Menu
Menu
Winkelwagen
Turboair Longlife Koolstoffilter CFC0140088 / Model 31
Op voorraad

Turboair Longlife Koolstoffilter CFC0140088 / Model 31

Model : CFC0140088
(221)
€ 43,75
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 36,16
Probeer onze huismerkvariant

Alapure Koolstoffilter geschikt voor Turboair Longlife CFC0140088 / Model 31

€ 22,95
Tip!
Bekijk hier onze voordelige huismerk-variant
Op Voorraad
2 x € 41,75
€ 83,50
Je bespaart 5%
3 x € 39,25
€ 117,75
Je bespaart 10%
Turboair Longlife Koolstoffilter CFC0140088 / Model 31
€ 43,75
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Huismerk Deal Extra voordelig

Op voorraad

Alapure Koolstoffilter geschikt voor Turboair Longlife CFC0140088 / Model 31

Normale prijs: € 22,95
Staffelprijs: € 18,95
IN WINKELWAGEN

Turboair Longlife Koolstoffilter CFC0140088 / Model 31

Een afzuigkapfilter is ontworpen om de lucht die door de afzuigkap wordt gezogen te zuiveren. Het filter vangt vet, stof en andere verontreinigingen op, zodat deze niet in de keuken terechtkomen. Een afzuigkapfilter bestaat uit meerdere lagen materialen, waaronder een koolstoffilter. 

Een koolstoffilter is een laag actief koolstof die is ontworpen om geuren en andere verontreinigingen uit de lucht te filteren. De koolstof heeft een groot oppervlak dat geuren en andere deeltjes kan absorberen, waardoor de lucht die de afzuigkap verlaat schoner is. Koolstoffilters moeten afhankelijk van het gebruik van de afzuigkap regelmatig worden vervangen om een optimale werking te garanderen.

Productgegevens
Afmetingen (LxBxH) in mm 280x245x10
Verpakking per 1
Artikelnummer CFC0140088
EAN 8720933788692
Inhoud verpakking 1
Artikelnummer(s) fabrikant CFC0140088, F00439, F00264/1S, F00264-1S, Model 31, Mod. 31, Typ 31, Type 31, CHACC006, Modèle 31
Gebruiksduur (in maanden) 36
Houdbaarheid (in jaren) 15
Vaatwas bestendig Ja
Voor apparaat Afzuiger, Afzuigkap, Dampkap, Wasemkap, Cooker hood, Hood filter, Coal filter, Dunstabzugshaube, Abzugshaube, Küchenhaube, Wrasenabzug
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
TurboairLINOSA LX/IX/A/43
TurboairLINOSA LX/IX/A/60
TurboairNORMA H6 IX/BL/A/60
TurboairNORMA H6 IX/BL/A/60/PB
TurboairNORMA H6 IX/BL/A/90
TurboairNORMA H6 IX/BL/A/90/PB
TurboairPOMPEI IX/A/60-TA
TurboairPOMPEI IX/A/70
TurboairPOMPEI IX/A/90-TA
TurboairPOMPEI NW/S/IX/F/60
TurboairPOMPEI NW/S/IX/F/90
TurboairPRF0002621A
TurboairPRF0004034A
TurboairPRF0004079A
TurboairPRF0011799
TurboairPRF0012271
TurboairPRF0016661
TurboairPRF0016662
TurboairPRF0043189
TurboairPRF0052950
TurboairPRF0052980
TurboairPRF0101955
TurboairTOSCA IX/A/60
TurboairTOSCA IX/A/90
TurboairDAFNE
TurboairDAFNE IXGL/F/50
TurboairPRF0160477A
Turboair208217246603
Turboair208217246604
TurboairDUOMO IX/A/90
TurboairDUOMO IX/A/90-DH1084
Bekijk 1 tot 31 van 31 modellen

Recensies

(221)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email