Menu
Menu
Winkelwagen
Whirlpool Metaalfilter 507x177x9mm 481248058402
Op voorraad

Whirlpool Metaalfilter 507x177x9mm 481248058402

  • Merk: Whirlpool
  • | Model: 481248058402
Model : 481248058402
(0)
€ 38,95
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 32,19
Op Voorraad
2 x € 32,95
€ 65,90
Je bespaart 15%
3 x € 30,95
€ 92,85
Je bespaart 21%
Whirlpool Metaalfilter 507x177x9mm 481248058402
€ 38,95
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Whirlpool Metaalfilter 507x177x9mm 481248058402

Het metalen vetfilter is speciaal ontwikkeld om vet- en oliedeeltjes tijdens het koken effectief uit de lucht te filteren. Dankzij het duurzame, hittebestendige materiaal blijft uw afzuigkap optimaal presteren, terwijl kookgeuren en vetresten aanzienlijk worden verminderd. Dit draagt bij aan een frisse, schone en gezonde keukenomgeving.

Het robuuste metaal is eenvoudig te reinigen en bestand tegen hoge temperaturen, wat de levensduur van het filter aanzienlijk verlengt. Door het filter regelmatig schoon te maken voorkomt u verstopping door vetdampen en beschermt u uw afzuigkap. Reiniging kan zowel met de hand als in de vaatwasser.

Voor een grondige en veilige reiniging raden wij het gebruik van de Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter aan. Deze krachtige, maar veilige reiniger verwijdert hardnekkig vet en kookresten zonder het metaal te beschadigen. Volg deze stappen voor het beste resultaat:

  1. Voeg 250 ml Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter toe aan 5 liter warm water.

  2. Dompel het filter volledig onder in de oplossing.

  3. Laat het filter ongeveer 30 minuten weken zodat vet en vuil loskomen.

  4. Spoel het filter grondig af met handwarm water.

  5. Laat het filter volledig uitlekken en drogen voordat u het terugplaatst.

Wilt u het filter liever in de vaatwasser reinigen? Plaats het dan met de vervuilde zijde naar beneden en gebruik een standaardprogramma tot maximaal 50°C. Zorg ervoor dat er geen bestek of servies tegelijk wordt gewassen om aanslag of vlekken te voorkomen. Let op: metalen filters kunnen in de vaatwasser verkleuren; dit heeft geen invloed op de werking of effectiviteit.

Let op: Heeft uw filter een blauwe beschermfolie? Verwijder deze vóór gebruik. De folie is uitsluitend bedoeld ter bescherming tijdens transport.

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 507x177x9
Verpakking per 1
Merk Whirlpool
Artikelnummer 481248058402
EAN 8015250044232
Inhoud verpakking 1
Artikelnummer(s) fabrikant 481248058402, C00345814
Houdbaarheid (in jaren) 15
Vaatwas bestendig Ja
Voor apparaat Vet filter, Metaal filter, Grease filter, Aluminium filter
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
BauknechtMHC 6612855833001711
BauknechtMHC 6612855833001712
BauknechtMHC 6612855833001211
BauknechtMHC 6612855833001212
BauknechtMHC 6622855833501712
BauknechtMHC 6622855833501211
BauknechtMHC 6622855833501212
BauknechtMHC 6622855833501711
BauknechtMHC 8460855833516712
BauknechtMHC 8460855833516411
BauknechtMHC 8460855833516412
BauknechtMHC 8460855833516211
BauknechtMHC 8460855833516711
BauknechtMHC 8460855833516212
BauknechtMHC 8812855833201712
BauknechtMHC 8812855833201911
BauknechtMHC 8812855833201910
BauknechtMHC 8812855833201711
BauknechtMHC 8822855833816411
BauknechtMHC 8822855833816921
BauknechtMHC 8822855833816910
BauknechtMHC 8822855833816920
BauknechtMHC 8822855833816711
BauknechtMHC 8822855833816941
BauknechtMHC 8822855833801711
BauknechtMHC 8822855833816712
BauknechtMHC 8822855833816940
BauknechtMHC 8822855833816211
BauknechtMHC 8822855833816911
BauknechtMHC 8822855833816212
BauknechtMHC 8822855833801712
BauknechtMHC 8822855833816412
BauknechtMHC 8823855833801910
BauknechtMHC 8823855833801911
BauknechtMHS 8460855833116711
CylindaIMF 80 RF859108819722
CylindaIMF 80 RF859108819721
CylindaIMF 80 RF859108819711
ElicaUNO853897501492
ElicaUNO BL/F/ 60853897501492
IkeaAVM 971 BL853897101492
IkeaMBF 200 S 601.158.52853896001773
IkeaMBF 200 S 601.158.52853896001772
IkeaMBF 200 S 601.158.52853896001771
IkeaMBF 200S853896001773
IkeaMBF 200S853896001771
IkeaMBF 200S853896001772
KuppersbuschMWGD 750 0E854196301713
KuppersbuschMWGD 750 OE854196301712
KuppersbuschMWGD 750 OE854196301711
Whirlpool208297104401 AME 284851428401000
WhirlpoolAVM 960853896029791
WhirlpoolAVM 960853896001791
WhirlpoolAVM 960853896001900
WhirlpoolAVM 960853896001792
WhirlpoolAVM 960853896001901
WhirlpoolAVM 960853896001793
WhirlpoolAVM 961853896101291
WhirlpoolAVM 961853896101292
WhirlpoolAVM 961 W853896101291
WhirlpoolAVM 961 W853896101292
WhirlpoolAVM 962853896201791
WhirlpoolAVM 962853896201792
WhirlpoolAVM 965Q0907800002
WhirlpoolAVM 965853896515791
WhirlpoolAVM 965853896501792
WhirlpoolAVM 965853896501491
WhirlpoolAVM 965853896501793
WhirlpoolAVM 965853896515792
WhirlpoolAVM 965853896510791
WhirlpoolAVM 965853896501492
WhirlpoolAVM 965853896501291
WhirlpoolAVM 965853896561791
WhirlpoolAVM 965Q0907800001
WhirlpoolAVM 965853896510792
WhirlpoolAVM 965853896501791
WhirlpoolAVM 965853896501292
WhirlpoolAVM 965853896561792
WhirlpoolAVM 965 IX853896515792
WhirlpoolAVM 966853896601292
WhirlpoolAVM 966853896610901
WhirlpoolAVM 966853896610940
WhirlpoolAVM 966853896601291
WhirlpoolAVM 966Q0907810001
WhirlpoolAVM 966853896610792
WhirlpoolAVM 966853896610941
WhirlpoolAVM 966853896601491
WhirlpoolAVM 966Q0907820001
WhirlpoolAVM 966853896610900
WhirlpoolAVM 966853896610791
WhirlpoolAVM 966Q0907810002
WhirlpoolAVM 971853897101791
WhirlpoolAVM 971853897101792
WhirlpoolAVM 971853897101291
WhirlpoolAVM 971853897101492
WhirlpoolAVM 971853897101793
WhirlpoolAVM 971853897101491
WhirlpoolAVM 971 W853897101291
WhirlpoolAWM 966853896615791
WhirlpoolMBF 200 S853896001772
WhirlpoolMBF 200 S853896001771
WhirlpoolMBF 200 S853896001773
WhirlpoolUNO BL853897501491
WhirlpoolYUMV 4084859127097711
WhirlpoolYUMV 4084859127097900
WhirlpoolAVM 960 IX
WhirlpoolAVM 961 WH
WhirlpoolAVM 962 IX
WhirlpoolAVM 965 BL
WhirlpoolAVM 965 IX
WhirlpoolAVM 965 IX1
WhirlpoolAVM 965 IX2
WhirlpoolAVM 965 WH
WhirlpoolAVM 966 BL
WhirlpoolAVM 966 IX
WhirlpoolAVM 966 IX1
WhirlpoolAVM 966 IX2
WhirlpoolAVM 966 WH
WhirlpoolAVM 971 BL
WhirlpoolAVM 971 IX
WhirlpoolAVM 971 WH
WhirlpoolAVM960IX
WhirlpoolAVM961WH
WhirlpoolAVM962IX
WhirlpoolAVM965IX
WhirlpoolAVM966BL
WhirlpoolAVM966IX
WhirlpoolAVM966WHH
WhirlpoolAVM971IX
WhirlpoolAVM971WH
WhirlpoolAWM 966 IX
WhirlpoolYAMV4084BS
Bekijk 1 tot 132 van 132 modellen

Recensies

(0)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email