Menu
Menu
Winkelwagen
Whirlpool Metaalfilter 533x158mm 488000954972
Op voorraad

Whirlpool Metaalfilter 533x158mm 488000954972

  • Merk: Whirlpool
  • | Model: 488000954972
Model : 488000954972
(0)
€ 37,95
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 31,36
Op Voorraad
2 x € 37,50
€ 75,00
Je bespaart 1%
3 x € 36,95
€ 110,85
Je bespaart 3%
Whirlpool Metaalfilter 533x158mm 488000954972
€ 37,95
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Whirlpool Metaalfilter 533x158mm 488000954972

Het metalen vetfilter is speciaal ontwikkeld om vet- en oliedeeltjes tijdens het koken effectief uit de lucht te filteren. Dankzij het duurzame, hittebestendige materiaal blijft uw afzuigkap optimaal presteren, terwijl kookgeuren en vetresten aanzienlijk worden verminderd. Dit draagt bij aan een frisse, schone en gezonde keukenomgeving.

Het robuuste metaal is eenvoudig te reinigen en bestand tegen hoge temperaturen, wat de levensduur van het filter aanzienlijk verlengt. Door het filter regelmatig schoon te maken voorkomt u verstopping door vetdampen en beschermt u uw afzuigkap. Reiniging kan zowel met de hand als in de vaatwasser.

Voor een grondige en veilige reiniging raden wij het gebruik van de Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter aan. Deze krachtige, maar veilige reiniger verwijdert hardnekkig vet en kookresten zonder het metaal te beschadigen. Volg deze stappen voor het beste resultaat:

  1. Voeg 250 ml Alapure Afzuigkapfilter Ontvetter toe aan 5 liter warm water.

  2. Dompel het filter volledig onder in de oplossing.

  3. Laat het filter ongeveer 30 minuten weken zodat vet en vuil loskomen.

  4. Spoel het filter grondig af met handwarm water.

  5. Laat het filter volledig uitlekken en drogen voordat u het terugplaatst.

Wilt u het filter liever in de vaatwasser reinigen? Plaats het dan met de vervuilde zijde naar beneden en gebruik een standaardprogramma tot maximaal 50°C. Zorg ervoor dat er geen bestek of servies tegelijk wordt gewassen om aanslag of vlekken te voorkomen. Let op: metalen filters kunnen in de vaatwasser verkleuren; dit heeft geen invloed op de werking of effectiviteit.

Let op: Heeft uw filter een blauwe beschermfolie? Verwijder deze vóór gebruik. De folie is uitsluitend bedoeld ter bescherming tijdens transport.

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 530x160x8
Verpakking per 1
Merk Whirlpool
Artikelnummer 488000954972
EAN 7439648515547
Inhoud verpakking 1
Artikelnummer(s) fabrikant C00138616, C00405234, 138616, 405234, 481248058357, 481248088057, C00954972, TC1090000347, ACC0000455
Houdbaarheid (in jaren) 15
Vaatwas bestendig Ja
Voor apparaat Vet filter, Metaal filter, Grease filter, Aluminium filter
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
ATAGMATERIAISDECONSUMODUM0124021
ATAGMATERIALESCONSUMODUM0124020
ATAGMATERIALIDICONSUMODUM0124004
ATAGMATERIAUXAUSUREDUM0124019
Bauknecht857455101002857455101002
BauknechtDNHI 5460 S857458116083
BauknechtDNHI 5460 SG857458116083
BauknechtDNHI 5462857443316001
BauknechtDNHI 5660857443216000
BauknechtDNHI 5660DNHI5660
BauknechtDNHI 5660857443216002
BauknechtDNHI 5660857443216001
BauknechtDNHV 5460 S857455101002
BauknechtDNHV 5460 S857455101003
BauknechtDNHV 5460 SG857455101002
BauknechtDNHV 5460 SG857455101003
BauknechtDNI 5460 S857458016082
BauknechtDNI 5460 SG857458016082
BauknechtDNV 5460 S857455001002
BauknechtDNV 5460 S857455001003
BauknechtDNV 5460 SG857455001002
BauknechtDNV 5460 SG857455001003
Elica208326044902 7614653852523104240
Elica208336546601 PRF 0093852523106300
PRIVILEGPCHN 511360 S857947001002
PRIVILEGPCHN 511360 S857947001001
ScholtesHDN 91 IXHDN91IX
ScholtesHPF 120HPF120
ScholtesHPF 90HPF90
ScholtesHSB 99 CLHSB99CL
ScholtesHSB 99 IXIHSB99IXI
ScholtesHSD 128 IXHSD128IX
ScholtesHSD 98 BKHSD98BK
ScholtesHSD 98 IXBKHSD98IXBK
ScholtesHSG 98 MIHSG98MI
ScholtesHT 5655221630000
ScholtesHT 5655221640000
ScholtesHTL 5655221650000
ScholtesHTL 56HTL56
ScholtesHTL 5655221660000
ScholtesHTL 5655221670000
ScholtesHTL 7655221680000
ScholtesHTL 76HTL76
ScholtesHTL 7655221690000
ScholtesHTL 7655221700000
ScholtesHTL 76 IXHTL76IX
ScholtesHTLN 655221710000
ScholtesHTLN 655221720000
ScholtesHTLN 6HTLN6
ScholtesHTLN 655221730000
Whirlpool208037245004 AME 250851425001000
Whirlpool208326044902852523104240
Whirlpool2083260449027614653 B852523104240
Whirlpool208336546601 PRF 0093852523106300
Whirlpool208336546601 PRF 0093750852523106300
WhirlpoolAKR 564857856401000
WhirlpoolAKR 564857856401001
WhirlpoolAKR 564 IXAKR564IX
WhirlpoolAKR 633 Y857863322042
WhirlpoolAKR 633 Y857863322043
WhirlpoolAKR 633 Y2857863322042
WhirlpoolAKR 633 Y2857863322043
WhirlpoolAKR 634857863401053
WhirlpoolAKR 634857863401052
WhirlpoolAKR 660857866001000
WhirlpoolAKR 660857866001001
WhirlpoolAKR 660AKR660
WhirlpoolAKR 683857868322022
WhirlpoolAKR 683857868322023
WhirlpoolAKR 683857868322031
Whirlpool857856401000
Whirlpool857863322042
Whirlpool857863401053
WhirlpoolAKR 564 IX
WhirlpoolAKR 660 GY
WhirlpoolAKR564IX
WhirlpoolAKR633Y2
WhirlpoolAKR634
WhirlpoolAKR634GY/2
WhirlpoolAKR683
WhirlpoolAKR683GY-1
Bekijk 1 tot 81 van 81 modellen

Recensies

(0)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email