Menu
Menu
Winkelwagen
TurboAir Koolstoffilter F00479/1S / Type 47 (2-pack)
TurboAir Koolstoffilter F00479/1S / Type 47 (2-pack)
TurboAir Koolstoffilter F00479/1S / Type 47 (2-pack)
TurboAir Koolstoffilter F00479/1S / Type 47 (2-pack)
TurboAir Koolstoffilter F00479/1S / Type 47 (2-pack)
TurboAir Koolstoffilter F00479/1S / Type 47 (2-pack)
TurboAir Koolstoffilter F00479/1S / Type 47 (2-pack)
TurboAir Koolstoffilter F00479/1S / Type 47 (2-pack)
TurboAir Koolstoffilter F00479/1S / Type 47 (2-pack)
TurboAir Koolstoffilter F00479/1S / Type 47 (2-pack)
Op voorraad

TurboAir Koolstoffilter F00479/1S / Type 47 (2-pack)

Model : F00479/1S
(174)
€ 23,50
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 19,42
Op Voorraad
2 x € 22,50
€ 45,00
Je bespaart 4%
3 x € 20,50
€ 61,50
Je bespaart 13%
4 x € 19,25
€ 77,00
Je bespaart 18%
TurboAir Koolstoffilter F00479/1S / Type 47 (2-pack)
€ 23,50
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

TurboAir Koolstoffilter F00479/1S / Type 47 (2-pack)

De Turboair koolstoffilter is bedoeld om de lucht die door de afzuigkap wordt gezogen te reinigen. Tijdens het koken komen verschillende deeltjes vrij, zoals vet en stof. Het filter vangt deze op zodat ze niet opnieuw in de keukenlucht terechtkomen. Een Turboair afzuigkapfilter bestaat uit meerdere lagen, waarvan een belangrijke laag het koolstoffilter is.

Het koolstoffilter bevat actieve koolstof die kookluchtjes en andere verontreinigingen uit de lucht verwijdert. Door de poreuze structuur heeft de koolstof een groot oppervlak waarop geurdeeltjes zich kunnen hechten. Zo wordt de lucht die uit de afzuigkap komt beter gefilterd. Voor de beste prestaties is het aan te raden het koolstoffilter periodiek te vervangen.

Niet gevonden wat u zoekt? Bekijk dan al onze Turboair producten.

Productgegevens
Verpakking per 2
Merk Turboair
Artikelnummer F00479/1S
EAN 8720933788715
Inhoud verpakking 2
Artikelnummer(s) fabrikant Type 47, F00479/1S, Modèle 47, KIT0161384, F00478, CFC0141497
Gebruiksduur (in maanden) 6
Houdbaarheid (in jaren) 15
Vaatwas bestendig Nee
Voor apparaat Afzuiger, Afzuigkap, Dampkap, Wasemkap, Cooker hood, Hood filter, Coal filter, Dunstabzugshaube, Abzugshaube, Küchenhaube, Wrasenabzug
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
TurboairPRF0094084A
TurboairPRF0094068A
TurboairPRF0011372B
TurboairPRF0011347B
TurboairCERTOSA IX/F/60/SS/PB/LX
TurboairCERTOSA IX/A/90/PB
TurboairCERTOSA IX/A/90
TurboairCERTOSA IX/A/60/PB
TurboairCERTOSA CR/A/90/SS/PB
TurboairCERTOSA IX/F/90/SS/PB/LX
TurboairCERTOSA IX/A/90/PB/SS
TurboairCERTOSA IX/A/60/PB/SS
TurboairCERTOSA IX/A/60
TurboairCERTOSA CR/A/60/PB
TurboairCERTOSA AN/A/90/SS/PB
TurboairCERTOSA AN/A/60/PB
Turboair68415699C
Turboair68415699B
Turboair68415698C
Turboair68415698B
Turboair208355405320
Turboair208355405319
Turboair208355405138
Turboair208355405137
Turboair208355405136
Turboair208355405135
Turboair208355405059
Turboair208355405058
Turboair208355405057
Turboair208355405056
Turboair208242446626
Turboair208242446625
Turboair208242446620
Turboair208242446619
TurboairPRF0109361
TurboairPRF0109376
TurboairPRF0129377A
TurboairPRF0129391A
TurboairTA KM 60 IX
Bekijk 1 tot 39 van 39 modellen

Recensies

(174)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email