Menu
Menu
Winkelwagen
Turboair Koolstoffilter F00333S
Turboair Koolstoffilter F00333S
Turboair Koolstoffilter F00333S
Turboair Koolstoffilter F00333S
Turboair Koolstoffilter F00333S
Turboair Koolstoffilter F00333S
Turboair Koolstoffilter F00333S
Turboair Koolstoffilter F00333S
Turboair Koolstoffilter F00333S
Turboair Koolstoffilter F00333S
Op voorraad

Turboair Koolstoffilter F00333S

Model : F00333S
(180)
€ 23,50
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 19,42
Probeer onze huismerkvariant

Alapure Koolstoffilter geschikt voor Turboair F00333S

€ 7,50
Tip!
Bekijk hier onze voordelige huismerk-variant
Op Voorraad
2 x € 22,50
€ 45,00
Je bespaart 4%
3 x € 21,50
€ 64,50
Je bespaart 9%
4 x € 20,50
€ 82,00
Je bespaart 13%
Turboair Koolstoffilter F00333S
€ 23,50
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Huismerk Deal Extra voordelig

Op voorraad

Alapure Koolstoffilter geschikt voor Turboair F00333S

Normale prijs: € 7,50
Staffelprijs: € 5,95
IN WINKELWAGEN

Turboair Koolstoffilter F00333S

De Turboair koolstoffilter is bedoeld om de lucht die door de afzuigkap wordt gezogen te reinigen. Tijdens het koken komen verschillende deeltjes vrij, zoals vet en stof. Het filter vangt deze op zodat ze niet opnieuw in de keukenlucht terechtkomen. Een Turboair afzuigkapfilter bestaat uit meerdere lagen, waarvan een belangrijke laag het koolstoffilter is.

Het koolstoffilter bevat actieve koolstof die kookluchtjes en andere verontreinigingen uit de lucht verwijdert. Door de poreuze structuur heeft de koolstof een groot oppervlak waarop geurdeeltjes zich kunnen hechten. Zo wordt de lucht die uit de afzuigkap komt beter gefilterd. Voor de beste prestaties is het aan te raden het koolstoffilter periodiek te vervangen.

Niet gevonden wat u zoekt? Bekijk dan al onze Turboair producten.

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 210x230x30
Verpakking per 1
Merk Turboair
Artikelnummer F00333S
EAN 8000033365444
Inhoud verpakking 1
Artikelnummer(s) fabrikant F00333S, F00333/S, KIT0161366, CFC0141529, F00333AS, CFC0141529, CFC0141529A
Gebruiksduur (in maanden) 6
Houdbaarheid (in jaren) 15
Vaatwas bestendig Nee
Voor apparaat Afzuiger, Afzuigkap, Dampkap, Wasemkap, Cooker hood, Hood filter, Coal filter, Dunstabzugshaube, Abzugshaube, Küchenhaube, Wrasenabzug
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
TurboairPRF0012319
TurboairPRF0011309A
TurboairNORMA H6 IX/BL/A/90 PRF0052980
TurboairNORMA H6 IX/BL/A/60 PRF0052950
TurboairMONTENAPOLEONE
TurboairLIPARI IX/LX/A PRF0006741
TurboairSABAUDIA ST/IX/F/60 45715836B
TurboairSABAUDIA ST/FX/BL/F/90 45715865B
TurboairSABAUDIA ST/FX/BL/F/60 45715864B
TurboairSABAUDIA ST/BL/F/60 45715830B
TurboairSABAUDIA LX/WH/F/90 PRF0108434
TurboairSABAUDIA LX/IX/F/90 45715850A
TurboairSABAUDIA LX/IX/F/60 45715849A
TurboairSABAUDIA LX/BR/F/90 PRF0108436
TurboairSABAUDIA LX/BL/F/90 PRF0108435
TurboairSABAUDIA
TurboairPRF0027105A
TurboairPRF0027087A
TurboairPRF0016662A
TurboairPRF0016662
TurboairPRF0016561A
TurboairPRF0016561
TurboairPRF0011339A
TurboairPRF0006031A
TurboairPRF0006031
TurboairPRF0006025
TurboairPANTHEON IX/F/90/SS/PB/LX
TurboairPANTHEON IX/F/60/SS/PB/LX
TurboairPANTHEON IX/A/90/TC
TurboairPANTHEON IX/A/90
TurboairPANTHEON IX/A/60/TC
TurboairPANTHEON IX/A/60-TA
TurboairPANTHEON
TurboairPANAREA LX/IX/A/43
TurboairNORMA H6 IX/BL/A/90/PB PRF0113976
TurboairNORMA H6 IX/BL/A/60/PB PRF0113969
TurboairMONTENAPOLEONE LX/X/A PRF0014510
TurboairLUCREZIA IX/BL/A/90/PB PRF0113918
TurboairLUCREZIA IX/BL/A/90 PRF0053001
TurboairLUCREZIA IX/BL/A/60 PRF0053000
TurboairLIPARI IX/A 68117034
TurboairLIPARI
TurboairLINOSA LX/IX/A/43 PRF0011799
TurboairLINOSA
TurboairIRIS IX/BL/A/90/PB PRF0113928
TurboairIRIS IX/BL/A/90 PRF0052881
TurboairIRIS IX/BL/A/60 PRF0052820
TurboairARENA IX/A
TurboairARENA 60X120/LX/A/IX/H8
TurboairARENA 60X100/LX/A/IX
Turboair68115382A
Turboair68115343A
Turboair57317036A
Turboair55915417A
Turboair55915416A
Turboair55915393A
Turboair55915388A
Turboair208355405131
Turboair208355405130
Turboair208355405129
Turboair208355405128
Turboair208355405053
Turboair208355404848
Turboair208355404777
Turboair208355404776
Turboair208355404472
Turboair208325146602
Turboair208325146601
Turboair208297646601
TurboairSABAUDIA ST/WH/F/60 45715829B
TurboairSEMPIONE
TurboairSEMPIONE IX/A/60 68515420
TurboairSEMPIONE IX/A/60/TC PRF0027039
TurboairSEMPIONE IX/A/90 68515381
TurboairSEMPIONE IX/A/90/SS/PB/LX PRF0011384
TurboairSEMPIONE IX/A/90/TC PRF0027063
TurboairSICILIA
TurboairSICILIA IX/A 68517035
TurboairSOFIA H10 IX/A/60
TurboairSOFIA H10 IX/A/90
TurboairSOFIA H6 IX/A/60
TurboairSOFIA H6 IX/A/90
TurboairTOSCA IX/A/60
TurboairTOSCA IX/A/90
TurboairBOARD CAP
TurboairBOARD CAP IX/F/60
TurboairBOARD CAP IX/F/90
TurboairBOARD PB
TurboairBOARD PB IX/F/60
TurboairBOARD PB IX/F/90
TurboairPRF0168141
TurboairPRF0168142
TurboairPRF0168151
TurboairPRF0168152
TurboairPRF0169434
TurboairPRF0169438
TurboairPRF0169466
TurboairPRF0169475
TurboairSEGNO
TurboairSEGNO BLIX/A/60
TurboairSEGNO BLIX/A/90
TurboairSEGNO ISLAND
TurboairSEGNO ISLAND BLIX/A/90
TurboairZOE ISLAND
TurboairZOE ISLAND IX/A/90
Turboair208355405372
Turboair208355405375
Turboair208355405376
Turboair208355405383
TurboairDIGITA ISLAND IX/A/90
TurboairDIGITA IX/A/60
TurboairDIGITA IX/A/70
TurboairDIGITA IX/A/90
TurboairPRF0151711
TurboairPRF0151712
TurboairPRF0151713
TurboairPRF0151714
Bekijk 1 tot 117 van 117 modellen

Recensies

(180)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email