0160S, HDVG1160S, HDVG4160S, HDVG8160S, HOO 511 S, HOO 511 S 600.270.68, HOO511S, HOO511S 600.270.68, HOO600AL, HOO600S, HOO610AL, HOO640AL, HOO L00 AL 001 090 00, HOO L00 AL 001.090.00, HOO L00 S, HOOL00AL, HOOL00S, HOO L10 AL 801 090 01, HOO L10 AL 801.090.01, HOO L10 S 001 090 62, HOOL10AL, HOOL10S, HOO L40 AL 601 090 02, HOO L40 AL 601.090.02, HOOL40AL, HOO P00 S 501 090 07, HOOP00S, HOO P10 S 301 090 08, HOOP10S, HOO P40 S 101 090 09, HOOP40S, HOO P80 S 901 186 32, HOOP80S, HOO S00 S HOO 610 AL, HOOS00S, HOO S10 S, HOOS10S, HOO S40 S, HOOS40S, KLARLUFT, MATÄLSKARE, MOLNIGT, PRF0132907, SV, TURBULENS, VINDIG

Juno: 94215024800, 94215025000, JDI 5570 A, JDI5570A, JDI 8530 E, JDI8530E, JDI 8690 E, JDI8690-E, JDK 5270 A, JDK5270A, JDK 5530 E, JDK5530E, JDK 5570 A, JDK5570A, JDK 8090 E, JDK8090E, JDK 8590 E, JDK8590-E, JDK8590E, JDK 9530 E, JDK9530E, JDWF 603 E5, JDWF603E5, JDWF 906 E5, JDWF906E5, PRF0105695, PRF 0105695, PRF0106676, PRF 0106676

KITCHENAID: KCEX 9000, KEWTP 90010

Laden: 857961029000, 857991029000, 857992029000, HCH610, HCH 610, HCH910, HCH 910, HCH920, HCH 920

Maytag: MET 9050 PAS, MH 9D1TGS

Neutral: SATURNIAWHIXA 90

Privileg: 3.113.578, 692.138, DGHBS 64 LM X, DGHBS 94 LM X, KH87090, PCHN712460X, PCHN712490X, PCHN722460X, PCHN722490X

PRIVILEG: 3 113 578, 692 138, DGHBS 64 LM X, DGHBS 94 LM X, DGHFG 64 AM X, DGHFG 94 AM X, KH 87090, PCHN 712460 X, PCHN 712490 X, PCHN 722460 X, PCHN 722490 X

Quelle: 311 357 8, 311.357.8, 692 138 1, 692.138-1, 692.138.1, 770 872 0, 770.872.0

Rosières: 36900010, 38025227, 38025235, 38025243, 38025250, 38025268, 38025276, RHD1/1IN, RHD8IN, RHD36IN, RHD36PN, RHD36RB, RHD39IN, RHD39PN, RHD39RB, RHIL1/1IN, RHV994IN, RHV994X

Rosieres: 36900010, 38025227, 38025235, 38025243, 38025250, 38025268, 38025276, RHD 1/1, RHD 8, RHD 36, RHD 39, RHIL 1/1, RHV 994, RHV 994 X

Scholtes: 31096, 70310960000, 859990591770, 869990310960, AQ344750000, AQ 344750000, HA 629, HA 629 AN, HA 629 WH, HA629AN, HD 56, HD 56 AN, HD 56 IX, HD 56 WH, HD56IX, HD56WH, HD 59, HD 59 AN, HD 59 IX, HD 59 WH, HD 69, HD 69 IX, HD69IX, HD 512, HD 512 IX, HD512IX, HD516, HD 516, HD 516 A, HD 516 AN, HD 516 I, HD 516 W, HD516AN, HD516IX, HD516WH, HD519, HD 519, HD 519 A, HD 519 I, HD 519 W, HD519A, HD519IX, HD519W, HDB 9, HDB 9 IX, HDN 9, HDN 9 IX, HDN9IX, HDSL 9, HDSL 9 IX, HG 9 MA, HG 9 MI, HG 9MA, HG9MI, HG 9MI, HGI 9 MI, HGI9MI, HGI 9MI, HI439, HI 439, HI 439 A, HI 439 I, HI 439 W, HI439A, HI439I, HI439W, HI 449 A, HI 449 I, HI 449 W, HI449A, HI 629 A, HI 629 C, HI 629 W, HI629C, HL997, HL 997, HL998, HL 998, HLI997, HLI 997, HLIS 997, HLS 998, HM 4 AL, HM 4 BA, HM 4 GI, HM4AL, HM 4AL, HM 4BA, HM 4GI, HP 956, HP 956 IX, HP956IX, HP 966, HP 966 IX, HP966IX, HSS 99, HSS 99 IX, HSS 99 X, HSSI 99, HSSI 99 IX, HX 4, HX 4 AN, HX 4 IX, HX 4 WH, HX 4AN, HX 6, HX 6 AN, HX 6 IX, HX 6 WH, HX 6AN, HX7, HX 7, HX 539, HX 539 IX, HX539IX, HX 987, HXI 8, HXI 8 IX, HXIS 8, HXIS 8 IX, SCHDN 9 ABI IX, SCHDN 9ABI, SE 06 SFTAX, SE 06 SGTAB, SE 06 SGTAX, SE06SFTAX, SE06SGTAB, SE06SGTAX, SE 09 SFTAX, SE 09 SGTAB, SE 09 SGTAX, SE09SFTAX, SE09SGTAB, SE09SGTAX

Whirlpool: 003 045 96 HD MT 41 60 AN CAPPE, 003 046 00 HD MT 11 60 S HOOD IK, 6 AKR 958, 6AKR 958, 030 335 6 HD KK 40 90 S Z, 00322152, 208047042208, 208080904404 AME 315, 208080904404 AME315, 208099304402 AME 394, 208099304403 AME 395, 208099840608, 208177504401, 208187904401, 208187904402, 208202904410 PRF 0100, 208257504414 PRF 01304, 208270804409, 208270904407, 208270904409, 208270904410, 208271004406, 208281304402, 208281304403, 208281345001, 208281345001 AME 353, 208281345002, 208281345002 AME 352, 208281404401, 208281404402, 208281804401, 208282004401, 208285004401, 208297846901 AME 048, 208339504401 PRF 0038, 208339504402 PRF 0041, 208343404401 PRF 0038, 208343404402 PRF 0041, 208355404421 PRF 01282, AKR 030, AKR 030 IX, AKR 030 UK IX, AKR 031, AKR 031 IX, AKR 032, AKR 468, AKR 470, AKR 471, AKR 474, AKR 474 IXL, AKR 480, AKR 503, AKR 506, AKR 509, AKR 510, AKR 511, AKR 511 IX, AKR 513, AKR 553, AKR 555, AKR 558, AKR 558/2 IX, AKR 558/2 UK IX, AKR 559, AKR 559/2 IX, AKR 562, AKR 631, AKR 640, AKR 666, AKR 666 IX, AKR 666 W, AKR 669, AKR 669 IX, AKR 669 W, AKR 670, AKR 670/IX, AKR 686, AKR 696, AKR696IX, AKR 697, AKR 703, AKR 712, AKR 756, AKR 756 IX, AKR 757, AKR 759, AKR 766, AKR 766 IX, AKR 767, AKR 767/1 IX, AKR 768, AKR 798, AKR 799, AKR 801, AKR 805, AKR 810, AKR 812, AKR 814, AKR 815, AKR 861, AKR 875, AKR 875 IX COOKERHOODS, AKR 876, AKR 876 IX COOKERHOODS, AKR 891, AKR 918, AKR 921, AKR 922, AKR 923, AKR 926, AKR 927, AKR 928, AKR 931, AKR 931 AL 1, AKR 938, AKR 942, AKR 943, AKR 948, AKR 948 AL COOKERHOODS, AKR 948 AL WP, AKR 949, AKR 950, AKR 951, AKR 951 IX, AKR 951IXWP, AKR 952, AKR 953, AKR 953 IX, AKR 955, AKR 957, AKR 957 IX, AKR 958, AKR 965, AKR 966, AKR 969, AKR 969 W, AKR 970, AKR 970/IX, AKR 972, AKR 972 IX, AKR 979, AKR 981, AKR981 IX, AKR 982, AKR 983, AKR 993, AKR 995, AKR 996, AKR 996 AL, AKR 998, AKR 5592, AKR 5890, AKR 7030, AKR 7030 IX, AKR 9501, AKR 9511, AKR 9721, AKR 9951, DDB 3660, DDB 3690, DDB 7760, DDB 7790, HD 10 85, HD 10 85 W, HD KK10 90S, HD KT 10 90 S, HDN G610 HOOD IK, HDN SW 610, HD TS 10 40 S, SW 810, WHF 96 AM X

WPRO: AKR559-21X

Wpro: AKR 559 -21 X

Zanussi: ZHC6244X, ZHC6254X, ZHC9244X, ZHC9254X

ZANUSSI: ZHC 6244 X, ZHC 6254 X, ZHC 9244 X, ZHC 9254 X

Recensies

(168)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email