Menu
Menu
Winkelwagen
Pelgrim Metaalfilter 366534 534x159x7mm
Op voorraad

Pelgrim Metaalfilter 366534 534x159x7mm

  • Merk: Pelgrim
  • | Model: 366534
Model : 366534
(186)
€ 34,95
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 28,88
Probeer onze huismerkvariant

Alapure Metaalfilter geschikt voor Pelgrim 366534 534x159x7mm

€ 37,50
Tip!
Bekijk hier onze voordelige huismerk-variant
Op Voorraad
Pelgrim Metaalfilter 366534 534x159x7mm
€ 34,95
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Huismerk Deal Extra voordelig

Op voorraad

Alapure Metaalfilter geschikt voor Pelgrim 366534 534x159x7mm

Normale prijs: € 37,50
Staffelprijs: € 35,95
IN WINKELWAGEN

Pelgrim Metaalfilter 366534 534x159x7mm 

Het hoogwaardige metalen vetfilter is ideaal om vet- en oliedeeltjes uit de kooklucht te verwijderen. Dankzij het stevige, hittebestendige materiaal blijft uw afzuigkap optimaal werken en wordt de verspreiding van kookgeuren en vet aanzienlijk verminderd. Zo blijft uw keuken schoon, fris en hygiënisch.

Het filter is eenvoudig schoon te maken en bestand tegen hoge temperaturen, wat zorgt voor een lange levensduur. Regelmatig reinigen voorkomt verstopping door vetdampen en beschermt zowel het filter als uw afzuigkap. U kunt het filter handmatig reinigen of in de vaatwasser plaatsen.

Voor een grondige reiniging bevelen wij het gebruik van de Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter aan. Deze reiniger verwijdert hardnekkig vet en kookresten snel en veilig, zonder het metaal aan te tasten. Volg de onderstaande stappen voor het beste resultaat:

  1. Voeg 250 ml Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter toe aan 5 liter warm water.

  2. Dompel de filters volledig onder in de oplossing.

  3. Laat de filters ongeveer 30 minuten weken zodat vet en vuil loskomen.

  4. Spoel de filters goed af met handwarm water.

  5. Laat ze volledig uitlekken en drogen voordat u ze terugplaatst.

Wilt u het filter in de vaatwasser reinigen? Plaats het met de vervuilde zijde naar beneden en gebruik een standaardprogramma tot maximaal 50°C. Zorg ervoor dat er geen bestek of servies tegelijk wordt gewassen om vlekken of aanslag te voorkomen. Kleine verkleuringen van het metaal zijn normaal en hebben geen invloed op de werking.

Tip: Heeft uw filter een blauwe beschermfolie? Verwijder deze vóór gebruik. De folie dient alleen ter bescherming tijdens transport.

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 534x159x7
Verpakking per 1
Merk Pelgrim
Artikelnummer 366534
Inhoud verpakking 1
Artikelnummer(s) fabrikant 366534
Gebruiksduur (in maanden) 36
Vaatwas bestendig Ja
Voor apparaat Vet filter, Metaal filter, Grease filter, Aluminium filter, Metallfettfilter, Fettfilter, Küchenhaube, Wrasenabzug
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Gorenje1731510217315102
Gorenje1731510317315103
Gorenje2744330227443302
Gorenje2744330427443304
Gorenje3964450039644500
Gorenje3964450239644502
Gorenje417198417198
Gorenje454750454750
Gorenje6466400264664002
Gorenje6466400464664004
GorenjeDF6110SXDF6110SX
GorenjeDF620EDF620E
GorenjeDF622NDF622N
GorenjeDF622XDF622X
GorenjeDFG602DFG602
GorenjeDFG602ORASDFG602ORAS
GorenjeDFG602ORAWDFG602ORAW
GorenjeE022BIE022BI
GorenjeE022BI2K302ASE022BI2K302AS
GorenjeE022BI2K302LSE022BI2K302LS
PelgrimSLK640RVSP01
PELGRIMSLK 640SLK640
PELGRIMSLK 640SLK640RVS/P01
PELGRIMSLK 640SLK640RVS/P02
Bekijk 1 tot 24 van 24 modellen

Recensies

(186)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email