Menu
Menu
Winkelwagen
Zanker Koolstoffilter Type H / 9029793784
Zanker Koolstoffilter Type H / 9029793784
Zanker Koolstoffilter Type H / 9029793784
Zanker Koolstoffilter Type H / 9029793784
Op voorraad

Zanker Koolstoffilter Type H / 9029793784

  • Merk: Zanker
  • | Model: 9029793784
Model : 9029793784
(168)
€ 0,00
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 0,00
Probeer onze huismerkvariant

Alapure Koolstoffilter geschikt voor Zanker Type H / 9029793784

€ 5,50
Tip!
Bekijk hier onze voordelige huismerk-variant
Op Voorraad
Zanker Koolstoffilter Type H / 9029793784
€ 0,00
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Huismerk Deal Extra voordelig

Op voorraad

Alapure Koolstoffilter geschikt voor Zanker Type H / 9029793784

Normale prijs: € 5,50
Staffelprijs: € 3,95
IN WINKELWAGEN

Zanker Koolstoffilter 9029793784 / Type H

Een afzuigkapfilter van Zanker zorgt ervoor dat de lucht die tijdens het koken wordt afgezogen grondig wordt gefilterd. Vetdeeltjes, stof en andere vervuiling worden door het filter opgevangen voordat de lucht weer in de keuken wordt teruggevoerd. Het filtersysteem bestaat uit meerdere lagen materialen, waaronder een koolstoffilter.

Het koolstoffilter bevat actieve kool die bekend staat om zijn sterke absorberende werking. Deze koolstof vangt kookgeuren en andere kleine deeltjes uit de lucht op. Hierdoor blijft de lucht die uit de afzuigkap komt schoner en frisser. Voor een goede werking wordt geadviseerd het filter regelmatig te vervangen, afhankelijk van het gebruik van de afzuigkap.

Niet gevonden wat u zoekt? Bekijk dan al onze Zanker producten.

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm Ø190x36
Verpakking per 1
Merk Zanker
Artikelnummer 9029793784
EAN 7321422815540
Inhoud verpakking 1
Artikelnummer(s) fabrikant 9029793784, E3CFWH, 50290910004, 50294352005, 50268165003, 9174220018
Diameter (mm) 190
Gebruiksduur (in maanden) 6
Houdbaarheid (in jaren) 15
Vaatwas bestendig Nee
Voor apparaat Afzuiger, Afzuigkap, Dampkap, Wasemkap, Cooker hood, Hood filter, Coal filter, Dunstabzugshaube, Abzugshaube, Küchenhaube, Wrasenabzug
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
ZankerCP10A2MBWN
ZankerCP10A2MBWN (B)
ZankerCP10A2MWH
ZankerCP10A2MWH (B)
ZankerCP10A2MX
ZankerCP10A2MX (B)
ZankerCP5ABK
ZankerCP5ABK (B)
ZankerCP5ABWN
ZankerCP5ABWN (B)
ZankerCP5AWH
ZankerCP5AWH (B)
ZankerCP5AX
ZankerCP5AX (B)
ZankerZKP00003600
ZankerZKP00003700
ZankerZKP00003800
ZankerZKP00004300
ZankerZKP00004400
ZankerZKP00004500
ZankerZKP00004600
Bekijk 1 tot 21 van 21 modellen

Recensies

(168)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email