Menu
Menu
Winkelwagen
Turboair Koolstoffilter F00428/1S (2 St.)
Turboair Koolstoffilter F00428/1S (2 St.)
Turboair Koolstoffilter F00428/1S (2 St.)
Turboair Koolstoffilter F00428/1S (2 St.)
Op voorraad

Turboair Koolstoffilter F00428/1S (2 St.)

Model : F00428/1S
(149)
€ 32,90
Altijd de beste prijs
Excl. BTW: € 27,19
Probeer onze huismerkvariant

Alapure Koolstoffilter geschikt voor Turboair F00428/1S

€ 10,50
Tip!
Bekijk hier onze voordelige huismerk-variant
Op Voorraad
2 x € 29,90
€ 59,80
Je bespaart 9%
3 x € 27,90
€ 83,70
Je bespaart 15%
Turboair Koolstoffilter F00428/1S (2 St.)
€ 32,90
Verzending gratis vanaf €40
Voor 17 uur besteld, morgen in huis*
Altijd de beste prijs

Huismerk Deal Extra voordelig

Op voorraad

Alapure Koolstoffilter geschikt voor Turboair F00428/1S

Normale prijs: € 10,50
IN WINKELWAGEN

Turboair Koolstoffilter F00428/1S (2 St.)

De Turboair koolstoffilter is bedoeld om de lucht die door de afzuigkap wordt gezogen te reinigen. Tijdens het koken komen verschillende deeltjes vrij, zoals vet en stof. Het filter vangt deze op zodat ze niet opnieuw in de keukenlucht terechtkomen. Een Turboair afzuigkapfilter bestaat uit meerdere lagen, waarvan een belangrijke laag het koolstoffilter is.

Het koolstoffilter bevat actieve koolstof die kookluchtjes en andere verontreinigingen uit de lucht verwijdert. Door de poreuze structuur heeft de koolstof een groot oppervlak waarop geurdeeltjes zich kunnen hechten. Zo wordt de lucht die uit de afzuigkap komt beter gefilterd. Voor de beste prestaties is het aan te raden het koolstoffilter periodiek te vervangen.

Niet gevonden wat u zoekt? Bekijk dan al onze Turboair producten.

Productgegevens
Verpakking per 2
Merk Turboair
Artikelnummer F00428/1S
EAN 8020283026896
Inhoud verpakking 2
Artikelnummer(s) fabrikant F00428/1S, CFC0140124, Mod. 29, CFC0013072, KIT0161374, F00371, F00428, F00569, F00588, F00600, FB01GA
Diameter (mm) 190
Gebruiksduur (in maanden) 6
Houdbaarheid (in jaren) 15
Vaatwas bestendig Nee
Voor apparaat Afzuiger, Afzuigkap, Dampkap, Wasemkap, Cooker hood, Hood filter, Coal filter, Dunstabzugshaube, Abzugshaube, Küchenhaube, Wrasenabzug
Geschikt voor

Modelnummer niet gevonden? Neem contact op

Merk Modelnummer
Turboair208073346617
Turboair208073346621
Turboair208073346622
Turboair208179746605
Turboair208340146603
Turboair208340146604
Turboair208355405240
Turboair208355405241
Turboair29315776A
Turboair29315777A
TurboairAGRIGENTO IX/60/A
TurboairAGRIGENTO IX/60/F P.CR.-C994
TurboairAGRIGENTO IX/90/A P.CR. - C994
TurboairAGRIGENTO PB/IX/A/60
TurboairAGRIGENTO PB/IX/A/90
TurboairCARACALLA GREY/A/60/FM/U
TurboairPOMPEI IX/A/60-TA PRF0002621A
TurboairPOMPEI IX/A/70 PRF0004079A
TurboairPOMPEI IX/A/90-TA PRF0004034A
TurboairPOMPEI NW/S/IX/F/60 PRF0101955
TurboairPOMPEI NW/S/IX/F/90 PRF0043189
TurboairPRF0008933
TurboairPRF0015994
TurboairPRF0046173
TurboairPRF0046173A
TurboairPRF0046224
TurboairPRF0046224A
Turboair208179746601
TurboairCARACALLA GREY/A/60
TurboairGEMMA 15
TurboairGEMMA 15 X/F/100
TurboairPRF0116037A
Bekijk 1 tot 32 van 32 modellen

Recensies

(149)
Meer weten over dit product? Stel je vraag via de chat of bel met onze klantenservice
meer-weten
Het product is momenteel niet op voorraad. Vul hieronder uw e-mailadres in en wij laten u weten zodra het product beschikbaar is.
Naam
Email